Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odszkodowania za słupy energetyczne

223 odpowiedzi na ten temat

#61 Share PawelKPOD

PawelKPOD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 13:55

Odszkodowania za słupy energetyczne Witam,
czytając to forum widzę, że sporo z Państwa nie wie jak zabrać się za odszkodowania za słupy energetyczne, linie gazociągu itp. W takim razie mogę polecić Krajową Platformę Odszkodowań firma działa na terenie całego kraju, nie pobiera opłat wstępnych od swoich klientów wiec wstępna weryfikacja, która ukazuje szacowaną wysokość odszkodowania, szanse na jego otrzymanie jest całkowicie za darmo.
Więcej informacji znajduje się na stronie:
www.kpod.pl
mail. biuro@kpod.pl
tel: 71 7230797

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Odszkodowania za słupy energetyczne Dzisiaj, 19:30
  •  

#62 Share Michal225

Michal225

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo , off road:)

Napisany 12 grudzień 2011 - 16:29

Odszkodowania za słupy energetyczne No niezła reklama :D

#63 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 13 grudzień 2011 - 12:48

Odszkodowania za słupy energetyczne może ktoś zna sprawdzonego prawnika lub firmę z okolicy Siedlec, która zajmuję się takimi sprawami?

#64 Share PawelKPOD

PawelKPOD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 13:36

Odszkodowania za słupy energetyczne Witam, nasza firma działa na terenie całego kraju więc również zajmujemy się sprawami z okolic Siedlec, poza tym w Mińsku Mazowieckim ma siedzibę nasz partner, który może ułatwić kontakt z Krajową Platformą Odszkodowań.
W razie pytań proszę o kontakt:
tel.(71)7230797, tel. kom.690980660
Więcej informacji znajduję się na stronie
www.kpod.pl

e-mail.biuro@kpod.pl lub pawel.muszynski@kpod.pl

Edytowany przez Marcin91, 03 kwiecień 2012 - 07:58.
cytowanie poprzedniego posta

#65 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 17 luty 2012 - 13:33

Odszkodowania za słupy energetyczne Mam pytanie do użytkowników z wielkopolski, bo do nas na teren wchodzi firma CODICUM i zastanawiam się czy podjąć współpracę i najlepiej zapytać użytkowników czy korzystali z jej usług, jak wyglądała sprawa odszkodowań, czy były jakieś dodatkowe koszta, albo inne haki ;) .
Czytając temat zauważyłem że użytkownik @jendj otrzymał znaczne odszkodowanie, ale przeglądając profil jest mało wiarygodny bo nie ma nic oprócz wpisów w tym temacie, bardzo zastanawiające :lol:

Edytowany przez kamieniak89, 17 luty 2012 - 13:34.

Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#66 Share paulinad

paulinad

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 marzec 2012 - 19:37

Odszkodowania za słupy energetyczne ODSZKODOWANIA ZA URZADZENIA PRZESYŁOWE ENERGI ,WODY I GAZY
tenajlepsza oferta na frynku .!!!! TEL 5359856798

#67 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 12 marzec 2012 - 22:11

Odszkodowania za słupy energetyczne :( czekać na to: http://biznes.onet.p...83,1,news-detal, czy wziąć sprawy w swoje ręce i wynająć kancelarie prawną, bo coś mi się wydaje, że to nasze kochane państwo będzie chciało się wymigać tanim kosztem. :blink: jaką polecacie firmę z regionu wlkp, dużo jest ogłoszeń "Feniks" i firmy "Heaven" ale jakoś nie spotkałem się z wyraźnymi i pozytywnymi efektami ich działań <_< może się myle, macie inne namiary, a może te firmy są dobre -_-
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#68 Share Soulshakin

Soulshakin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 08:13

Odszkodowania za słupy energetyczne Do tej pory przez tyle lat nie oddawali nikomu kto nie walczył w sądzie i myślisz że nagle ustawę wprowadzą, szczerze wątpię bo u nas w sejmie zawsze na planach się tylko kończy.

Edytowany przez Marcin91, 03 kwiecień 2012 - 07:59.

#69 Share jozmi

jozmi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 20:59

Odszkodowania za słupy energetyczne Słyszał może ktoś o firmie MEDIUM z Piły która zajmuję się odszkodowaniami za linie energetyczne?

#70 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 21:25

Odszkodowania za słupy energetyczne Kiedyś nasi dziadkowie dawali stawiać słupy i się cieszyli że mają Energię elektryczną, dziś każdy chciałby na tym zarobić. Ciekawe co by rolnicy robili jakby elektrownia powiedziała nie płacimy tylko zabieramy słupy i po problemie zostawimy tylko linie (za które zapłacimy) do dużych zakładów.

I co wtedy będzie robił rolnik, walczył o odszkodowanie nadal ?????????????

