Skocz do zawartości

Zdjęcie

co jest z tymi ziemniakami.

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 25 czerwiec 2011 - 06:46

co jest z tymi ziemniakami. intensywność kwitnienia bardziej świadczy o zdrowotności ziemniaka,chociaż też nie zawsze(odmiana-bardziej lub mniej kwitnie).z drugiej strony jak aura nie sprzyja to kwiat pierwszy spadnie,również pierwszym objawem porażenia grzybem jest opadanie kwiatu.kwiat nie jest najważniejszy,ale obserwować warto.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
co jest z tymi ziemniakami. Dzisiaj, 21:46
  •  

#22 Share wolowik

wolowik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 391 postów

Napisany 16 lipiec 2011 - 14:53

co jest z tymi ziemniakami. Nie będę zakładał nowego tematu i zapytam w tym.... Dziś robiłem 4-ty oprysk od zarazy i wyrwałem krzak odmiany Aster i Denar... Mają strasznie dużo nazawiązywanych bulw przeciętnie 10-15 kurcze no niedługo im się konczy wegetacja... co moglo byc przyczyną tego stanu? Będą chyba drobne bo wątpię żeby wszystkie wyrosły... Wody mają pod dostatkiem (a może nawet i za dużo jak na ten rok) nawożenie jest w porządku i sam nie wiem co o tym myśleć... gdzie popełniłem błąd?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share hubert1984

hubert1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 16 lipiec 2011 - 16:39

co jest z tymi ziemniakami. I już nie urosną. Jeśli w maju zmarzły to prawdopodobnie to są te nierozwinięte bulwy. Dopiero te co odmłodziły się puściły nowe korzonki. Jak się mylę to poprawcie mnie.