brunet1

DF Agrotron K410 vs. Case Maxuum x-line

Polecane posty

brunet1    0

Witam

Jestem w trakcie zamawiania jednego z tych dwóch ciagników . Cena jest praktycznie taka sama i wynosi 220tyś brutto. Dodatkowo co chciałem wziac to przedni TUZ. Wyposażenie praktycznie też takie same tylko DF ma 3 biegi pod obciążeniem. I nie wiem na co sie zdecydowac . Pomocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Moim zdanie powinieneś wybrać Agrotrona, ma mniejszcze spalanie i mniej awaryjny. Będzie cie mniej kosztował podczas użytkowania ;) I względy wizualne :D skłaniają do kupna DF


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Ponieważ nasłuchałem się trochę opinii na temat Case i DF no i nie mówi że są mocno awaryjne ale kilka niekorzystnych opinii słyszałem a na DF jeszcze żadnej.


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinggierada    0
Napisano (edytowany)

kolego jestes pewien tej ceny DF k 410 wersia A??? 220tys brutto ale z tego roku??? mi sie zdjae ze wiecej!!!!Df bez porównania lepszy od case

Edytowano przez kinggierada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

X-lajnem jeździłem i całkiem przyjemny traktorek. Sąsiad ma już go 2 latka i narazie dobrze się sprawuje, poza jedną małą awarią zaraz na początku. :) Ale ja wybrałbym jednak Deutz Fahra. Mam starego DXa, świetnie chodzi, a z nim przywiązanie do marki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet1    0

kolego jestes pewien tej ceny DF k 410 wersia A??? 220tys brutto ale z tego roku??? mi sie zdjae ze wiecej!!!!Df bez porównania lepszy od case

Jeszcze narazie tak, ale jak zamówienie będzie złożone teraz bo jeśli za parę tyg. to już drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Ja nie posiadam DF Agrotrona ale miałem nim raz przyjemność jeżdzić i jest bardzo wygodnie, rewers w trochę dziwnym miejscu ale idzie przywyknąć do niego. Co do jego bez awaryjności to mogę powiedzieć że narazie wszystko gra, a DF nie jest raczej z tych co do lubią się psuć bo mam Lambo R3 co prawda ale na częściach bazują tych samych firm i bardzo sobie ten ciągnik chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

Witam!

 

Ja mam podobny wybór tylko wybierałem pomiędzy tym DF a NH T6010 Plus a przecież to prawie ten sam traktor. Tak więc powiem, kabina DF nie umywa się do horyzontalnej w NH czy w Case. Po drugie zajrzyj na angielską stronę DF i poczytaj broszury. To co podają w polsce dilerzy to moc maksymalna, moc znamionowa DFa Agrotrona K410 to 89km a NH czy Case, który ma ten sam silnik Iveco mają moc znamionową 101km a maksymalna to nawet może trochę więcej. Nie mówię, że DF to zły traktor pewnie dobry jest ale prawda jest taka, że w NH wyposażenie jest dużo lepsze w tej samej cenie (Niewiem jak jest dokładnie z Casem ale te ciągniki to praktycznie bliźniaki więc domyślam się, że jest podobnie). Tak więc na ten moment ja kieruję się delikatnie w stronę NH, bo jak dla mnie to jedynym ale mocnym plusem DF jest to, że jest niemiecki. A i trzeba brać pod uwagę koszty dalszego użytkowania i ewentualnie części do niego a tu DF będzie na 100% droższy w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

Co do mocy Deutz-Fahra i tych przekłamań pomiędzy katalogami angielskimi a polskimi to by się zgadzało. Kolega ma DF i narzeka na moc i udźwig podnośnika, mnie osobiście w jego DF nie podoba się kabina, komfort też taki sobie porównując do T6010 (jedno w moim rejonie jest) maxuma natomiast widziałem tyle tylko co na targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

A więc u mnie w okolicy słyszę opinie o awaryjności i paliwożerności Df-a (sami właściciele przyznają) Pewien Pan który zbierał na żyto samozbierajką przyznał że jego Agrofarm jest awaryjny a ceny części przeglądów to kosmos. I dziwne jest to że w jego silniku był filtr paliwa perkins :blink:

Ja skłaniałbym się do Case ale to twój wybór ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

Kolego @PatrykGY tu jest mowa o Agrotronie a nie Agrofarmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Rozmawiałem ostatnio z kolegą który jest serwisantem JD ale robią oni również serwis gwarancyjny innych marek to powiedział że w życiu by DF nie kupił z powodu skrzyni biegów. Mówi że wszystko cacy ale skrzynie masakryczne i wadliwe o JD również nie wypowiadał się sceptycznie co do nowych modeli a właśnie Case'a chwalił za dość solidne skrzynie w porównaniu z konkurencją. Dodam że robili już nawet kilka Fendów w ramach gwarancji i również skrzynie. Ale dodał że bardzo dużo usterek jest przez nieodpowiednie kompetencje użytkownika danej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj