Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lemiesze do zagranicznych pługów

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 18:30

Lemiesze do zagranicznych pługów Ja szukam do Eberhardta.
Zna ktoś jakiś sklep internetowy lub taki gdzie prowadzą sprzedaż wysyłkową? Albo wie gdzie można to dostać na Dolnym Ślasku?
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lemiesze do zagranicznych pługów Dzisiaj, 22:01
  •  

#2 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 18:33

Lemiesze do zagranicznych pługów a nie da się dopasować polskich?? Przewiercić w słupicy otwory na rozstaw otworów w lemieszach i nie będziesz mieć z nimi problemów (i na zakupach zaoszczędzisz)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#3 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 18:36

Lemiesze do zagranicznych pługów Ale tam są takie dziwne lemiesze jakby składające się z trzech części.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#4 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 wrzesień 2007 - 18:40

Lemiesze do zagranicznych pługów ale to nie będzie przeszkadzać. jeśli przyłożysz polski lemiesz i będzie pasował (oprócz otworów na śruby) to bierz wiertarkę w rękę.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#5 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 03 wrzesień 2007 - 15:29

Lemiesze do zagranicznych pługów a czemu temat o pługach znajduje sie w ciągnikach ? :) zadzwoń do UNIROLu w Borku Wielkopolskim. Podaj symbol maszyny i oznaczenia lemieszy, pewnie są wybite... Myśle że Ci pomogą :)
all rights reserved

#6 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 03 wrzesień 2007 - 16:04

Lemiesze do zagranicznych pługów Już jest w odpowiedniej kategorii;) A swoja drogą to poszukaj u handlarzy którzy sprowadzaj pługi za granicy może coś tam znajdziesz

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share tomcio748

tomcio748

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 03 wrzesień 2007 - 16:36

Lemiesze do zagranicznych pługów Moja rada jest taka , nie kombinuj nic z zakładaniem polskich lemieszy. Wiem bo sam to przerabiałem , przypasowałem do swojego LEMKENA lemiesze od IBISA . Lemiesz od IBISA kosztuje w granicach 100zł i zbyt wiele nim nie można zaorać . Oryginalny lemiesz kosztował mnie 132 zł ale zaorałem już trzykrotnie tyle co na polskich. I oceniam to tak, że jeden lemiesz oryginalny wystarcza na 20- 25 ha orki w różnych warunkach . NO i jeszcze jedno, dopiero teraz jestem zadowolony z jakości orki i wyglądu pola i chyba najważniejsze teraz pług stawia znacznie mniejszy opór a co za tym idzie spadło zużycie paliwa na 1 ha pola .Polecam firmę UNIROL. A to są namiary : (065)5716858 , www.grupaunirol.pl

#8 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 03 wrzesień 2007 - 18:16

Moja rada jest taka , nie kombinuj nic z zakładaniem polskich lemieszy. Wiem bo sam to przerabiałem , przypasowałem do swojego LEMKENA lemiesze od IBISA . Lemiesz od IBISA kosztuje w granicach 100zł i zbyt wiele nim nie można zaorać . Oryginalny lemiesz kosztował mnie 132 zł ale zaorałem już trzykrotnie tyle co na polskich. I oceniam to tak, że jeden lemiesz oryginalny wystarcza na 20- 25 ha orki w różnych warunkach . NO i jeszcze jedno, dopiero teraz jestem zadowolony z jakości orki i wyglądu pola i chyba najważniejsze teraz pług stawia znacznie mniejszy opór a co za tym idzie spadło zużycie paliwa na 1 ha pola .Polecam firmę UNIROL. A to są namiary : (065)5716858 , www.grupaunirol.pl

Jakiego masz Lemkena może masz fotkę?
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

#9 Share rozal22

rozal22

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 370 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 20:29

Lemiesze do zagranicznych pługów a ja polecam przed zakupem PŁUGA przegląd jego części zamiennych typowe Śruby, i LEMIESZE
nie ma się rzucać na pług który jest tani i mało spotykany :/

#10 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 09:07

Lemiesze do zagranicznych pługów To jest cecha wiekszosci polaków,tanio kupic a potem sie dopiero za głowe łapac gdzie po czesci!!!
W Borku Wielkopolskim powinni miec zamienniki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 20 marzec 2008 - 10:02

a ja polecam przed zakupem PŁUGA przegląd jego części zamiennych typowe Śruby, i LEMIESZE
nie ma się rzucać na pług który jest tani i mało spotykany :/

Jak kupowaliśmy ciągnik to facet chciał więcej za sam ciągnik niż za ciągnik z tym pługiem, a że robiliśmy taka jakby próbę mocy tego ciągnika z tym właśnie pługiem i efekt był bardzo dobry (równo orze i ładnie kruszy i przykrywa) to postanowiliśmy go wziąć. Poza tym wdawało by się, że przy tej ilości sprowadzanych maszyn nie będzie problemu. Do tego i tak lemiesze można znależć np. we wspomnianym Borku Wielkopolskim a są inne pługi o których świat nie słyszał typu Miller, Landsberg czy Goizin i ludzie tez je kupują i jakoś części znajdują.