Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaka prasa

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rafal11195

rafal11195

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:branza rolnicza motoryzacja

Napisany 30 maj 2011 - 20:45

jaka prasa Krone mozga smialo polecic , wydajne i maloawaryjne , o welgerze sie nie moge wypowiedziec, bo nie widzialem w pracy , polecilbym ci vicon rv2160 ale nie wiem ile na dzien dzisiejszy $$$

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaka prasa Dzisiaj, 13:04
  •  

#22 Share Rolnikix

Rolnikix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 30 maj 2011 - 21:50

jaka prasa Przepraszam bardzo, ale ja cały czas myślę o prasie zmiennokomorowej z rotorem, może tego nie napisałem ale nie wyobrażam sobie aby prasa zmiennokomorowa nie miała rotora.
A co do mocy ciągnika i zbicia belek, mniejszy ciągnik wiadomo że poradzi sobie z prasą której zapotrzebowanie mocy jest większe niż moc ciągnika ale w przypadku sianokiszonek(bo słomie to nawet lepiej jak trochę luźniejsze) zbicie odgrywa ważną role i za mały traktor nie da rady tego tak zrobić jak ciągnik który ma wymaganą moc.
Podsumowując jak kto sobie uważa, ale dobra sianokiszonka potrzebuje dobrego zestawu..
Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 01 czerwiec 2011 - 18:53

jaka prasa Witam. Posiadam prasę Feraboli Entry 120 Na full wyposażeniu. Dzisiaj pierwszy raz ja uruchomiliśmy więc jest prosta w obsłudze ,solidnie wykonana,mocno zbija baloty, ustawiliśmy na początku na 130 to śrubokręt ciężko było wbić. Jak chciałbyś coś więcej o niej się dowiedzieć To pisz do mnie to chętnie na twoje pytania odpowiem.