Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jd 6620se czy Nh tm120??

34 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DonPedro

DonPedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 14:28

Jd 6620se czy Nh tm120?? Miałby to byc ciągnik tylko i wyłacznie do cięzkich prac.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jd 6620se czy Nh tm120?? Dzisiaj, 16:18
  •  

#2 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 14:44

Jd 6620se czy Nh tm120?? Ja wziąłbym TM a to z tego względu, że produkcja tego modelu się zakończyła i ostatnie sztuki jakie są, są pozbawione wad i ułomności jakie miały w momencie wprowadzenia do produkcji. Wiem, że dość ciężko je dostać w wersjach jakie chciałoby się mieć i w ogóle spore zainteresowanie nimi jest. Co do JD to w sumie taka konkluzja mi się nasuwa: Ci co mają SE są zadowoleni a Ci co mają Premium twierdzą, że SE to badziewie. Nie znam JD więc nie wypowiadam się za siebie. Piszę to co udało mi się do kupy pozbierać.

#3 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:04

Jd 6620se czy Nh tm120?? Właśnie mój kolega ma takiego 6620SE :). Ma go z 1,5 roku i jak do tej pory jest wszystko ok.

#4 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:31

Jd 6620se czy Nh tm120?? Ja bym brał jd użytkownicy jd na af je chwalą. A o nh to dużo nie wiem.

P.S temat do działu ''jaki ciągnik wybrać''
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#5 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:32

Jd 6620se czy Nh tm120?? u mnie kumpel ma 6620 SE od około roku. obrabia nim swoje 80 ha i jeszcze usługi (orka itp). Jak zarazie nie narzeka. Ciąga pług kaverlanda ( jakoś tak :) ) 4x50 obrotowy. Mówił że pociągnął by i 5 skibowy.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#6 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:33

Jd 6620se czy Nh tm120?? u mnie kumpel ma 6620 SE od około roku. obrabia nim swoje 80 ha i jeszcze usługi (orka itp). Jak zarazie nie narzeka. Ciąga pług kaverlanda ( jakoś tak :) ) 4x50 obrotowy. Mówił że pociągnął by i 5 skibowy.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#7 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:33

Jd 6620se czy Nh tm120?? nie polecam SE ! jest słabszy i wogóle taki lipny !

#8 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:37

Jd 6620se czy Nh tm120?? Słabszy od czego?? od Premium?? SE to uboższa wersja tego samego ciągnika. To ciągnik którzy chce mieć porządny sprzęt za mniejszą kasę.

bullet_black.png

#9 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:42

Jd 6620se czy Nh tm120?? ja jestem za JD ale w wersji premium.poprostu jest drozszy ale lepiej wykonany i większy komfort czyli ode mnie 6430 albo 6530

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#10 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:48

Jd 6620se czy Nh tm120?? trochę jest słabszy sąsiad ma SE i gorzej sobie radzi niż mój Premium a cena między tym a tym to nie jest duża bo sam miałem kupić SE ale jak zobaczyłem różnicę cenowa to wybrałem Premium różnica wynosiła w moim przypadku 3tys. Euro !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 15:48

Jd 6620se czy Nh tm120?? Ja bym wziol jednak JD, bo ma rame i bedzie wytrzymalszy :)

Honda - The Power of Dreams :)

#12 Share DonPedro

DonPedro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 17:36

Jd 6620se czy Nh tm120?? Czyli warto dac za niego 270 tysi z turem?? bo dokladnej ceny nh nieznam ale tez bedzie cos koło tego i dlatego wole sie doradzic. zwracam uwage na spalanie ale co najwazniejsze wytrzytmałosc bo ja go nie kupuje na rok czy tam 2 lecz na 20. Komfort tez mi tam kto wie jaki nie jest potrzebny bo to wiadomo ze wiaze sie z cena. Ale chciałbym przeczytac jeszcze jakąs wiadomosc od uzytkownika nh bo jd juz znam.

#13 Share dar0

dar0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 17:44

Jd 6620se czy Nh tm120?? ja mam JD 6620 i sprawuje sie wspaniale :) mało pali czasami potrafi trochę więcej ale to zależy kto jeździ bo jak ja jeżdżę to mało pali a jak tata wsiądzie to nie wiem co on robi ze tak mu pali ! a na ile ha ten ciągnik ma pracować bo na 100 to on spokojnie sobie poradzi ja polecam JD tylko ze Premium ! SE też ale to już nie to ! ja dałem za swojego 234tys. zł ! albo weź kup 6530 lub 6630 nowsza wersja i lepsza ! tylko cena trochę jest większa ! a co do NH to nie miałem nigdy ale z opowieści innych to za dobre nie są !

