Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z hydrauliką john deere 3050

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arturektdi

arturektdi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 10 maj 2011 - 18:47

problem z hydrauliką john deere 3050 Witam mam problem z hydrauliko w john deere 3050 po zamontowaniu ładowacza podpietego pod erozłacza wytwarza mi sie silne cisnienie w obiegu az cieknie olej w najsłabszych punktach dodam ze mam nowy ładowacz hybramet. Gdy zamykam chwytak na max to az siłowniki kopijące unisą sie do góry o 2 cm., a gry kopjace wezne na max to te głowne unosza sie minimalne i po zgaszenie ciągnika operujac josticiem widac jak cisnienie schodzi z obiegu. Dodam jeszcze jeden przykład z prasa belujacą po zamknieciu komory wskaznik wypełneineia komory prawie nie działa i to napewneo ze trzyma te cisniene w siłowniakch.
\co może być przyczyną gdzie szukać rozwiazania . Prosze o pomoc
john deere

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z hydrauliką john deere 3050 Dzisiaj, 01:41
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 10 maj 2011 - 20:47

problem z hydrauliką john deere 3050 JD ma układ hydrauliczny typu zamkniętego i takie wpięcie ładowacza nie jest odpowiednie ogólnie wpięcie ladowacze na te ciągniki jest trudne ale nie niemożliwe
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 10 maj 2011 - 21:12

problem z hydrauliką john deere 3050 Zrób swobodny splyw i ladowacz bedzie chodzil idealnie. Z tylu ciagnika jest taki korek na imbusa albo na kwadrat i tam podlacz przewod powrotu z rozdzielacza.

#4 Share arturektdi

arturektdi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 11 maj 2011 - 19:12

problem z hydrauliką john deere 3050 Dzieki bardzo za podpowiedz, dziś byłem w serwisie i gośc też to samo powiedział musi być szybki niezalezny spływ. :)
john deere

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share arturektdi

arturektdi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 13 maj 2011 - 20:05

problem z hydrauliką john deere 3050 Dziś podloczyłem niezalezny spływ z tyłu ciągnika w ta sróbke na imbusa i niestety wystapil problem tego typu że przewody całe sie trzesą i tur też przy jakim kolwiek podnoszeniu dodam że podnosnk tez sie trzesie. Wpiołem sie ponownie pod rozdzielacz i problemu niema co może byc przyczyna??/ Może przy zgaszonym caigniku opusciłem tura i powietrze sie dostało do obiegu. Sam juz niewiem.:(
john deere

#6 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 13 maj 2011 - 20:15

problem z hydrauliką john deere 3050 Spływający olej prawdopodobnie (jednak pod ciśnieniem)napowietrza olej zawarty w skrzyni,pompa zasysa takowy i podaje dalej.
Miałem podobny problem przy ładowaczu ,spływ był za wysoko i przerobiłem jak najniżej i po problemie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share KonradP88

KonradP88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 02 lipiec 2013 - 21:34

problem z hydrauliką john deere 3050 Witam wszystkich serdecznie i zwracam się z prośbą o pomoc. Posiadam john deere 3050 podczas pracy pękł mi cienki przewód który idzie przy chłodnicy do małego zbiorniczka zanim sie zorientowałem wyciekło mi sporo oleju przestało działać wspomaganie ładowacz przestał podnosić ogólnie cała hydraulika przestała działać zrobiłem przewód i uzupełniłem olej ale nic to nie pomogło ciągnik odpala chodzi normalnie ale hydraulika nie działa jedynie co wałek przekaźnika się kręci po załączeniu.... może ktoś wie jaka jest tego przyczyna? z góry dziękuję za pomoc