KIJANA14

Błotniki Ursus 4011/362

Polecane posty

masseyf12    54

Witam, planuje odmalować całą c-360, ale najpierw muszę kupić nowe błotniki. Moje pytanie brzmi: czy pasują do c-360 jakieś inne błotniki. Może ma ktoś w swojej 60 błotniki od innego ciągnika, które po przeróbce prezentują się lepiej. Byłbym wdzięczny za fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

kiedys widzialem z blotnikami od 385,

na wsi jest z takimi jak ori, tylko kanciaste (kwadratowe) a nie zaokraglone, nigdzie wiecej takich nie widzialem, jestem ciekaw czy cos takiego wychodzilo z fabryki, bo wyglada na profesjonalna robote


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

Chodzi mi głownie o błotniki na tył, zastanawiałem się nad tymi co na zdjęciu z kabiną , ale czy można je dokupić osobno bez kabiny i czy one pasowałyby do czeskiej kabiny ?

Edytowano przez masseyf12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus95    0

Myślę że powinny pasować, lecz szukałem bez kabiny i nie znalazłem.

Ale myślę że bez kabiny też da się gdzies kupić :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szubinska    26

błotniki urywają się przy górnym mocowaniu z powodu wibracji jakie przenoszą się od silnika na ciągnik, u jednych są one większe i powodują pęknięcia mocowań a u innych mniejsze i jest ok, ja mam koła 18" i błotniki się urywały ale znalazłem na to sposób - wystarczy luźno zakręcić śruby górnego mocowania bo jak jest dociągnięte na sztywno to wibracje się przenoszą i się urywają, minusem tego rozwiązania jest to że błotniki trochę brzęczą, myślę że zastosowanie jakiejś podkładki w postaci pasa skóry albo twardej gumy rozwiązało by ten problem ostatecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    887

jaka jest jakośc nowych błotników bo ceny wachaja sie od 230 do 380 zł czy lepiej kupić używki błotniki mają pasować pod kabine blaszanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Celownik07
      Jak osiagnac taka wysokosc siedzenia jak na zalaczonym obrazku- to jest "fabryczna" wysokosc? Aktualnie u mnie lezy na plecaku a nie widze mozliwosci jakiejkolwiek regulacji. Dzis troche tam podlubalem : sworznie( te grube)  troche zpracowane ale nie jakos drastycznie- fabrycznie poblokowane, tulejki kompletne, sprezyny nie wyciagniete. Szukam jakiegos punktu zaczepienia od czego zaczac remont by osiagnac to co na zdjeciu. 

    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez krzys924
      Witam.. ostatnio miałem mały wypadek polegający na tym ze cofną sie wałek od pośredniego koła rozrzadu i zahaczył o przeciwwagę... rozebrałem silnik i okazało sie ze przeciwwaga jest strasznie luźna i zaczepia o blok silnika a wałek od tego koła pośredniego jest zgięty i mam w związku z tym parę pytań.. czy mogłem uszkodzić wał korbowy to znaczy czy mógł pęknąć lub zgiąć sie . czy dokupię oddzielnie jedna przeciwwagę i czemu ona sie poluzowała ???
    • Przez Marionos
      Witam
      Do pacjenta C360 z kabiną Sokółka przypasowałem Tura z prlu i o dziwo wieżyczki kolidują z kabiną.
      Po maksymalnym przespawaniu mocowań na sankach będzie oki, czy odpuścić?
      Sanki i kabina jak na zdjęciach:


    • Przez Maciek90
      Mam problem z obrotomierzem w C-360. Kupiłem linkę potrzebną do jego działania i wkręciłem ją na swoje miejsce tzn. pod prądnicą. Po uruchomieniu silnika linka nie kręci się. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj