Skocz do zawartości

Zdjęcie

VW Passat B6

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 17 maj 2011 - 21:18

VW Passat B6 hdi to juz jest uklad zasilania paliwem typu common rail wiec kultura pracy silnika napewno bedzie lepsza niz w tradycyjnym ukladzie na wtryskiwaczach albo pompowtryskach
p.s skoro tata nie sprzeda to zycze wam jeszcze raz bezawaryjnej jazdy oby jak najdluzej

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
VW Passat B6 Dzisiaj, 11:36
  •  

#22 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 17 maj 2011 - 21:22

VW Passat B6 Nie dziekuje zeby nie zapeszyc ;)Jak bede wiedzial co mu bylo to napisze na forum:)
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#23 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 18 maj 2011 - 13:27

VW Passat B6 Kolego na twoim miejscu z tym silnikiem bym się pozbył tego samochodu po pierwszej awarii bo później to już coraz częściej się będą pojawiały. 2.0TDI w tym roczniku czyli 06/07 nie były za bardzo udane przez to że były wprowadzane jako nowość i nie dopracowane teraz to już co innego takie w 2008 roku już poprawili te silniki i właśnie od tego roku są mniej awaryjne. Ale jak w każdej marce odstrasza modułowość podzespołów, podam przykład VW Touran którym jeździłem przez 2 lata i teraz nagle brak wspomagania, usterka to czujnik na kolumnie który jest samodzielnie nie wymienny część ciężko do dostania jako używana trzeba mieć po prostu szczęście aby identyczną o identycznym nr dostać inaczej nie będzie działało ze sobą koszt nowe 4.5tys plus wymiana. Paranoja a wszystko przez mały czujnik o którym pomyśleli dopiero w najnowszym Touranie i jest jako osobna wymienna część. Touran tydzień temu się sprzedał ale jedzie już do mnie Touareg, którego przyprowadza mi kolega ten sam co Tourana mi przyprowadził. Dodam że Touran z 2003 roku był z oryginalnym przebiegiem sprawdzonym na kom. 113tys km. Klient się cieszył bo wymieniłem przed sprzedażą rozrząd i olej i filtry wszystkie. O awarii mu powiedziałem, był z kolegą bez problemu dałem im podłączyć kom. do niego i za tą kwotę którą chciałem -200zł na paliwo im sprzedałem.

#24 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 19 maj 2011 - 20:49

VW Passat B6 Eee chłopaki pikus byl:)obczyscili styki u akumulatora i przy silniku i pali odrazu:)
www.takeagift.pl/polecam:120152 --> Bardzo fajna stronka i mozna duzo narod wygrac POLECAM

#25 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 19 maj 2011 - 22:04

VW Passat B6 cos mi sie w to za bardzo wierzyc nie chce jjak by mial zasniedziale albo brudne styki to by na zimnym tez nie palil dobrze skoro to serwis to maja tajemnice i pewnie cos innego zrobili zeby was nie niepokoic i powiedzieli ze tylko to zrobili a skoro by mial brudne styki to by wcale nie palil albo by byly problemy z innymi rzeczami typu abs

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 20 maj 2011 - 08:11

VW Passat B6 Kolega Uziu dobrze mówi jakby za małe napięcie szło przy rozruchu to pierwsze co to by wywalił błąd ABS bo on jest najczulszy na spadek mocy.
PS.ile skasowali jak nie tajemnica? bo za oczyszczenie klem to chyba nie dużo?

#27 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1886 postów

Napisany 20 maj 2011 - 08:33

VW Passat B6 Popieram kolegów przy za małym napięciu abs od razu wywala błąd. Pewnie ojciec w ogóle Ci nie chciał powiedzieć co było i tak ściemnił bo pewnie mocno go skasowali w serwisie. No i wiadomo jakie są objawy przy małym napięciu jak się odpala. Jak jest ciepły to wiadomo że ma lżej i aż tyle nie pobierze prądu

#28 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 maj 2011 - 16:52

VW Passat B6 Na tym opisie co dali to pisalo
1:Wyjecie i wlozenie akumulatora
2:Ładowanie Akumulatora
3:Obczyszczenie połonczen masowych (akumulator rama,akumulator rozrusznik)
Za wszystko skasowali 200zł.Zeby tylko dojezdzil do wiosny potem juz bedzie nowy samochod i z tym cos sie zrobi;)

#29 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1299 postów

Napisany 20 maj 2011 - 17:50

VW Passat B6 troche dziwna naprawe przeprowadzili o ile wogole to mozna nazwac naprawa :D mysle ze podpieli go do czegos typu kts i skasowali bledy silnika moze cos skorygowali w koncu to serwis markowy oni wszystko moga w kompie samochodu robie w warsztacie to wiem ze niektore funkcje sa zablokowane kodami i tylko serwis danej marki moze cos zdzialac a i jeszcze zapytam czy przed wizyta w serwisie palila ci sie jakas kontrolka ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Bawidamek

Bawidamek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 20 maj 2011 - 17:57

VW Passat B6 Zadna kontrolka sie nie palila.Ogolnie to nigdy sie nie palily;)