Skocz do zawartości

Zdjęcie

Front packer - wał na przedni tuz

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Lucjan92

Lucjan92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 maj 2011 - 16:26

Front packer - wał na przedni tuz Witam :D

Mam zamiar kupić Frontpacker czyli wał doprawiający na przedni tuz szerokość robocza 3 metry na ciężką glebę

Jeżeli ktoś posiada któryś z niżej wymienionych wałów niech podzieli się swoimi uwagami
-***Fliegl Profi Walze "gwiazdy" (z nożami albo przednim kultywatorem) ,
-Expom Progres Cambella (włóka lub kultywator)
-Mandam MWC lub MWW Cambella,
-Vogel&noot TerraPak 300,
-***Kongskilde Front Terra C

Znacie może jakieś inne firmy produkujące przednie wały. z Dealerami w Polsce?
Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego wału.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Front packer - wał na przedni tuz Dzisiaj, 12:19
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 27 maj 2011 - 20:15

Front packer - wał na przedni tuz wez podwojny dal-bo, jakbym oral to bardzo by mi sie widzial taki wal. dilerzy konskilde je maja w ofercie, bo to jeden koncern.

http://www.dal-bo.co...es GB nov10.pdf

http://www.dal-bo.co...land_146l2.aspx , ale widzialem je ostatnio rowniez u innych dilerow.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share Lucjan92

Lucjan92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 27 maj 2011 - 22:06

Front packer - wał na przedni tuz Zastanawiałem się na dal-bo level flex cambella z włoką . muszę zadzwonić do dealera konskilde i się spytać czy umieli by takie coś sprowadzić . Mam nadzieje że na opolagrze będą jakieś frontpackery i porównam na żywo .. najbardziej interesujący jest ten Fliegl (dzwoniłem do nich i bedą mieli go na wystawie)... bo sam wał jest dość ciekawy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 28 maj 2011 - 19:41

Front packer - wał na przedni tuz dal-bo ostatnio w kielcach na agrotechu byl, wiec na show bedzie na bank i te produkty widzialem ostatnio na placu dilera kongskilde, wiec nie powinno byc problemu.

w ogole w najblizszym czasie zmieni sie podejscie sprzedawcow. na dzis mam wstepnie umowione testy 3 siewnikow w tym roku na caly dzien kazdy :D

co pomyslec pare lat temu zostalbym zbluzgany smiechem, jakbym sie o cos takiego zapytal.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#5 Share Lucjan92

Lucjan92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 29 maj 2011 - 10:26

Front packer - wał na przedni tuz Dal-bo i inne firmy na Opolagrze będą na 100% tylko chodzi mi o to czy będą mieli w ofercie frontpackery bo nie są one zbyt popularne w Polsce. O ile dobrze pamiętam w tamtym roku to tylko vogel&noot sławek langer miał wal Terrapak. Najbardziej odpowiadało by mi jak bym dostał jakis packer na testy do siebie i o to żeby przywieźli Frontpackery na wystawe zobaczyć jak to wygląda na żywo no i wiadomo po wystawowe maszyny są tańsze. Byłem u dealera fliegel i mandam sprowadzą na wystawe swoje wały . Jutro jade do Dealera EXPOM , Kongskilde .

Dealerzy fliegel i mandam powiedzieli że gdybym nie był zainteresowany kupnem to by nie przywieźli Fronpakerów .."bo nikt nie jest zainteresowany ich kupnem.."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 29 maj 2011 - 15:24

Front packer - wał na przedni tuz na agrotechu byl ten podwojny wal dal-bo i pare innych rowniez.

wierz dilerom...