Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Arion 410-Opinie

87 odpowiedzi na ten temat

#81 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 16:57

Claas Arion 410-Opinie To jakie są w końcu różnice skrzyń w Arionie 400 między C a CIS?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Arion 410-Opinie Dzisiaj, 15:26
  •  

#82 Share johndirek

johndirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 12 marzec 2013 - 20:09

Claas Arion 410-Opinie Tak jak obiecałem napiszę co uzgodniłem z przedstawicielem Claas. Długa rozmowa ale udało mi się zaklepać Claasika. Przyznam , że nawet nie rozważałem wersji CIS ale jednak takową zamówiłem.
Claas CIS 410- wiele dodatków, które są w internetowym katalogu na ich stronie jest od niedawawna w standardzie więc broszura ta jest trochę nieaktualna. Nie wiem czy wszystko spamiętałem ale się postaram wymienić to co pamiętam.
CIS bez dżoja, Kapeć tylny 38, 540, ..., kogut, klima, schowek chłodzony, nadkola, grzałka w bloku, obciążniki, pełna felga, siedzenie pasażera, fotel pompowany elektrycznie, gwarancja 3 lata (i coś tam chyba jeszcze). CiAgnik dopiero ma być wyprodukowany. I to na co czekacie czyli cena: 207 tysi. nie wiem czy to tanio czy nie.

#83 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 14 marzec 2013 - 17:02

Claas Arion 410-Opinie Jeśłi cena netto to powiem ci że tanio. Mi diler za roczną 410C powiedział 200 netto.

#84 Share krisokr

krisokr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 10:32

Claas Arion 410-Opinie johndirek kiedy będziesz miał ciągnik u siebie? Pytam bo też szukam takiego sprzęta :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#85 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3210 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 12:32

Claas Arion 410-Opinie

Tak jak obiecałem napiszę co uzgodniłem z przedstawicielem Claas. Długa rozmowa ale udało mi się zaklepać Claasika. Przyznam , że nawet nie rozważałem wersji CIS ale jednak takową zamówiłem.
Claas CIS 410- wiele dodatków, które są w internetowym katalogu na ich stronie jest od niedawawna w standardzie więc broszura ta jest trochę nieaktualna. Nie wiem czy wszystko spamiętałem ale się postaram wymienić to co pamiętam.
CIS bez dżoja, Kapeć tylny 38, 540, ..., kogut, klima, schowek chłodzony, nadkola, grzałka w bloku, obciążniki, pełna felga, siedzenie pasażera, fotel pompowany elektrycznie, gwarancja 3 lata (i coś tam chyba jeszcze). CiAgnik dopiero ma być wyprodukowany. I to na co czekacie czyli cena: 207 tysi. nie wiem czy to tanio czy nie.

Obciązniki na koła?? U mnie w 600C wszystko to co wypisałeś to był standard oprucz poszerzenia na błotniki, wiesz może jaka cena??

#86 Share johndirek

johndirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 15 marzec 2013 - 20:19

Claas Arion 410-Opinie obciążniki przednie ponad 600 kg. Nie wiem ile kosztują nadstawki na błotniki. Ciągniki zamówione teraz oficjalnie mają wychodzić koło września ale obiecali mi , że będą przyspieszać ile się da bo ja muszę go mieć najpóźniej pod koniec lipca. Zapomniałem dodać , że Claas będzie jeszcze miał 4 prędkości wałka

#87 Share sebek1981

sebek1981

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 26 marzec 2013 - 09:45

Claas Arion 410-Opinie Panowie ja tez rozwazam zakup 410 csi a Axosem do tura ,zaraz tu napiszecie ze Arion to inna bajka ,ja to wiem ale arion troche za duzy jest ia do tura go chce jako drugi ciagnik :) moglby ktos opinie o nim wystawic ,bo ja mam Ariona 520 i jestem bardzo zadowolony a 410 jak sie sprawuje?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#88 Share Anat

Anat

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 22 wrzesień 2013 - 20:04

Claas Arion 410-Opinie Panowie jak się spisują Wasze Ariony i ile mają mth ?
Jakieś minusy/plusy ?
Poszukuję ciągnika głównego na 67 ha w cenie netto koło 220 tys zł.