Skocz do zawartości

Zdjęcie

nowa kosiarka rotacyjna

348 odpowiedzi na ten temat

#341 Share beQ

beQ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 06 sierpień 2016 - 22:31

nowa kosiarka rotacyjna Ale jak to tłucze o błotniki? I tak lizak, coś takiego jak Ty masz tylko ze Ty masz to założone oryginalnie, tak? A ja będę zakładał nowy sam. Jest coś na co mam zwrócić uwage przy zakupie/montazu? Jaki najlepiej kupić? Do poltrawu jeszcze ze 2tyg mam także muszę się spieszyć po malu. :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nowa kosiarka rotacyjna Dzisiaj, 09:26
  •  

#342 Share kizak

kizak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:modernizacje

Napisany 07 sierpień 2016 - 08:25

nowa kosiarka rotacyjna

Ten przetrząsacz kupiłem z allegro ,nowego nie pamiętam 500 -600 zł,i nie patrząc na gwarancję,poprawiłem zabudowę wierzchu kosiarki.   Aktualniie ich w ogłoszeniach nie widać,ale o ile na takowego Natrafisz,o ile nie,,unowocześnili'' Bierz w ciemno,wzmocnienia kosiarki takie rób jak u mnie. Teraz gdybym do c 360 miał kupować kosiarkę 185 to bym raczej nie skorzystał.  Zbyt dużo szybciej nie skosisz,części podobne jak w 135,a te co pasują do 185 są mniej dostępne i cenowo x 2 według 165. ,  jeśli już 185 to z hydrauliką. :)

#343 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1545 postów

Napisany 07 sierpień 2016 - 20:38

nowa kosiarka rotacyjna

ja mam kosiarke talex-a[serdecznie nie polecam] ale konstrukcyjnie to to samo i boki rogala zawadzaja o blotniki 60- ja tylko awaryjnie kosze nia i do prawdziwego koszenia to rzeczywiscie sie nie nadaje, ja kupuje teraz czesci z warynskiego[jacekmocny :D ] sa drogie ale warte swojej ceny-uprawiam hardcore po nieuzytkach.

po co ci hydraulika-przynajmniej jest okazja do zejscia z ciagnika i rozprostowania kosci a przy odpowiedniu ustawieniu ciagnika zlozenie to nic wielkiego.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share Uriel78

Uriel78

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 marzec 2017 - 22:24

nowa kosiarka rotacyjna

Witam wszystkich.

Potrzebuję kupić kosiarkę rotacyjną do C-330. Przeczytałem w sumie ten i kilka innych tematów na forum ale nie wiem na co się zdecydować. Kosiarka będzie używana tylko dla swoich potrzeb ok 3 ha do wykoszenia 2 - 3 razy do roku, teren pagórkowaty - Podkarpacie. Chciałbym kupić kosiarkę do ok 3 tyś ale nie wiem którą firmę wybrać. Na bazarach i allegro można kupić kosiarki od ok 2,7 tyś. Niedaleko w Tyczynie mają w sprzedaży kosiarki z Modrzejewa (Miotk Zygmunt) za 3,4 tyś ale pytanie brzmi czy warto dołożyć do tej kosiarki te kilkaset złotych ??? A może ktoś ma do sprzedania jakaś pewną kosiarkę w dobrych pieniądzach na Podkarpaciu lub w okolicach???

#345 Share MF675ursus

MF675ursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów

Napisany 04 marzec 2017 - 18:57

nowa kosiarka rotacyjna Mam kosiarkę z Modrzejewa od kilku lat. Nie ma z nią większych kłopotów, jakość wykonania zadowalająca. Co ważne- lekko pracuje i mniej waży od np czeskiej, co jest dość ważne przy C330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#346 Share Zenus

Zenus

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 05 marzec 2017 - 15:26

nowa kosiarka rotacyjna Jaka polecicie Nowa kosiarke dyskowa i czołową na 100 ha rocznego koszenia traw ?

#347 Share donweter1989

donweter1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1440 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, wędkarstwo

Napisany 19 marzec 2017 - 10:55

nowa kosiarka rotacyjna Uczyć się kuźwa a nie głupoty na forum wypisywać. W jednym poście masz kilka ha po dziadku w innym ponad 100 w produkcji roślinnej a w jeszcze innym 60 ha i 130 sztuk bydła.

#348 Share soltys48

soltys48

stary sołtys

• Members
  • PipPipPip
  • 3972 postów
  • Zainteresowania:politologia

Napisany 20 marzec 2017 - 17:38

nowa kosiarka rotacyjna

moja Z042 z "pod Słupska"wytrzymała 11 sezonów bez najmniejszej awarii na 12ha łąk po 2-3 pokosy a jak już doszło łąk do lekko ponad 20ha to sypie się co rok <_< tzra dyskówkę

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#349 Share hoodoowca

hoodoowca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 480 postów

Napisany 20 marzec 2017 - 19:11

nowa kosiarka rotacyjna

Witam czy do kosiarki dyskowej napędzanej na paski niezbędny jest przekażnik ze sprzęgłem kierunkowym.?