Skocz do zawartości

Zdjęcie

kredyt preferencyjny

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojo123

wojo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 01 czerwiec 2011 - 12:21

kredyt preferencyjny Cześć mam takie pytanie ktoś mi powiedział że jeśli wezmę kredyt preferencyjny to nie mogę składać wniosku o dofinansowanie czy to prawda bo mam zamiar wziąć proszę o odpowiedz ??????????????????????????????????????????????????????????????? :rolleyes:
:P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kredyt preferencyjny Dzisiaj, 07:16
  •  

#2 Share beret1990

beret1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 01 czerwiec 2011 - 14:18

kredyt preferencyjny jeśli weźmiesz maszyny na PROW to nie możesz ich sfinansować z kredytu preferencyjnego
OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

#3 Share wojo123

wojo123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 02 czerwiec 2011 - 13:15

kredyt preferencyjny dzienki
:P

#4 Share yanki

yanki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 21:25

kredyt preferencyjny Takie mam dla was pytanie, bo różnie to w internecie piszą, jeśli składał ktoś z was papiery na kredyt preferencyjny to może wie, czy jest wymagana średnia pow. gruntów jakich jest w danym województwie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 01 lipiec 2011 - 10:06

kredyt preferencyjny Na pewno potrzebna jest średnia gruntów w województwie jeżeli ubiegasz się o kredyt nKZ. Tzn. po zakupie ziemi z tego kredytu musisz osiągnąć średnią województwa. Nie pamiętam jak jest w przypadku pozostałych preferencyjnych.

#6 Share marzencia

marzencia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 10:07

kredyt preferencyjny a może ktoś mnie olśni jak to jest z tymi kredytami? chcę kupić ziemię,jakie wymogi muszę spełniać aby dotać kredyt na preferencyjnych warunkach?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share analitykkred

analitykkred

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Informację dot. kredytów preferencyjne - pomoc w uzyskaniu kredytu w Banku - informacje dot. wymogów, pomoc przy biznes planach.

biznesplan.Lublin@wp.pl

Napisany 06 luty 2012 - 15:25

kredyt preferencyjny Aby uzyskac kredyt preferencyjny na zakup gruntów powierzchnia twojego gospodarstwa po zakupie gruntów musi być nie mniejsza od średniej powierzchni użytków rolnych w gospodarstwach rolnych w danym województwie i nie większej niż 300 ha użytków rolnych.

Średniej powierzchnia gospdoarstwa w województwie to - http://www.arimr.gov...spodarstwa.html