Matey

Opinie o ciągnikach marki New Holland

Polecane posty

PRZEMEK321    2

poczytaj co piszesz np ze cos z hamulcami a pózniej ze tylko cos sie ciężko wciska-no co ty. Wiesz ilu może potencialnych nabywców tego ciągnika mogło to przeczytaći przenieś to dalej. Nie uczepiłem sie ciebie naprawde tylko takie coś koli w oczy gdy sie czyta a wie sie ze jest zupełnie inaczej. Hamulce na 4#4 są swietne i oby tylko wszystkie ciągniki takie miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrackLift    0
Napisano (edytowany)

dobra ja wiem swoje. no coś z hamulcami bo koła nie hamowały tak jak powinny a jak jeździłem nim to żeby zahamować trzeba trochę siły było użyć żeby wcisnąć hamulec no co ja na to poradzę.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrackLift    0

no ale to do teraz jest, nic nie było zapowietrzone.

dobra kończymy bo to nie jest ten temat i wgl. znowu zaraz jakieś nie porozumienie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

W tego typu tematach powinni zabierać głos tylko użytkownicy w innym wypadku wychodzi jak tu postów bardzo dużo ale od sąsiadów :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes13    0

Co do psujących sie CASE'ow JX. można było spotkać wadliwe pompy w jx'ach ale były to pierwsze ciągniki z produkcji i inne silniki. Obecnie silniki w jx 95 są takie same jak w jxu niczym się nie różnią, i pompy się nie psują :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Czy 2000zł za pierwszy przegląd , a 4500zł za drugi przegląd w t5060 to dużo? Na pierwszym wymienia się olej w silniku i filtry, a na drugim filtry w hydraulice, olej w układzie różnicowym itp.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bardzo drogo-ile masz tam oleju-załóżmy że 50 l hydraulicznego po 20 zł,parę litrów innych-załóżmy nawet 300 zł,filtr powietrza 250,bezpiecznik 250,oleju hydraulicznego 200,paliwa 200,oleju silnikowego 70 (to takie obliczenia na pałę biggrin.gif )ale i tak wychodzi 2200-2300-robocizna ponad 2000 zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer99    0

Ja mieszkam blisko Płocka (tam produkują ) i nie widać na polach dużo niebieskich ciągników.

 

W Płocku produkują głównie kombajny :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Czy 2000zł za pierwszy przegląd , a 4500zł za drugi przegląd w t5060 to dużo? Na pierwszym wymienia się olej w silniku i filtry, a na drugim filtry w hydraulice, olej w układzie różnicowym itp.

masakryczne ceny... u korbanka za I połowa, a za II jedna trzecia... a i jeszcze więcej wymieniają :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Czy 2000zł za pierwszy przegląd , a 4500zł za drugi przegląd w t5060 to dużo? Na pierwszym wymienia się olej w silniku i filtry, a na drugim filtry w hydraulice, olej w układzie różnicowym itp.

masakra ceny, w t6040 wzieli za I przeglad 1400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Nie. Znajomy za przegląd w t5040 tyle zapłacił. Znaczy za pierwszy przegląd 2000zł, a za drugi 4500zł ma zapłacić. Teraz to już sam nie wiem, czy warto brać tego new hollanda, czy lepiej namówić ojca na john deere serii 6030 tylko, że używanego.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@look19 przedstaw dilerowi ceny serwisow w pozostalych punktach dilerskich, jesli nie pojdzie na ugode to idz do innego i juz. lepiej 50 km dalej kupic, niz nabijac forse nieuczciwemu sprzedawcy.

 

siec dilerska nh jest wyjatkowo bogata, jesli mieszkasz na kaszubach to masz praktycznie ta sama droge do 3 dilerow w potegowie, malborku i grabinach zameczek. w grabinach maja normalne ceny serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

Nie. Znajomy za przegląd w t5040 tyle zapłacił. Znaczy za pierwszy przegląd 2000zł, a za drugi 4500zł ma zapłacić. Teraz to już sam nie wiem, czy warto brać tego new hollanda, czy lepiej namówić ojca na john deere serii 6030 tylko, że używanego.

To słabo się handlował znajomy mi krzykneli 2,5 koła za przeglad I ale do końca dealer zrobił go gratis ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Takie ceny to w firmie Rol-Mech W Grabiny Zameczku. Diler powiedział, że to już jakoś odgórnie jest ustalone czy jak. W Potęgowie i Malborku za ten sam model chcieli o 10tys więcej. Teraz t5060 kosztuje już ponad 189tys zł nett. Gruba przeginka. Znajomy w 2008roku kupił tl80a za 118tys netto z tym, że bez klimy.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

W Potęgowie i Malborku za ten sam model chcieli o 10tys więcej.

po prostu musi sobie na czyms odbic. czy kolega nie moze wziac od konkurencji wyceny za taki przeglad i przedstawic jej temu dilerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Może, tylko, że kupił tego t5040 za bodajże 132tys netto z klimą i fotelem pneumatycznym.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Dual Command 24/24. Koła jak się nie mylę, to z przodu r24/380 lub 320/70, a z tyłu r34/420 lub 440/70. Obciążniki z przodu wszystkie, radio z wejściem na USB gratis.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Nie. Znajomy za przegląd w t5040 tyle zapłacił. Znaczy za pierwszy przegląd 2000zł, a za drugi 4500zł ma zapłacić. Teraz to już sam nie wiem, czy warto brać tego new hollanda, czy lepiej namówić ojca na john deere serii 6030 tylko, że używanego.

Coś to nietak bo umnie za pierwszy przeglond po 50mtg 1200zł a za drugi przy 300 to 800zł bo z pierwszego zostaje w bańce 10l oleju i dlatego drugi taniej.Co do przeglondu po 1000mtg to niepytałem bo umnie to itak za 3-4lata będzie także sam zrobie.Cena dotyczy modelu T5040

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juzek    0

Witam.

Włączę się i ja trochę do tematu. Sąsiad kupił nowego NH i trzy tygodnie po zakończeniu okresu gwarancji (nie wiem ile w NH trwa okres gwarancji) podczas pracy w polu wał korbowy wyszedł bokiem, blok pęknięty i 30 tysięcy rzucone w błoto. Tak jak mi wiadomo to NH nie są za bardzo chwalone, raczej z tej drugiej strony. Ale czego więcej się spodziewać za taka cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszkup    0

U mojego sąsiada było to samo, ale zrobili mu na gwarancji 3 tygodnie po skączeniu się gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj