Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland 8670

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 12 maj 2011 - 10:29

New Holland 8670 Witam zakupiłem właśnie radio do niutka i nie pasuje kostka nie wiem jak podłączyć może jakieś pomysły albo zdjęcia??? dziękuje pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland 8670 Dzisiaj, 01:28
  •  

#2 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 12 maj 2011 - 11:17

New Holland 8670 Sa roznego typu kostki dzieki ktorym mozesz polaczyc radio z ciagnikiem wystarczy wybrac sie do sklepu rtv agd i powinni tam miec takie kostki
Dodany obrazek

#3 Share bizonek56

bizonek56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 12 maj 2011 - 15:21

New Holland 8670 Dzięki spojrze na allegro może będzie :) jak myślisz czy będzie pasować od jakiegoś fiata albo forda mówie tu o samochodzie:)

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowany przez krolikNH, 13 maj 2011 - 10:49.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 12 maj 2011 - 20:49

New Holland 8670 A może z Twojej strony jakieś zdjęcia lub cokolwiek? Napisz chociaż co to za radio, z fusów wróże tylko w mechanice.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

#5 Share maks

maks

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 17 maj 2011 - 18:06

New Holland 8670 Jakie radio kupiles. Ja mam u siebie w ciagniku (TMka) kostke ISO wiec podepne kazde radio.
Wiec jesli masz jakies radio ktore ma nie ISO a jakis standard producenta to musisz sie zaopatrzyc w kostkę-przejściówkę. Średnio 20zł.

A jesli jeszcze bardziej masz narzeźbione, to wpisz 'kablomania' w google i w pierwszym linku znajdziesz wszystko co potrzeba zeby podpiac nawet pojedyncze kable, bez kostki.
A jesli nic z tej strony nie rozumiesz, to chyba lepiej zawolaj elektryka :P

BTW, pompę kupiles? Hydraulika dziala juz ok? :)

Edytowany przez maks, 17 maj 2011 - 18:09.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share ROLMAK2

ROLMAK2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 luty 2013 - 14:48

New Holland 8670

Jakie radio kupiles. Ja mam u siebie w ciagniku (TMka) kostke ISO wiec podepne kazde radio.
Wiec jesli masz jakies radio ktore ma nie ISO a jakis standard producenta to musisz sie zaopatrzyc w kostkę-przejściówkę. Średnio 20zł.

A jesli jeszcze bardziej masz narzeźbione, to wpisz 'kablomania' w google i w pierwszym linku znajdziesz wszystko co potrzeba zeby podpiac nawet pojedyncze kable, bez kostki.
A jesli nic z tej strony nie rozumiesz, to chyba lepiej zawolaj elektryka Dodany obrazek

BTW, pompę kupiles? Hydraulika dziala juz ok? Dodany obrazek

radio jest ale teraz kupie jakiegoś SONY albo inne cudo co do pomp zapłaciłem 18.300 zł ;( ale działa teraz niby alektrozawory jeszcze za 3 tyś lub jakaś kostka nie wiadomo bo podnośnik się zaawiesza.