Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kurs foto - był ktoś na jakmiś?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.
    Żona, dziecko, pies:), teściowa... - w takiej kolejności to ustawię. :D

Napisany 08 maj 2011 - 14:47

Kurs foto - był ktoś na jakmiś? Witajcie,
Byliście na jakimś kursie fotograficznym dla początkujących? Takim co uczą od podstaw? Żona kupiła mi na prezent taki kurs: http://fotokursy.com.pl/, bo stwierdziła, że robię do bani zdjęcia. Sobie też kupiła i stwierdziła, ze jak nie zechce to idzie z siostrą. Na początku byłam na nie, ale teraz się zastanawiam. Proszę poradźcie coś, bo nie wiem co robić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kurs foto - był ktoś na jakmiś? Dzisiaj, 11:15
  •  

#2 Share mustang261

mustang261

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 08 maj 2011 - 15:10

Kurs foto - był ktoś na jakmiś? po pierwsze to prezent po drugie to zona , ja bym swojej nie odmawial z wiadomych wzgledow

#3 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 08 maj 2011 - 16:34

Kurs foto - był ktoś na jakmiś? To wszystko zależy czy cię to wogóle interesuje i masz komu te zdjęcia robić.
Nie odmówić to można sąsiadce,a żonie to ... :D

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:Jak każdy lubię nowinki techniczne, interesuje mnie wszystko co z tym jest związane.

Napisany 10 maj 2011 - 11:06

To wszystko zależy czy cię to wogóle interesuje i masz komu te zdjęcia robić.
Nie odmówić to można sąsiadce,a żonie to ... :D

heheh... fakt, coś w tym jest... uwierzcie, nie chce żeby była zła. W sumie co mi tam szkodzi pójść. zastanawiam się nad tym, czy nie zrobić takiego kursiku szybciej i nie pójść na warsztaty doszkalające w jeden dzień. Cenowo tak to się przedstawia: http://fotokursy.com...sy-informacja-3 Kurde, gdybym wiedział coś na ten temat to bym się nie pytał. Czuję się jak uczniak :D

#5 Share PioneerLS

PioneerLS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Fotografia , Muzyka

Napisany 10 maj 2011 - 12:05

Kurs foto - był ktoś na jakmiś? Hym to ja napiszę tak.
Jeżeli fotografia interesuje cię tyle co zeszłoroczny śnieg i masz tam iść bo żona karze to jest to jedynie strata kasy i czasu.
A jeżeli chociaż troszkę coś masz do fotografowania to jak najbardziej żonę pod rękę i na kursik a po kursie jakaś sesja z żoną żeby się nie czepiała :D Pozdrawiam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Bogdanek

Bogdanek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 25 maj 2011 - 12:07

Hym to ja napiszę tak.
Jeżeli fotografia interesuje cię tyle co zeszłoroczny śnieg i masz tam iść bo żona karze to jest to jedynie strata kasy i czasu.
A jeżeli chociaż troszkę coś masz do fotografowania to jak najbardziej żonę pod rękę i na kursik a po kursie jakaś sesja z żoną żeby się nie czepiała :D Pozdrawiam ;)

Dzięki chłopaki za radę. Chyba tak zrobię. Wybiorę się na ten kurs, a później pyknę sobie z żonką sesję. Czy wiecie o co chodzi z tymi zniżkami o których mowa na tej stronie: http://fotokursy.com...sy-informacja-7 ???