Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukaczmarek    277

W 100% procentach ale zależy czego??Jeśli chodzi o vmax to nie bo zwykle nie przekraczałem 200. jeśli chodzi o przyspieszenie to moge powiedzieć ze w 100% :)

jeśli chodzi o jej wady to faktycznie do 6 tys trzeba było się nogami odpychać :) dwójka wyskakiwała, ale z trzecim punktem się niezgodze. Jak sie dobrze przyklei do baku to wszystko jest ok.

 

Ja zmieniam sprzet tylko dlatego że R1 jest poprostu cudowna. Mówię o modelu RN19. 120 km r6 mi wystarczyło i gdyby nie ww wady to bym niezmieniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:nie przesadzaj... wykorzystanie mocy liczy się w sportowych motocyklach powyżej 8 tyś obr w ciągłej jezdzie... watpie że latałeś po miescie non stop w zakresie obrotów 8-14tyś obr... co do przyspieszenia to zależy czy masz slipper clutch swoim motocyklu, tylko wtedy będzie prawie 100%:rolleyes:

 

Też byłem fanem r1 dopóki nie przejechałem się gsx-r i zx 12r uważam ze i suzuki i kawasaki w ostatnim czasie uciekły do przodu z seryjnymi motocyklami innym pospolitym markom...właśnie mam gsxa w garażu i nie mogę się napatzec i nacieszyć (szkoda tylko że nie mój)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

widze ze troche mi sie temat rozjechal ;)

 

zrobilem prawko i kupilem rebel 125 ;) dobra decyzja to bylo ;p pali na doty nawet dzis bym go zapalil na dotyk hehe i badzo wygodny motocykl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

witam fanów motocykli ja tez lubię jazdę motocyklem do tej pory tylko miałem okazje polatać suzuki gs 500 bandytą 600 ale na wiosnę chcę sobie kupić suzuki jajko bardzo mi się podoba a poza tym nie stać mnie na coś nowszego tylko jest jeden szkopuł mam 194cm wzrostu i nie wiem czy nie będzie dla mnie za mały pozdrawiam wszystkich motomaniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

moj wujas ma suzuki 110 ccm :D na odcinku hmm z 200m moze troche wiecej moze torche mniej zlapal juz ponad 200 km/h hehe :D ze go nie zdarlo z siedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

kravter nakrec filmik jak lapie na odcinku 200m to 200km/h motorem o pojemnosci 110 cwaniaku :lol: na 200m to on nawet 100km/h nie zlapie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Jedno zero Mu uciekło. Prawko też udało mi się zrobić, na wiosnę prawdopodobnie wystartuje na Hondzie RR Fireblade 900ccm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

robert983 kolega jeździł jajkiem cały sezon miał 185 cm wzrostu i było ok także 194 też nie powinien być za mały. Zresztą musisz się sam przymierzyć do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

moze odsezymy temat? :) bo mi sie nudzi i bym popisal o motocyklach troche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj