Skocz do zawartości

Zdjęcie

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MarekG

MarekG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 20:12

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere Mam pytanie, do tych co mają rzystawki do kukurydzy marki John Deere . Gdzie podłączyć wałek napędu siekacza z przystawki do kukurydzy ( na zdięciu co dołączam jest na górze po lewej stronie przystawki). ta przystawka jest przystosowana ponoć do modeli: 1077, 1065, 1055, a ja posiadam 1177 i nie mam gdzie włożyć tego kardana, jak sie orientuje to w tych innych modelach to też nie ma żadnego napędu. Pomocy!!!!

Załączone miniaturki

• a5_orig.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere Dzisiaj, 00:57
  •  

#2 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 05 wrzesień 2007 - 20:35

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere Chodzi o ten żółty wałek. W moim 970 nigdzie nie ma dodatkowego wyjścia na takie coś.

#3 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 05 wrzesień 2007 - 22:28

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere Wow to ile ona ma podłączeń przeniesienia napędu? 3? Bo widzę na dole po lewo i prawo jakby było no i ten wałek na górze. A nie dało by się jakoś pod tymi osłonami przenieść łańcuchem napędu od dołu na ten wałek. Ja w swoim Geringhoffie mam tylko jedno podłączenie na górze bo przystawka wcześniej chodziła z bizonem więc zdjąłem osłonę od łańcucha co napędza heder i dałem łańcuch na górę do przystawki.

http://www.agrofoto....t...si&img=6475

#4 Share MarekG

MarekG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 21:59

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere Tak ma 3 napędy, te 2 dolne to napędzają całą przystawkę a ten wałek górny to tylko siekacz. Można troche poprzerabiać i górny wałek wyrzucić, no ale kurcze to jest orginalna przystawka do JOHN DEERE to powinna pasować bez przeróbki chociaż do 1 modelu, a tu lipa!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 06 wrzesień 2007 - 23:37

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere Przystawka może i jest oryginalna ale docinanie już chyba nie.

#6 Share MarekG

MarekG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 07 wrzesień 2007 - 09:09

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere Na przystawce, jak i docinaczu jest orginalna blaszka Jonn Deere z nr. seryjnym i tam jeszcze jakimś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share rafal1234

rafal1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 sierpień 2008 - 09:43

Orginalna kukurydziana przystawka do John Deere a czy do koszenia kukurydzy trzeba wymieniać klepisko czy tylko przystawka do kukurydzy i można kosić,jak to ztym jest ,powiedżcie mi?

Dodaj odpowiedź