pawel7101

problem z siatką w prasie df 1.8 c

Polecane posty

pawel7101    0

witam wszystkich. mam problem z siatka w prasie :mellow: a mianowicie owijanie ustawione jest na 2 razy a nóż obcina siatkę po połowie obrotu nie wiem o co z tym chodzi; miał ktoś z was podobny problem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Najprawdopodobniej zapadka od noża jest źle ustawiona


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustlikus    2

W instrukcji maż opis jak to tam poustawiać. Kręciłeś tam coś czy sama tak zaczęła?


Jeżeli potrzebujesz licznika do prasy, owijarki (nawet tych co oryginalnie nie mają) lub jakiś sterownik elektroniczny - pisz!
W miarę możliwości postaram się coś/znaleźć w zapasach lub wykonać (może być wymyślony od podstaw).
Ewentualnie udzielę rad jak coś naprawić elektrycznego/elektronicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel7101    0

sama zaczęła :( ale już sobie poradziłem, minuta roboty i wszystko działa jak należy ( z prawej strony jest takie jakby ramie które włącza nóż i na końcu tego ramienia jest regulacja i to było skręcone na maksa wiec odkręciłem tak do połowy i jest ok ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter33    0

Najprawdopodobniej zapadka od noża jest źle ustawiona

ja mam problem z owijaniem z siatkom owija mi na wałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adamn999
      witam ostatnio podczas podnoszenia podbieracza po chwili podbieracz sam opada i jednocześnie delikatnie podnosi się klapa podejrzewam że zaciął się ten elektrozawór ewentualnie coś nie tak z cewką, rozbierał ktoś to?

    • Przez pawel9596
      Witam,
      Prośba o wysłanie zdjęcia mechanizmu wiązania siatką unia df.

    • Przez Gustawek
      Siemanko forumowicze, mam mały problem z prasą Unii, a w zasadzie pytanko. Od kilkunastu bel wstecz nóż ma problem z cięciem siatki. Na nim czysto, półksiężyc chodzi, siłownik również, ale sam mechanizm noża lekko przywieszony. Prasa u mnie od 5 lat. Czy możliwe by sprężyna naciągająca nóż sie rozciągnęła i należy ją napiąć? Ktoś już był na tym etapie?
       
    • Przez darkowe1
      Witam prasa nie odcina siatki . Siłownik i ten trapez pracuja prawidłowo jednak w momencie uderzenia noża siada lekko hamuje i znowu zaczyna owijać 
    • Przez johny
      Witam jakie są wasze opinie na temat tych pras - DF 120 1.5 i DF 120 1.8 i czy nadają sie do słomy ??
       
       
       
      dzis oglądałem to prase u dealera nawet mi sie spodobała konkretnie 120 1,5D nawet nawet
       
      Pozdrawiam Johny102
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj