Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o ciągnikach marki New Holland

461 odpowiedzi na ten temat

#121 Share david85

david85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 16 kwiecień 2009 - 21:57

Opinie o ciągnikach marki New Holland ja mam cr i narazie nie narzekam a silniczek ma piękny dzwięk no i tylko te wersje mają po cztery zawory na cylinder i bardzo szybko wkręca się na obroty no ale to już twój wybór

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o ciągnikach marki New Holland Dzisiaj, 15:44
  •  

#122 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:18

Opinie o ciągnikach marki New Holland Hmm nie wiedziałem gdzie sie spytać wiec spytam tu. Wszędzie widzę modele t6000 i t7000 ale nigdzie nie widziałem serii t7500 czym to jest spowodowane? Czy te ciągniki sa jakieś zle drogie czy jak?? Mówie tu o nowych seriach a nie tych starszych. Pozdrawiam i jak źle napisałem to dajcie znać.
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#123 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:23

Opinie o ciągnikach marki New Holland tylko, ze t7500 sie praktycznie niczym nie roznia od tvt, troszke w srodku i maja inne lampy, wiec z powodzeniem mozesz opierac sie na opiniach tvt, cvt, cvx.
mysle ze niedlugo wycofaja te ciagniki, skoro nie wsadzili do nich nowych silnikow.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#124 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:27

Opinie o ciągnikach marki New Holland Czyli jak dobrze kojarzę te tvt to jest najmniej udana seria Nh tak? Najbardziej awaryjna itd tak?
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

#125 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 31 maj 2009 - 17:37

Opinie o ciągnikach marki New Holland Kolega ma już rok i bez żadnych zarzutów :P i powiedział że oglądał każdą markę i że NH ma najlepsze wykonanie ma on NH T5050
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

#126 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 31 maj 2009 - 17:38

Opinie o ciągnikach marki New Holland @Pawel330 powiem ci ze bardzo slabo musial ogladac, a jego zdanie jest poparte tylko tym, ze sam posiada nh.
@klejnus nigdzie nie pisalem, ze jest awaryjna czy najmniej udana, wg mnie wprost przeciwnie. jest bardzo dopracowana przez projektantow steyra, a na swoje czasy pionierska.
po prostu grupa CNH wypuscila nowa game produktow, a do serii t7000 powoli wkladane sa rozniez przekladnie bezstopniowe, jak juz wejda na dobre to nie bedzie sensu dublowac oferty, a gdy t7500 nie zmodernizuja to beda musieli zakonczyc produkcje i tyle.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#127 Share azi

azi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:07

Opinie o ciągnikach marki New Holland jeżeli chodzi o wykonanie tak jak ktoś wyżej napisał to niestety CNH nie ma co się chwalic (mówię tu oczywiście o detalach z wnętrza) gdy oglądaliśmy ciągniki przed dokonaniem transakcji chodzi mi o NH TM 190 (w 2007r) oraz case cvx (praktycznie to samo co T7500) to niestety odstają one z jakością m.in od fend-a johna czy Fergusona. Jeżeli chodzi o komfort jazy tu już się nie robi tak zle według mnie przekładania bezstopniowa w T7500 jest jedną z najlepszych na rynku bardzo prosta i łatwa w osbsłudze. Jeżeli chodzi o awaryjnośc oraz spalanie hmmm różnie piszą jedni chwalą drudzy nie ale ja jak i mój tata jesteśmy zadowoleni (zawsze jakiś czujnik moze nawalic) Ogólnie rzecz biorąc stosunek ceny do jakości stoi na dobrym poziomie także teraz wogóle bym się nie zastanawiał nad john deerem czy fendtem bo po co przepłacac praktycznie o 60%

#128 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 31 maj 2009 - 21:34

Opinie o ciągnikach marki New Holland ja od czterech lat uzytkuje NHTD 80 I JESTEM JAK NAJBARDZIEJ ZADOWOLONY w stosunku co do ceny jaka zaplacileem za ten ciagnik nic o takiej mocy bym nie kupil nie mam w nim zadnej elektroniki nic po prostu "golas" mi to wystarcza pracuje z agregatem, kultywatorem z prasa zwijajaca plug 3 obracalny i jest OK

#129 Share Matiboos

Matiboos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 07:42

Opinie o ciągnikach marki New Holland Mój TD85D chodzi u mnie już 6 lat i do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów. TM 120 mam 3 lata i do tej pory zepsuł mi się tylko taki siłowni czek od sprzęgła, ale to przez złe użytkowanie. Teraz kupuję T 6070 . Jestem bardzo zadowolony z marki NH.

#130 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 21:30

Opinie o ciągnikach marki New Holland Jakie modele case\new holland są najbardziej awaryjne, a jakie najlepsze?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share ruskolog

ruskolog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 28 sierpień 2009 - 02:40

Opinie o ciągnikach marki New Holland ten model (mojego brata) jest dość awaryjny, przynajmniej u niego:
http://www.mascus.pl...e014854622.html

Cytowanie poprzedniego postu.

Edytowany przez MarcinPykuS, 28 sierpień 2009 - 10:09.

#132 Share agromar1991

agromar1991

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:sadownictwo

Napisany 10 wrzesień 2009 - 20:16

Opinie o ciągnikach marki New Holland czytaliście o nowym rozwiązaniu new holland'a ? jest to w modelu T7000 funkcja - Auto Command , polega to na tym iż : auto command oferuje trzy różne typy pracy: automatyczny,cruise(tempomat) oraz ręczny . a może ma ktoś już ktoś nh z tum czymś ?

#133 Share xxlukas93xx

xxlukas93xx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 11 wrzesień 2009 - 17:09

Opinie o ciągnikach marki New Holland .

#134 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 11 wrzesień 2009 - 18:16

Opinie o ciągnikach marki New Holland A jaki model byście polecili NH 90-100 konny jako główny ciągnik do gospodarstwa?

#135 Share agromar1991

agromar1991

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 11 wrzesień 2009 - 18:39

Opinie o ciągnikach marki New Holland może ten model : T4000 on ma 97KM największy chyba że chcesz coś większego

#136 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 12 wrzesień 2009 - 07:12

Opinie o ciągnikach marki New Holland A możesz coś więcej na jego temat powiedzieć? Jaka skrzynia biegów udźwig podnośnika, czy dużo w nim elektroniki?

#137 Share agromar1991

agromar1991

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 12 wrzesień 2009 - 18:08

Opinie o ciągnikach marki New Holland Jest to bardzo dobra i znana marka !!!

Skrzynia Dual Command 32x16
udzwig : 2900

#138 Share MTZ1

MTZ1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 11:10

Opinie o ciągnikach marki New Holland A czy olej w skrzyni biegów jest oddzielony od hydrauliki tak jak na przykład w MTZ? Interesował by mię NH 5050

#139 Share agromar1991

agromar1991

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 11:25

Opinie o ciągnikach marki New Holland a sory ale ci nie powiem jak jest z tym olejem i nie chcę cię kłamać , a ty ile masz ha i jakie już masz ciągniki ? i jaka produkcja ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 374 postów

Napisany 13 wrzesień 2009 - 13:45

Opinie o ciągnikach marki New Holland olej w skrzyni i w hydraulice jest wspólny na pewno w seriach td, t5000, t6000