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 13 marzec 2012 - 22:07

Odszkodowania za słupy energetyczne :huh: kolego@Sadek nikt łaski nie robi, firmy dystrybucyjne pobierają do każdego użytkownika energii opłatę przesyłową, a więc taki fundusz już istnieje <_< co do tych firm o różnych nazwach są to najzwyklejsi pośrednicy pomiędzy składającym wniosek o odszkodowanie a kancelarią prawną, wydaje się najlepiej udać się do najbliższej kancelarii radcy prawnego lub kancelarii adwokackiej, opłata za pełnomocnictwo w sporze to 1200-1500zł, no i po wygraniu sprawy % od sumy ;)
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#72 Share jozmi

jozmi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 22:34

Kiedyś nasi dziadkowie dawali stawiać słupy i się cieszyli że mają Energię elektryczną, dziś każdy chciałby na tym zarobić. Ciekawe co by rolnicy robili jakby elektrownia powiedziała nie płacimy tylko zabieramy słupy i po problemie zostawimy tylko linie (za które zapłacimy) do dużych zakładów.

I co wtedy będzie robił rolnik, walczył o odszkodowanie nadal ?????????????

No własnie mój ojciec stawiał te słupy, ale jak mi mówi że nie stawiał je dla jakiś spółek czy prezesów które teraz za przesył ostro kasują. Z ty zabieraniem słupów dowaliłeś jak Filip z ......:) ciekawe dla kogo te duże zakłady by produkowały np. telewizory jak u nas nie będzie energii.

#73 Share seat

seat

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 09:10

Odszkodowania za słupy energetyczne Powiedzcie co zrobić, był u mnie facet z elektrowni żebym podpisał zgodę na wymianę słupów i linii elektrycznej na moim polu. Powiedziałem mu że podpisze jak puszczą linie w ziemi, to on powiedział że to wyjdzie za drogo i elektrownia się na to nie zgodzi, to powiedziałem żeby słupy przesunąć 3 metry, wtedy stały by na granicy przy drodze to powiedział że przy samej drodze też nie mogą stać. Na razie mu nie podpisałem ale nie wiem co dalej robić?

#74 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 14 marzec 2012 - 09:49

Odszkodowania za słupy energetyczne Musisz tylko pamiętać żeby ustalić przed podpisaniem kto będzie płacił odszkodowania za powstałe szkody podczas tej wymiany Mój sąsiad dostał zapewnienie od firmy wymieniającej że to oni mu zapłacą po czym chcieli się wypiąć i odsyłali do elektrowni Na szczęście porobił sobie zdjęcia szkód i pogroził w elektrowni że pójdzie z tym do sądu bo ma dowody Po jakimś czasie odwiedzili go ludzie z tej firmy co wymieniała i coś tam zapłacili (choć to były grosze) więc radzę ci udokumentować szkody jeśli jakieś powstaną

Edytowany przez Marcin91, 03 kwiecień 2012 - 08:02.

#75 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 10:49

Powiedzcie co zrobić, był u mnie facet z elektrowni żebym podpisał zgodę na wymianę słupów i linii elektrycznej na moim polu. Powiedziałem mu że podpisze jak puszczą linie w ziemi, to on powiedział że to wyjdzie za drogo i elektrownia się na to nie zgodzi, to powiedziałem żeby słupy przesunąć 3 metry, wtedy stały by na granicy przy drodze to powiedział że przy samej drodze też nie mogą stać. Na razie mu nie podpisałem ale nie wiem co dalej robić?

Jak bedziesz cokolwiek podpisywał to sprawdź w umowie czy nie ma zapisu o służebności, bo mogą Ciebiue w wała zrobić że dostaniesz odskodowanie a przy okazji w umowę wpiszą służebność i nic nigdy więcej za te słupy nie dostaniesz.

#76 Share 111kol

111kol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 20:09

Odszkodowania za słupy energetyczne Witam jendj
Bardzo proszę o kontakt z panią "bardzo konkretną i rzeczową mecenas" na
111kol@wp.pl

pozdrawiam

#77 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 31 marzec 2012 - 23:17

Odszkodowania za słupy energetyczne u mnie jak robili słupy to jakiś geniusz który robił plan gdzie słupy maja stać to jeden słup chciał wsadzić w środek mojej drogi którą jeżdżę w pole tylko dobrze że taki pracownicy mieli więcej rozumu niż ten geniusz i tego słupa przenieśliśmy

#78 Share pabloooo

pabloooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 446 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 08:41

Odszkodowania za słupy energetyczne a słyszał ktoś o firmie MAVITA dochodzenie odszkodowań z Poznania?? Zajęli się ta sprawą ale strasznie długo to trwa od 2008 roku

#79 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 01 kwiecień 2012 - 09:52

Odszkodowania za słupy energetyczne Widzę że część spraw to wielka tajemnica, nikt jeszcze nie dostał odszkodowania ????

Post @kol111 to istna reklama, co na to moderatorzy???.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share thug

thug

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport

Napisany 17 kwiecień 2012 - 20:40

Odszkodowania za słupy energetyczne Panowie a jak to jest z odszkodowaniami za kable w ziemii np z elektrowni wiatrowej miał ktoś z nimi jakąś styczność

Thug