Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Roltex

Roltex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 maj 2011 - 09:26

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Zapraszamy wszystkich chętnych na pokazy maszyn zielonkowych i ciągników Claas.

Dodany obrazek

10 Czerwca 2011 - Przytoczno

Mapka dojazdu, maszyny uczestniczące w pokazie oraz bliższe informacje znajdą państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.
www.roltexkrasnystaw.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Dzisiaj, 05:50
  •  

#2 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 27 maj 2011 - 11:11

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Bobcata też będziecie mieli czy tylko Claas? Bo w sumie miło by też było Zetora zobaczyć ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#3 Share Roltex

Roltex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 maj 2011 - 11:26

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Ten pokaz organizowany jest z Claas`em i jedynie maszyny tej marki będzie można zobaczyć.

Spis maszyn:
Kosiarki:
  • DISCO 3100 ***
  • DISCO 3100 CONT (DISCO 3500)
Przetrząsarki:
  • VOLTO 64
Zgrabiarki:
  • LINER 2600
Prasy:
  • ROLLANT 455 RC UNIWRAP
  • VARIANT 360 RC
Przyczepa samozbierająca:
  • QUANTUM 4700 S
Ładowarka teleskopowa:
  • SCORPION + chwytak do bel
Ciągniki:
  • AXION 850 CEBIS
  • ELIOS / AXOS
  • ARION 400
  • ARION 640
  • ARION 620
  • AXION 820

Edytowany przez milanreal1, 11 czerwiec 2011 - 21:03.
cytowanie poprzedniego posta

www.roltexkrasnystaw.pl

#4 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 27 maj 2011 - 11:45

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno kolego dobra rada nie cytuj poprzedniego posta bo będziesz miał ostrzeżenie, dlatego edytuj twój ostatni post usuwając moją wypowiedź ;)
Ariocy C, Cis i Cebis?
Axion 820 to ten co stoi przy budynku czy tamten to 810 :unsure: będzie coś na bezstopniowym?
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#5 Share Roltex

Roltex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 maj 2011 - 13:01

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno AXION 820, ten przy budynku to AXION 810 CIS na osi resorowanej, fabryczny TUZ itd.
Co do reszty ciągników okaże się w jakiej specyfikacji przed samym pokazem czy akurat będzie bezstopniowa tego jeszcze nie wiemy.
AXION 850 CEBIS jest na HEXASHIFT, prawie pełna opcja, tuz, wom, oś resorowana, kabina, zresztą był w naszej firmie przez krótki okres na demo.
Pzdr
www.roltexkrasnystaw.pl

#6 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1848 postów

Napisany 27 maj 2011 - 20:14

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Czy macie pozwolenie od admina na reklamowanie się na AF?

#7 Share Killer628

Killer628

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 11 czerwiec 2011 - 12:05

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Byłem na tych pokazach ale nic szczególnego. Pogoda słabo dopisała, a i jakość pokazu była ledwie zadowalająca. Co mnie zdziwiło to to że zapchała im się prasoowijarka jakość koszenia przeciętna było sporo nie podciętych łodyg. Przetrząsacz, zgrabiarka i przyczepa pracowały bardzo ładnie do tego zastrzeżeń nie mam. Ale co do pras to było kilka mankamentów. Zdziwiło mnie to że nie można było się przejechać tymi maszynami i tu wielki minus dla organizatorów. Poprzednie pokazy maszyn do siewu i uprawy gleby były dużo ciekawsze. Jednym słowem rewelacji nie było. Fotki postaram się wrzucić w najbliższym czasie.

#8 Share kubotam

kubotam

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 32 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 08:06

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno
Killer628 też tam byłem ale pokaż poniżej przeciętnej pewnie przez tą pogodę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 19:28

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Też byłem no i niestety nie można było jeździć tak jak na pokazach z uprawy.

Może widzieliście jak przewracali baloty ??
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#10 Share Killer628

Killer628

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 19:51

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno tak widziałem jak przewracali.. Mieli we czterech co robić :) ale wkoncu im sie udało :D nie powiem bele były bardzo mocno i dobrze zbite.

#11 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 20:12

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno No to nas widziałeś :lol:
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#12 Share Miras258

Miras258

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:Chodowla bydła

Napisany 20 czerwiec 2011 - 20:59

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno niema takiego balota co by go nie wywalic haha :rolleyes:
nie ma opierdala... sie :)

#13 Share Killer628

Killer628

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 24 czerwiec 2011 - 10:49

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Oj chyba byś się zdziwił... :D

#14 Share Roltex

Roltex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 11:06

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Dziękujemy za odwiedzenie pokazów. Jako że kilka słów było krytycznych pozwolę się ustosunkować do wypowiedzi kolegów.
Więc dzień przed pokazem na polu była dosyć spora ulewa która o mało nie spowodowała odwołania pokazów. Mieliśmy wybór albo nie prasować tak mokrej zielonki ewentualnie zaryzykować pokaz (zapchanie maszyny) zaryzykowaliśmy i niestety raz fakt prasoowijarka zapchała się ale generalnie uważam że było ok.
Co do sporo nie pociętych łodyg to jak można było zauważyć, pole powinno być wcześniej skoszone ale tylko dzięki uprzejmości właściciela który zgodził się zostawić pole możliwy był pokaz. Trawa wyrosła wysoka, położyła się i zaczęła przerastać chwastami i tutaj upatrywałbym problemu.
Zdajemy sobie sprawę że wszystkim nie dogodzimy i zawsze będą słowa krytyczne ale takie życie. Brak możliwości przejechania się maszynami był spowodowany kwestiami bezpieczeństwa oraz kwestiami oragnizacyjnymi, pokazy polowe były organizowane inaczej ale oczywiście przy następnych pokazach weźmiemy tą sugestię pod uwagę. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do firmy można się przejechać.
Jeżeli ktoś ma pytania to proszę ewentualnie dzwonić i pisać maila do firmy na forum nie będę udzielał informacji handlowych aby nie być posądzonym o reklamę firmy.
Pozdrawiam
www.roltexkrasnystaw.pl

#15 Share KAROL4

KAROL4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 27 czerwiec 2011 - 15:28

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Tak blisko, a nic nie wiedziałem o tych pokazach,ale za to następnego dnia podziwiałem otwarcie obory w Stryj-u.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share Killer628

Killer628

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 29 czerwiec 2011 - 13:57

Pokazy Claas - 10 czerwiec 2011 - Przytoczno Na całe podsumowanie powiem tak: maszyny marki Claas od zawsze mi sie podobały, jednakże nie ma zbyt wielu miejsc aby je podziwiać. Powiedzmy sobie szczerze zwykłego przeciętnego rolnika raczej rzadko stać na nowe maszyny, a tym bardziej takie z wyższej półki która reprezentuje ta firma. Ja staram sie być na różnych pokazach poniewaz maszyny tego typu mnie interesują i jak narazie mam duże uznanie dla przedstawicieli firmy Claas i firmy Roltex za organizację takich pokazów.