Zaloguj się, aby obserwować  
Lucjan92

Front packer - wał na przedni tuz

Polecane posty

Lucjan92    2

Witam :D

 

Mam zamiar kupić Frontpacker czyli wał doprawiający na przedni tuz szerokość robocza 3 metry na ciężką glebę

 

Jeżeli ktoś posiada któryś z niżej wymienionych wałów niech podzieli się swoimi uwagami

-***Fliegl Profi Walze "gwiazdy" (z nożami albo przednim kultywatorem) ,

-Expom Progres Cambella (włóka lub kultywator)

-Mandam MWC lub MWW Cambella,

-Vogel&noot TerraPak 300,

-***Kongskilde Front Terra C

 

Znacie może jakieś inne firmy produkujące przednie wały. z Dealerami w Polsce?

Proszę o pomoc w wyborze odpowiedniego wału.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucjan92    2

Zastanawiałem się na dal-bo level flex cambella z włoką . muszę zadzwonić do dealera konskilde i się spytać czy umieli by takie coś sprowadzić . Mam nadzieje że na opolagrze będą jakieś frontpackery i porównam na żywo .. najbardziej interesujący jest ten Fliegl (dzwoniłem do nich i bedą mieli go na wystawie)... bo sam wał jest dość ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

dal-bo ostatnio w kielcach na agrotechu byl, wiec na show bedzie na bank i te produkty widzialem ostatnio na placu dilera kongskilde, wiec nie powinno byc problemu.

 

w ogole w najblizszym czasie zmieni sie podejscie sprzedawcow. na dzis mam wstepnie umowione testy 3 siewnikow w tym roku na caly dzien kazdy :D

 

co pomyslec pare lat temu zostalbym zbluzgany smiechem, jakbym sie o cos takiego zapytal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucjan92    2

Dal-bo i inne firmy na Opolagrze będą na 100% tylko chodzi mi o to czy będą mieli w ofercie frontpackery bo nie są one zbyt popularne w Polsce. O ile dobrze pamiętam w tamtym roku to tylko vogel&noot sławek langer miał wal Terrapak. Najbardziej odpowiadało by mi jak bym dostał jakis packer na testy do siebie i o to żeby przywieźli Frontpackery na wystawe zobaczyć jak to wygląda na żywo no i wiadomo po wystawowe maszyny są tańsze. Byłem u dealera fliegel i mandam sprowadzą na wystawe swoje wały . Jutro jade do Dealera EXPOM , Kongskilde .

 

Dealerzy fliegel i mandam powiedzieli że gdybym nie był zainteresowany kupnem to by nie przywieźli Fronpakerów .."bo nikt nie jest zainteresowany ich kupnem.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

na agrotechu byl ten podwojny wal dal-bo i pare innych rowniez.

 

wierz dilerom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj