dziki97

Problem z UNHZ 750

Polecane posty

dziki97    0
Napisano (edytowany)

Witam jestem od niedawana użytkownikiem unhz 750. Ostatnio jak zacząłem nim kopać jeden rozdzielać przestał pracować.Nie działają mi tyknie łapy, skręt oraz drugi siłownik na ramieniu. Usłyszałem tylko pstryknięcie. Nie wiem co się stało być może włączył się jakiś bezpiecznik. Proszę o pomoc może wam zdarzyło się to samo????????? Proszę o pomoc gg 6179077!!!!

Edytowano przez dziki97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

jeśli masz zegar ciśnienia w ładowaczu to sprawdz ciśnienie na każdy rozdzielacz oddzielnie , jeśli w tym rozdzielaczu nie będzie ciśnienia to może poszed klin na pompie - jedna pompa daje na jeden rozdielacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej89de    2

Miałem ten sam problem, pod kabiną znajdują się filtry czyszczące wewnętrzne, sprawdz czy Ci chodzi ręczna dzwignia do czyszczenia a jak nie to musisz to rozruszać albo rozebrać, przynajmniej ja tak miałem i teraz wszystko śmiga.

pozdro'


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziki97    0

Pierwsze co to sprawdziłem pompy i kliny na nich. tam wszytko jest git . Wszytko wygląda na to ze rozdzielacz sie zepsuł ale trochę mnie to dziwi ze tak nagle wszystko przestało działać. Rozumie jak by nie działała jedna sekcja na nim ale nie wszytko. Sprawdzę te filtry co są w zbiorniku. bo u mnie to jest zastanę i nie idzie tym ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8
Napisano (edytowany)

u mnie też nie da się ruszyć nimi a sprawdz zawór przeciążeniowy w rozdzielaczu możę on ma wine , nie daje ciśnienia

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon3210    0

Witam czy mógłby ktoś powiedziedziec na czym poległa usterka ponieważ mam identyczny problem a z forum jasno nie wynika o co chodziło. Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domino93    0

witam, czy ktoś podpowie co może być przyczyną takiej awarii? Miałem drugi rozdzielacz na podmianę, ładowacz pochodził kilka dni i od nowa to samo. pompy są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię instrukcję i katalog czesci do CYKLOPA nowego typu z słownikiem górnym.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj