Zaloguj się, aby obserwować  
andrzej2257

Jaki ciągnik 80 KM-70 KM używany?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2257    142

Witam :).Chciałbym zakupić ciągnik 80-70 KM używany bez przedniego napędu bede go używał jako ciągnik dodatkowy do prac: kręcenie wozu paszowego sano 12m/3,do opryskiwacza 1615l,rozsiewacza nawozów 1500l w międzyrzędzia bo fendt ma za szerokie oponki,do siania kukurydzy i buraków (30ha) i do owijania betonów 500 rocznie. Cena jaka mnie interesuje to 35 000 a ciągniki:mf 690,mf3060,ursus4512,ursus5312, i możecie podawać inne oferty podobnych ciągników jakich napisałem. Ciągnik kupuje ponieważ mf 255 ledwo c*pie :blink:.

 

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi jakie dodacie ;).

 

PS. nie chce buldoga np. 912 bo do prac takich jak opryski to on nie będzie najleprzy :blink:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrin6231    13

nie kupuj 4514 lub 5314 mają słabe podnośniki i 1500kg rozsiewacz będą jajka... miałem 4514 i było kiepsko ale mój nie miał siłowników na podnośniku. był 96r te nowsze moze ale to przekroczy 35tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
men0410    0

Ile masz ha i ile hodujesz bydła?


Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisklaczun    114

z tych ciągników to najbardziej bym polecił 3060 są wersje bez napędów i w tej cenie co zamerzasz przeznaczyć to można dorwać niezły egzemplarz po 92 roku tylko musisz patrzeć na elektronike i czy wszystkie biegi działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

ja bym proponował jakąś renault zwinna i super maszyna lub jakiegoś internationala


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142
Napisano (edytowany)

Mam około 100 ha A BYDŁA 130 mniej więcej chce bez napędu ponieważ mam fendta 412 vario i johnddeera 5720 kupić musze z powodu tego że mam mf 255 który jak mówiłem na początku ledwo c*pie. Bez napędu bo będzie przeznaczony nie tylko do wozu ale do oprysków i tego co mówiłem najbardziej interesuje mnie massey ale inne przykłady także będą mi pomocne ;) co możecie powiedzieć o masseyu 690 i 3060 bez napędu? A poza tym miałem ursusa 5314 i nie mało nerwów na niego wytraciłem z silnikiem nie miałem kłopotów tylko właśnie z podnośnikiem i szczególnie ze zwolnicami :blink:. Kolega ma 4512 i jakoś jeździ. Dziękuje za zainteresowanie :). Hmm niezły ten same i w dobrej cenie ciekawe czego facio sprzedaje?

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
men0410    0
Napisano (edytowany)

Czyli jesteś ,,dużym" gospodarzem.Moim zdaniem dobry był by MF 3060.Ja wozem paszowym będę jeździł c360 bez kabiny. :rolleyes:

Z kąd jesteś dokładnie bo ja z pod hrubieszowa - gmina mircze.

Edytowano przez men0410

Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

Ten 690 to jest poprzednik 3060 . On jest bez elektroniki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lotnik    0

ja proponuje case bez konkretnego symbolu, dobre ciagniki model dobierz do swoich potrzeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolT25    41

Wiesz możesz kupić ciągnik z przednim napędem z podobnej cenie co bez przedniego ale zawsze opony można wymienić na weższę czy do międzyrzędzi dobrze się zastanów czy chcesz bez przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupic w niedalekiej przyszłosci ciagnik. Zastanawiam sie nad dwoma markami i typami a mianowicie mf 3060 lub 3070 czy system EHR jest awaryjny i czy to sie dobrze spisuje i wg czy to przydatna rzecz albo zetor 7245 ktory lepszy czy mf czy zetro a i jeszcze czy zetory duzo plą .Osobiscie bardzo mi sie podabaja mf te co wymieniłem ale i zetor tez wchodzi w gre . obecnie mam 12 ha i mam t-25 i 3p chciałbym troche mocniejszy ciagnik i uprzyjemnic sobie troszeczke prace . Z gory dziekuje i prosze aby sie ze mna podzielili opiniami.

Dublowanie tematów. Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

MF mocniejszy i bardziej komfortowy, ale EHR może przysporzyć CI nieco problemów - wpisz w google mf 3060 EHR - same wyniki o usterkach. Zetek to ciągnik czysto mechaniczny. Ja poszukałbym jednak bez EHR-u MF-a, bo ta seria mechanicznie była b.udana.


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przems98    3

3 ciagniki na 12 ha? :huh: O ile słyszałem to mf-y serii 30** były produkowane na zamówienie z szybką lub wolną skrzynią i naprawa ich może kosztować ponad 10tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

czemu piszecie "slyszalem" nie macie stycznosci to sie nie wypowiadajcie..

 

ja mam 2 mf oba maja ehr raz tylko mi ehr padl to elektryk mi go zrobil za 100zl :P EHR to bardzo przydatna i umilajaca prace rzecz. Nastawiasz sobie na nim predkosc opuszczania maszyny i masz pewnosc ze nie pierdzielnie w ziemie potem ustawiasz sobie glebokosc do jakiej ma byc opuszczona maszyna i ganiasz nie przejmujac sie czy juz jest za gleboko czy za plytko :P

 

o skrzynie zadbasz i nic nie bedziesz musial dokladac czyli zmiana oleju i filtrow

Edytowano przez kravter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-- połączono --

 

Jaki ciągnik jako główny ok. 80 km na gospodarstwo 13 ha . ale w przyszłości planuje powiększyć gospodarstwo. Będzie on pracował z ładowaczem czołowym i prawdopodobnie z belownicą .

Rozważam zakup mf 3060 ze skrzynią speed shift, co o tym myślicie ? Albo polećcie jakiś ciągnik o podobnej mocy i komforcie pracy . Kwota jaką chcę przeznaczyć na niego to 40tyś.

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

ja posiadam MF 3050 4x4 i też posiadam 13 ha jak juz sam sam zaproponowałes mf 3060 to ja już bym go brał jak już to masz tu wszystko opisałem poczytaj moje wypowiedzi bo mi sie niechce przepisywać to samo w.agrofoto.pl/forum/topic/65647-zetor-7711-czy-mf-3060/#entry1214343

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/65647-zetor-7711-czy-mf-3060/#entry1214343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj