Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zetor Proxima z aktualną maską

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Robben

Robben

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 29 maj 2011 - 20:36

Zetor Proxima z aktualną maską Witam wszystkich forumowiczów.Przymierzamy się z ojcem do kupna nowego ciągnika o mocy 60 KM.Ma on być wyposażony w ładowacz czołowy.Chyba ze wszystkich marek dostępnych na naszym rynku w tej klasie mocy właśnie Zetor Proxima wydaje się być najlepszym wyborem ze względu na gabaryty i masę tego ciągnika.I tutaj prosił bym o pomoc osoby które posiadają Proximy współpracujące z ładowaczami czołowymi.Chodzi o te Proximy z tą obecną maską w jakiej są produkowane od 2008 roku.Czy ta obecna maska nie jest waszym zdaniem za duża znaczy się powoduje to że gdy Proxima ma założony ładowacz czołowy to podczas pracy nie widać zupełnie przodu ładowacza co powoduje że operator nie widzi w jakiej pozycji znajduje się w danym momencie ładowacz? Proszę o szczere opinie posiadaczy Zetorów Proxima właśnie z tą obecnego typu maską.Mile widziane opinie również użytkowników Proximy Plus i Power pracującymi z ładowaczami czołowymi bo maski mają identyczne do standardowej wersji Proximy.Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zetor Proxima z aktualną maską Dzisiaj, 18:42
  •  

#2 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 29 maj 2011 - 21:20

Zetor Proxima z aktualną maską do turów dobre są też DF i Belarusy bo mają ścięte maski a w belarusie się wysoko siedzi. sąsiad ma proximę 70 bodajże i z turem i ponoć bardzo sobie ją chwali

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#3 Share nic290

nic290

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisany 29 maj 2011 - 21:59

Zetor Proxima z aktualną maską Moim zdaniem widoczność nie jest zbyt bardzo ograniczona, a tura mam z hydrametu tur 11 i jest bardzo krótki. Do proximy bierz tura zetor system bo będzie dobrze spasowany nie tak jak ten mój. A i koniecznie obciążniki na tylne koła. Polecam ten traktor do tura jak najbardziej. Aha i skrzynie weź sobie z rewersem przydaje się bardzo.

#4 Share Robben

Robben

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 30 maj 2011 - 06:36

Zetor Proxima z aktualną maską Koledzy ale mi chodziło o to czy te maski które Proximy mają montowane od 2008 roku do teraz nie powodują przy pracy z ładowaczem czołowym że widoczność przodu ładowacza jest równa zero czyli że nic nie widzi operator w jakiej pozycji znajduje się w danej chwili ładowacz?Moim zdaniem te aktualnie zakładane maski do Proximy są za duże jeżeli chodzi o pracę z ładowaczem czołowym

Nic 290 a z jaką maską masz swoją Proximę? Czy masz ją jeszcze ze starą maską czy z tą obecnie do Proximy montowaną?

Edytowany przez Robben, 30 maj 2011 - 06:38.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kamil1998

Kamil1998

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 620 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 20:52

Zetor Proxima z aktualną maską Raczej bardzo nie przeszkadzają, bo jaka by maska nie była to dokładnie nie zobaczysz... Ogólnie to potem na wyczucie wszystko się robi :)
Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

#6 Share snopek

snopek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 26 czerwiec 2011 - 21:54

Zetor Proxima z aktualną maską dokładnie jak kolega wyżej napisał , ja proximą power pracuje z ładowaczem Zetora tl 220 i jest spoko tzn. widoczność jest w porządku porównując do nh seri T60**, innych zetorów , Belarusa , DF. przy podpinaniu łyżki trzeba po prostu na jedną stronę się przechylić jak komu wygodnie i celować* z widocznością na szufle w dolnym położeniu też nie mam zastrzeżeń , jak nie jesteś pewien jak to zawsze z początku jest to ustawiasz sobie ten drucik co z boku jest na prawym ramieniu* ładowacza . Wg Mnie niema się do czego przyczepić ( do jak to mówisz nowej maski :P )

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share proximaplus

proximaplus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:BMW-Bawarka Mój Wóz
    Motoryzacja,
    Rolnictwo,
    Informatyka,
    Mechatronika,

Napisany 01 lipiec 2011 - 19:27

Zetor Proxima z aktualną maską Ja mam zetora 8441 właśnie z roku 2008 i na wiosnę kupiłem do niego orginalnego Tura(TL 220 SLi) i jak dla mnie widoczność jest bardzo dobra.Fakt tak jak kolega wyżej napisał do podpinania łyżki trzeba się wychylić w jedną stronę.
Jeżeli nie zainwestujesz to nie będziesz miał...