Skocz do zawartości

Zdjęcie

LAWERDA 3400

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share SKORPION1

SKORPION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna oraz nowinki w rolnictwie

Napisany 08 maj 2011 - 14:30

LAWERDA 3400 Lawerda Fiat Agri 3400 czy ktoś może mi powiedzieć coś o tym modelu jakie silniki mają ,jak jest z częściami zamiennymi i jakom majom awaryjnośc oraz wydajnośc Czy jest to lepsza maszyna od naszego Z056 lub rekorda Proszęo opinie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
LAWERDA 3400 Dzisiaj, 06:40
  •  

#2 Share ekwadorek

ekwadorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza:)

Napisany 08 maj 2011 - 15:06

LAWERDA 3400 Witam!! Ja jak najbardziej polecam tą maszynkę!! Mam taką samą. 1987 rok, heder 3,9 m, sieczkarnia (niestety u mnie nie kompletna), hydrauliczna rura, trochę czujników i co najważniejsze szczelna i dość cicha kabina. Silnik IVECO 115KM 6-cyl. pali nie dużo, jak na razie odpukać bezawaryjny:)Wydajność zależy głównie od kombajnisty i jego wprawy;) Ja dopiero dwa sezony przepracowałem więc jest średnia:) Części dostępne w Raitechu (dosyć drogie, ale to zależy o jaką chodzi dokładnie) , a u mnie w okolicy to także w firmie AGROMARKET SŁUPSK (oryginały prosto z Włoch - kupowałem i polecam ceny, nie aż takie straszne:)). Oczywiście łożyska, śrub itp. spokojnie dopasujesz w każdym sklepie z tego typu częściami. U mnie pracuje od dwóch lat na ok 50ha. ale u znajomego przez dwa sezony kosił chyba ponad 150ha a teraz pracuje na ok 250ha oczywiści z wiekszym bratem - też Laverda. Naprawdę godny polecenia!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ekwadorek

ekwadorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza:)

Napisany 11 maj 2011 - 17:58

LAWERDA 3400 Sorki kolego mała pomyłka - nie doczytałem tematu i napisałem że mama taki sam kombajn a posiadam jego większego brata - Laverde 3500. Ale to chyba tylko różnica kilku koni:)

Dodaj odpowiedź