Skocz do zawartości

Zdjęcie

droga dojazdowa

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mustang261

mustang261

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 17 maj 2011 - 20:57

droga dojazdowa witam , panowie chodzi mi o droge dojazdowa do pola , oczywiscie sasiedzi ja oraja , skladaja na niej kamienie itp ... polubowne zalatwienie sprawy raczej nie wchodzi w gre . wiec jak to zalatwic , wydaje mi sie ze za droge ta powinna odpowiadac gminna wkoncu ona zbiera podatki , czy macie takie przypadki , jaka jest procedura koszty tak zebym bez celu nie chodzil od drzwi do drzwi dodam ze nawet z mapek agencyjnych wychodzi ze to oni wchodza w droge . z gory dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
droga dojazdowa Dzisiaj, 18:24
  •  

#2 Share paawlik227

paawlik227

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 17 maj 2011 - 21:58

droga dojazdowa witam. Skoro polubowne załatwienie nic nie daje to poprostu idz do gminy i zgłos ze niemasz dojazdu do dzałki i powiedz ze wyznaczona droga jest zaorana i powinni sie tym zajac bez problemu. Tak na moje oko bo dojazd do dzałki musi byc i tyle!!! A w sumie jesli jestes pewien ze tam ten dojazd jest to jedz i nie wnikaj B)

#3 Share Tanco96

Tanco96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja i rolnictwo

KPK Kumurun Team

Napisany 17 maj 2011 - 22:23

droga dojazdowa weź to zgłoś do wójta albo na sesje rady gminy przyjdź i porusz ten temat a jak no nic nie da to zapier***aj po polu tych podorywaczy :D
Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 18 maj 2011 - 09:11

droga dojazdowa 1. czy naprawdę to jest problem?
2. kto jest właścicielem drogi? Jeżeli UG to pismo do Urzędu Gminy o naprawę drogi (ew. wznowienie granic).
3. co do składowania kamieni - dobrze że tak robią, sam tak robię że w w pasie drzew składam kamienie.
4. tak na marginesie za niszczenie nawierzchni drogi jest mandat z tego co pamiętam bo to wykroczenie.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 18 maj 2011 - 10:39

droga dojazdowa A jak sąsiedzi będą uparci albo gmina nie będzie reagować to jeździj normalnie, czasami niechcący opuść agregat lub brony i zniszcz im na drodze zasiewy. Niech sieją dalej lub próbują dalej orać.