#14 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 17:49

Jd 6620se czy Nh tm120?? Nie no jak do tura to rama w JD jest nie zastapiona, w NH nie spotkalem sie z rama.

#15 Share mateo12

mateo12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 18:17

Jd 6620se czy Nh tm120??

ja mam JD 6620 i sprawuje sie wspaniale :) mało pali czasami potrafi trochę więcej ale to zależy kto jeździ bo jak ja jeżdżę to mało pali a jak tata wsiądzie to nie wiem co on robi ze tak mu pali ! a na ile ha ten ciągnik ma pracować bo na 100 to on spokojnie sobie poradzi ja polecam JD tylko ze Premium ! SE też ale to już nie to ! ja dałem za swojego 234tys. zł ! albo weź kup 6530 lub 6630 nowsza wersja i lepsza ! tylko cena trochę jest większa ! a co do NH to nie miałem nigdy ale z opowieści innych to za dobre nie są !

Ja za swjego se dałem 250tyś czyli drożej od twijego :) :)
Co do tematu polecam jelonak jest to sprawdzona marka przez wielu rolników znam wielu użytkowników i nikt na nie nienarzeka znam tylko jednogo kolesia < z agrofoto> który niechwali jelonak ponieważ mu sie psuje ale jesst to bodajże 6210.

Co do nh wielu roników np. narzeka mój znajomy ma 2 i wjednym mu sie rozwaliła elektronika drugiego mniejszego jak slysze ryk silnika to musze uszy zatykac tak rzęzi i wnim miał ruwnież jakąs awarje ale już nie pamjetam, a spalanie to aż sie niechce się gadać, mam kilku znajomych którzy maja po setki tysiące ha mnieli nh i wszystko wymjeniaja na jelonki.
Pozdrawaim.
Sorry za błedy ale nie jestem z tego dobry :) :)
Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

#16 Share mateusz8530

mateusz8530

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 18:19

Jd 6620se czy Nh tm120?? jonh deere 6620 i lepszego nie znajdziesz :)

http://www.allegro.p...deere_6620.html

http://www.allegro.p...lny_140km_.html

#17 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 18:25

Jd 6620se czy Nh tm120??

http://www.allegro.p...lny_140km_.html

kolego edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim :)

#18 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 18:43

Jd 6620se czy Nh tm120?? To wszystko to jest loteria. Jeden z wielkoobszarowców niedaleko mnie tylko JD kupuje, ale też trafia na trefne modele. Ma jakiegoś 6930 czy coś takiego gdzie coś się zepsuło i nie mogli go z lawety ściągnąć na podwórku bo wyskakiwał błąd skrzyni. Zakup ciągnika to bardzo indywidualna sprawa i też bardzo dużo zależy od szczęścia na jak złożony się trafi :) . Tak nie powinno być, ale cóż - jakość swoje a ekonomia swoje. Pisałem to już i podtrzymuję, że lepiej kupić gorszy ciągnik u dobrego dilera niż lepszy u gorszego.

#19 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 01 wrzesień 2007 - 19:25

Jd 6620se czy Nh tm120?? moj znajomy posiada NH TM 155 i jest z niego bardzo zadowolony posiada go od 2001 roku bbrabia nim 140 ha raz wyskoczyl mu blad w skrzyni serwis naprawil to w godzine i drugi raz sam podnosnik zacza mu sie podnosic tez wykasowali blad i jest spoko inny znajomy ma takiego samego nh ale obrabia nim ponad 300 ha i tez jest zadowolony przez dwa lata zrobil nim 2500 mtg i zadnej awari a niedawno kupil nh tsa 135 mysle ze ta marka jest tak samo dobra jak kazda inna poprostu w kazdej marce mozna trafic na bubla nawet w JD albo FENDCIE

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 01 wrzesień 2007 - 19:26

Jd 6620se czy Nh tm120?? polecałbym ci raczej jd, u mnie w okolicy mają i se i premium i są zadowoleni
jezdziłem tm 120 w raitechu jak go zapalił to kupa niebieskiego dymu ale jezdziło się nim dobrze, najbogatsza skrzynia fullpowershift, gorzej wykonany jakościowo moim zdaniem niż jd ale wygląda na dosc twardy ciągnik

Dodaj odpowiedź