Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki beczkowóz ?

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share skrok20

skrok20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 10:14

Jaki beczkowóz ? ja mam c-360 i ciągam beczke o pojemnosci 4000l ma co robic ale najgorzej jest jak mokro albo pod gore . mielismy beczke 2500l to juz rdza zrarla i wciągnela sie .wiec teraz zrobilismy wiekszo z planami do zetora 6945 ktorego planujemy kupic powyzej 4000 to nie kupuj bo jak tankowac beczke to do pelna bo jak zatankujesz do polowy to jeszcze gorzej niz pelna bo bedzie beczke rzucac ja swojo beczke do pelna tankuje i daje sobie rade ;) :) ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki beczkowóz ? Dzisiaj, 01:55
  •  

#22 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 23 styczeń 2008 - 17:08

Jaki beczkowóz ?

Nie chodzi o nazwę tylko o stan.

no tez prawda no ale uzywany fendt nie kosztuje tyle co ursus i tak samo jest z beczkami roznych firm
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#23 Share Pronio82SA

Pronio82SA

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Zainteresowania:Szybkie samochody oraz Bardzo drogie ciagniki :PPPP

Napisany 23 styczeń 2008 - 17:15

Jaki beczkowóz ? Ja mam beczkowóz taki jak ponżej o pojemności 4000l.
Pracował przez wiele lat z C360 i czasami z C4011 wię c 4000l-5000l starczyła by do tej C360 ;)

http://www.agrofoto....image39475.html

http://www.agrofoto....image39256.html

POZDRO ;)
Nie ma przyjemniejszej myśli że żniwa 2009 już niedługo :)

#24 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 19:28

Jaki beczkowóz ? Witam:) w niedlugim czasie planuje zakup uzywanego beczkowozu o pojemnosci od 2500-4000tysl tak do 8 tys\zl.Jest spory wybor na allegro ,ale chcialbym was sie poradzic czy lepiej wziasc uzywke Pomotu , Meprozetu(o nich slyszalem ze lubia sie wciagac zbiorniki) ,czy zachodnie ocynkowane{podobno lepsze i solidniejsze od polskich}.I gdzie sa lepsze pompy?dzieki za sugestie:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 21:44

Jaki beczkowóz ? W nowych Meprozetu są takie same pompy jak w starych zachodnich (włoskie). Polską używkę w dobrym stanie będzie raczej ciężko dostać. Nie ocynkowanej nie kupuj! Najważniejsze to żeby pompa działała i beczka była w dobrym stanie, przede wszystkim szczelna. Ja trzy lata używam już zachodniej używanej. Wyprodukowanej w 1981 roku i jak na ten wiek to wygląda super. Właściwie od nowej różni się tylko tym, że zmatowiał ocynk. Sprawuje się bardzo dobrze, nic się jeszcze nie popsuło. Dałem za nią 10tys. zł ma 4tys. l. pojemności.

#26 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 21:56

Jaki beczkowóz ?

W nowych Meprozetu są takie same pompy jak w starych zachodnich (włoskie). Polską używkę w dobrym stanie będzie raczej ciężko dostać. Nie ocynkowanej nie kupuj! Najważniejsze to żeby pompa działała i beczka była w dobrym stanie, przede wszystkim szczelna. Ja trzy lata używam już zachodniej używanej. Wyprodukowanej w 1981 roku i jak na ten wiek to wygląda super. Właściwie od nowej różni się tylko tym, że zmatowiał ocynk. Sprawuje się bardzo dobrze, nic się jeszcze nie popsuło. Dałem za nią 10tys. zł ma 4tys. l. pojemności.

wlasnie widze ze sa polskie odpicowane beczki ale nie ocynki , powoli zaczynam sie interesowac tego typu beczkami BECZKOWÓZ BECZKA 3,500L (podlaskie) (803893313) - Aukcje internetowe Allegro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 22:51

Jaki beczkowóz ? skoro szzukasz beczki to ja sprzedam beczkowóz 4000l meprozet stan dobry, garazowany od kilku lat nie używany, kolor zielony, nowe opony i komplet węży, tylko zapinać i wozić kontakt PW lub na gg
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet