Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piotrass

Piotrass

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 06 maj 2011 - 17:02

Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś Jaki wybrać siewnik pneumatyczny do kukurydzy 6 rzędowy do 20tyś? Albo jaki z nowych do 40tyś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś Dzisiaj, 14:04
  •  

#2 Share ozon87

ozon87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 536 postów

Napisany 06 maj 2011 - 17:24

Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś Polecam firme monosem. Sam posiadam tej firmy siewnik co prawda stary ale wysiewa naprawdę lepiej niż co nie który nowy innej firmy. Lekki, prosty i precyzyjny :D

#3 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 06 maj 2011 - 17:58

Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś A ja stanowczo za pneumatycznym GASPARDO jestem, wysiewa bdb, nie ma w nim nic skomplikowanego, nie jest ciężki, możliwość ustawienia szerokości roboczej, zzzzdecydowanie polecam, iiii odradzam mechaniczne polskie zabawki do wysiewu kukurydzy;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#4 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 06 maj 2011 - 18:05

Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś Ja mam mechaniczny Kleine i jestem bardzo zadowolony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś Dzisiaj, 14:04
  •  

#5 Share Rider

Rider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 06 maj 2011 - 18:15

Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś Nowego dobrego 6 rzędowego za 40 tys to nie kupisz, polecam jak koledzy wyżej, z używanych to Monosema, mam Kongskilde Variosem i po 200ha zasianego areału też nie mogę złego słowa powiedzieć, ale jednak Monosem to lider i jak bierzesz pod uwagę używki to tylko ta marka. Pozdrawiam

#6 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 675 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 06 maj 2011 - 18:26

Jaki siewnik do kukurydzy do 20tyś Ja też polecam monosema .Mamy go już dwa lata i złego słowa powiedzieć o nim nie mogę B)