Zaloguj się, aby obserwować  
adam519

Siedzenie pasażera

Polecane posty

adam519    6

Czy ma ktoś założone siedzenie boczne do ursusa z ciężkiej serii? Chciałbym założyć coś takiego kliknij ale nie wiem czy się nada jeśli ma ktoś założone to niech napisze od czego a najlepiej wstawił fotkę. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A z tyłu nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

a to od zetora typu 7211 by nie pasowało? jakoś tylko konstrukcje zrobić, i gotowe kupić i po problemie, tylko czy nie będzie przeszkadzało przy biegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murphys    152

jak zmienisz bieg? wg za nisko bedzię i nogi bd boleć ^^ z tyłu git jest.a wchodzisz przeciez od lewej strony koło lewarka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid18    2

Też bym kupił takie siedzenie tylko żeby było nowe.


Mam naimię Dawid i nteresują mnie maszyny rolnicze ukończyłem technikum rolnicze. Pozdrawiam wszystkich rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Siedzenia do ursusów można kupić w Agroplastmet Kunów. Jutro mogę znaleźć namiary albo sprawdźcie w necie bo mają swoją stronę. Siedzisko pasażera coś około 80 zł


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quercus78    5

Mają napewno bo ja kupowałem w tamtym roku. Można kupić pojedyncze elementy albo całe siedzenie


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Ja sobie sam zrobiłem ;) wiadomo że orginał to orginał ale idzie sobie poradzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusik912    16

Witam. Mam takie pytanko, może ktoś z was zrobił sobie siedzenie pasażera w 912-stce. Macie jakieś foty? gdzie je przymocować? Proszę o pomoc.

Dziękuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

ursusik912 nie ma tam żadnej filozofii, ramka z dwoma mocowaniami u góry oraz stopką. Siedzenie jest przykręcone do takich blach które są zamocowane do błotnika. Na to gąbka oraz materiał ''siedzeniowy'' na wierzch, siedzenie można składać na błotnik. Wyżej na skrzynce narzędziowej powinno być oparcie, u mnie go nie ma. Siedzenie dorobiłem sam, ponieważ ktoś sobie odkręcił fabryczne.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

Nie nie mam nic aktualnie, naprawdę nie ma tam żadnych udziwnień.


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

Witam czy w Ursusie 932 i pochodnych było montowane siedzenie pasażera? Wczoraj byliśmy oglądać i kabina wygląda identycznie jak u znajomego w 1234 ale w 932 z tyłu jest mniej miejsca i nie ma siedzenia ale widac ze coś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez julek6666
      czy jest możliwość zamontowania siedzenia pasażera w new hollandzie t5060??
       
       
    • Przez Sawa
      Witam, mam zamiar zakupić proxime 100, teraz przede mną dobór wyposażenia, myślalem o klimatyzacji i pełnych obciążnikach na przód. Zasadniczo, co myślicie o dodatkowym oświetleniu? czy warto je dobrać? czy warto kupić obciążniki na tylne koła? co one dają? jaki fotel kupić? kto z Was formumowiczów ma proxime z fotelem mechanicznym i jak on się sprawdza? czy warto dopłacić tysiąc złotych do lepszego? Jak nazywają się typy foteli w proximie? jest opcja na traktor bez regulacji kierownicy? czy warto taki kupić, czy jednak dużo dla komfortu daje kierownica regulowana?
       
    • Przez casemaxxummx135
      witam wszystkich formowiczów  mam problem z siedzeniem grammer a mianowicie gdy napompuję siedzenie to  po jakimś czasie ( zależy od wstrząsó) powietrze schodzi z siedzenia, i gdy ciagfnik jest nieuruchomiony  to powietrze też schodzi z siedzenia > chciałbym się dowiedzieć co było by przyczyną ? proszę o pomoc .
    • Przez MariuszWakowicz
      Witam mam kilka pytań co do mojego ciągnika
      1. Gdzie mogę kupić zamki i nowe klamki
      2. Jakie siedzenie będzie do niego pasować
      3. Jak podłączyć obrotomierz żeby działał
      4. Jak zrobić gaszenie silnika 
      5. Ktoś może wie jak podłączyć koguta, wycieraczki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj