Skocz do zawartości

Zdjęcie

ubywający olej w hydraulice mtz

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Szklana

Szklana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 07 maj 2011 - 15:28

ubywający olej w hydraulice mtz Witam mam od niedawna952.3 ma 50mth zrobione a już 3 razy musiałem dolewac mu oleju do hydrałliki pare mth zrobił z ładowaczem ale żadnych przecieków niema a więc dlaczego ubywa olej? Zgóry dzięki za pomoc!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ubywający olej w hydraulice mtz Dzisiaj, 22:12
  •  

#2 Share marcinos125

marcinos125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 07 maj 2011 - 16:03

ubywający olej w hydraulice mtz kolego z tego co piszesz wnioskuje że ciągnik jest nowy, więc najlepiej zadzwoń do serwisu i mają przyjechać.

#3 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 07 maj 2011 - 16:05

ubywający olej w hydraulice mtz Czy dużo dolewałeś? Sprawdź czy w skrzyni biegów nie przybywa
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#4 Share Szklana

Szklana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 07 maj 2011 - 16:21

Czy dużo dolewałeś? Sprawdź czy w skrzyni biegów nie przybywa

Ciągnik jest nowy a z serwisem to już nie chce mi się użerac ten ciągnk był już naprawiany 4 razy i non stop są z nim jakieś problemy. A w skrzyni faktycznie chyba za dużo jest oleju bo na miarce to sporo ponad stan!

#5 Share darek1972

darek1972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 760 postów
  • Lokalizacja:polski biegun zimna- najpiękniejsze miejsce pod słońcem

Napisany 07 maj 2011 - 16:34

ubywający olej w hydraulice mtz Przecieka Ci zapewne na przez napęd z pompy. Czy pieni też olej w zbiorniku hydraulicznym?
Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

#6 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 07 maj 2011 - 16:39

ubywający olej w hydraulice mtz dzwoń do serwisu od tego jest gwarancja ...

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#7 Share Szklana

Szklana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 07 maj 2011 - 17:44

dzwoń do serwisu od tego jest gwarancja ...

Serwis :D zadzwonie w poniedziałek zobacze co powiedzą znając życie to albo czasu nie będzie miał lub za daleko jechac.Chłodnice już trzy razy przyjeżdzali mi uszczelniac i dalej cieknie :)

#8 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 07 maj 2011 - 19:10

Serwis :D zadzwonie w poniedziałek zobacze co powiedzą znając życie to albo czasu nie będzie miał lub za daleko jechac.Chłodnice już trzy razy przyjeżdzali mi uszczelniac i dalej cieknie :)

jeśli dalej cieknie to powinni teraz wymienić na nową a tak na przyszłość to wszelkie naprawy zgłaszać na piśmie i jeśli chcą odmówić albo ustalenie terminu naprawy to niech potwierdzą na tym piśmie , masz podstawe do skarżenia ich np w sądzie a jak na piśmie to inaczej się biorą za robote

Edytowany przez bel920, 07 maj 2011 - 19:17.

#9 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 07 maj 2011 - 20:01

ubywający olej w hydraulice mtz Heh też mam 952.3 i też miałem podobny problem z olejem w hydraulice,jak tylko go kupiłem to mi kilka litrów nawiało do skrzyni,ale dolałem do hydrauliki i upuściłem ze skrzyni potem miałem jeszcze raz tak że trochę uciekło,ale teraz ma 600 h i nic nie ubywa chyba symeryng na pompie się dotarł :D

#10 Share Szklana

Szklana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 maj 2011 - 09:49

Heh też mam 952.3 i też miałem podobny problem z olejem w hydraulice,jak tylko go kupiłem to mi kilka litrów nawiało do skrzyni,ale dolałem do hydrauliki i upuściłem ze skrzyni potem miałem jeszcze raz tak że trochę uciekło,ale teraz ma 600 h i nic nie ubywa chyba symeryng na pompie się dotarł :D

Albo zatarł :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 08 maj 2011 - 12:13

ubywający olej w hydraulice mtz zobacz czy nie przybywa ci oleju w silniku jezeli tak to znaczy ze poszedl uszczelniacz miedzy pompa a silnikiem

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#12 Share Szklana

Szklana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 maj 2011 - 15:02

zobacz czy nie przybywa ci oleju w silniku jezeli tak to znaczy ze poszedl uszczelniacz miedzy pompa a silnikiem

A tak ogulnie żecz biorąc to w ciągnikach z ładowaczem to powinno ubywac tego oleju czy ile się zalało to tyle powinno byc? Pompa chodzi non stop załączona?

#13 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 08 maj 2011 - 15:35

ubywający olej w hydraulice mtz jak masz szczelne silowniki i polaczenia z ladowaczem to nie powinno ubywac oleju jedynie moze pierwszy raz jak ladowacz nowy i przewody i silowniki puste to przy pierwszym uruchomieniu ladowacza moze cos ubyc a pozniej juz nie powinno a duzo ci ubywa ?? i czy ciagnik wspulparcuje z przyczepami wywrotkami ??

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

#14 Share Szklana

Szklana

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 08 maj 2011 - 18:42

jak masz szczelne silowniki i polaczenia z ladowaczem to nie powinno ubywac oleju jedynie moze pierwszy raz jak ladowacz nowy i przewody i silowniki puste to przy pierwszym uruchomieniu ladowacza moze cos ubyc a pozniej juz nie powinno a duzo ci ubywa ?? i czy ciagnik wspulparcuje z przyczepami wywrotkami ??

Na 50mth które ma to jakieś 4 litry mi wciągneło żadnych przyczep nie ciągał jedynie ładowacz pracuje często żadnych przecieków niema jedynie niepokoi mnie że w tej skzryni to cała miarka w oleju a nie że do tych kresek na niej.Raczej to chyba tam będzie uciekał.

#15 Share jumpers

jumpers

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 08 maj 2011 - 19:06

ubywający olej w hydraulice mtz Na 100% wina pompy hydraulicznej.W moim Pronarze tak było wymieniłem najpierw uszczelniacz ale w żniwa w prasie rolujacej pracował to znów wywaliło więc zmieniłem całą pompę na nową.

#16 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1310 postów

Napisany 08 maj 2011 - 20:27

ubywający olej w hydraulice mtz skoro w skrzyni masz ponad poziom i to duzo to napewno uciekl tam jakies uszczelnienie musialo puscic

#17 Share kopisek

kopisek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 26 październik 2016 - 17:44

Panowie pomocy mam 1025 z 2006r i dwa razy wymieniałem pompę i znowu wywaliło olej do skrzyni. Dodam tylko ze dopóki była oryginalna pompa nic się nie działo.

#18 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1349 postów

Napisany 26 październik 2016 - 19:16

Nie kupuj pomp które nie maja zabezpieczenia uszczelniaczy, najlepiej kołnierzem ew. pierścieniem. I czy na pewno nowa pompa o takim samym kierunku obrotów jak oryginał?

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#19 Share kopisek

kopisek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 27 październik 2016 - 10:45

pompa oryginał i wygląda tak http://allegro.pl/po...6572358698.html  uszczelniacz jest zabezpieczony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share damianraki3

damianraki3

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 139 postów

Napisany 28 październik 2016 - 18:58

A zawór bezpieczeństwa się nie zacina? Jakie masz ciśnienie ustawione?

Dodaj odpowiedź