Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o ciągnikach marki New Holland

461 odpowiedzi na ten temat

#421 Share artursz89

artursz89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 487 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 17:07

Opinie o ciągnikach marki New Holland Model został zamówiony w tamtym miesiacu a kupimy go w sierpniu. Było to w ramach promocji organizowanej przez dealera. Ma jeden minus wałek 540/1000- do zielonkowych lepszy byłby eko. Ale co do ceny ten rabat to jest 8 tyś. Wiec spokojnie w takim wyposażeniu ( w sumie z eko bo to ta sama cena tylko te modele dał new holland i stały na placu i nie można bylo zmienić) za 139 tyś możesz wyrwać. a 140 tyś to u nas przez telefon można zaklepać. 138 tyś to katalogowa i niech dealer sam go kupi jak przy takiej cenie będzie się upierał.

No i dźwignie hydrauliki są w fajnym miejscu na boku pod ręką

Edytowany przez artursz89, 05 czerwiec 2013 - 17:10.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o ciągnikach marki New Holland Dzisiaj, 07:31
  •  

#422 Share Pawell18

Pawell18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 17:52

Opinie o ciągnikach marki New Holland to z rewersem hydraulicznym, mokrym sprzęgłem i klimą to tanio jak za taki ciągnik, sam bym kupił zwłaszcza ze ta kabina jest zdecydowanie ciekawsza niz w td5000
u mnie na wsi do tej pory byly 3td i tylko w jednym byly problemy - zaraz po przywiezieniu awaria skrzyni - jakas nakrętka sie odkręciła i serwis wymienił ja na kontrująca i popekały przednie felgi - ciagnik z turem
Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

#423 Share michal1982

michal1982

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 19:15

Opinie o ciągnikach marki New Holland pawell18 masz rascje lepiej odrazu dołożyć obciążniki felgi i inne bajery niż puzniej dokupować .ja miałem na myśli to że na fenda czy jelonka nie moge sobie pozwolić wole kupić coś tańszego a za różnice w cenie mam np.dwie przyczepy ,zetor nh case to też są traktory którymi da się pracować a awarie zdarzają sie każdej marce i modelowi

#424 Share T7-200

T7-200

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 06 czerwiec 2013 - 00:11

Opinie o ciągnikach marki New Holland Dokładnie tak jak mówicie - każda marka się psuje czy to Fendt, czy John Deere, czy wiele innych, a stosunek jakości do ceny ma New Holland najlepszy. Mam 2 ciagniki NH co prawda nowe ale jestem zadowolony i pozytywna opinia znajomych co maja kilkuletnie NH zaważyła na wyborze tej marki...choć przed zakupem oglądałem wszystko chyba co możliwe.

#425 Share mario_08

mario_08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 04 wrzesień 2013 - 21:39

Opinie o ciągnikach marki New Holland Moim zdaniem pierwszorzędną kategorią wyboru ciągnika powinien być jak najbliżej położony serwis. Maszyny psuły się, psują i będą psuć nie zależnie od marki. Jeżeli ktoś ma komfort, że mieszka w pobliżu kilku dealerów różnych marek, wówczas powinien sprawdzić jak wygląda stosunek ceny do wyposażenia jakie nas interesuje. Kolejne kwestie to zamiłowanie do marki, opinie sąsiadów czy wygląd/kolor maszyny. Z doświadczenia serwisanta New Hollanda mogę napisać, że jest różnie, trafiają się prawdziwe buble (TD80D) to ciągniki do których najczęściej się jeździło, poprzez TM-my które miały napracowane 15tys mth i trzeba było przy nich troszkę popracować, po T5 i 6 do, których jeździło się sporadycznie. T7 i T8 nie sprawiały większych problemów. Kombajny TC 54,56 i 5000 w ogóle nie sprawiały problemów, ani razu podczas żniw nie byłem aby naprawiać kombajn new hollanda. Było troszkę problemów z prasami stałokomorowymi, które nie obcinały siatki, miały problem ze smarowaniem łańcuchów. Mogę śmiało polecić maszyny New Holland tak samo jak John Deere, Kubotę, Case czy Claas bowiem mechanicy tych marek również mają pełne ręce roboty :)

#426 Share Michalesz

Michalesz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 13 wrzesień 2013 - 12:38

Opinie o ciągnikach marki New Holland Witam

Potrzebuję opini i informacji na temat NH T7.270. Przybliżona cena, komfort pracy, przekładnia, spalanie itd. Ewentualnie jakieś alternatywne ciągniki. Tylko nie odsyłajcie mnie do google, bo chcę opini użytkowników. Z góry dziękuję.

#427 Share adrian106

adrian106

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Sport

Napisany 13 wrzesień 2013 - 15:11

Opinie o ciągnikach marki New Holland Mógłby ktoś napisać coś o NH T4???

#428 Share kondzio1579

kondzio1579

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 30 wrzesień 2013 - 20:53

Opinie o ciągnikach marki New Holland U nas taki jeden kupił new hollanda 60-70km a po tygodniu robili już skrzynie bo coś się już rozleciało się.

#429 Share Didrzej

Didrzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 09 październik 2013 - 10:38

Opinie o ciągnikach marki New Holland A co sądzicie o new hollandzie TD3.50 bo przymieżam się do kupna małęgo ciągnika, ale nie sadowniczego i porównuję różne marki i modele, chyba że ktoś ma jakieś konkretne propozycje i prosił bym o uzasadnienie dla czego chodzi mi o coś ok 50-55 km z góry dziękuję za odpowiedź.

#430 Share Didrzej

Didrzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 09 październik 2013 - 13:43

Opinie o ciągnikach marki New Holland Jeszcze ewentualnie rozpatrywał bym model T4 PowerStar 55 nie wiem ile on kosztuje? a przede wszystkim jak się sprawuje jeżeli ktoś ma takiego to proszę o informację, ile palą itp.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share klek79

klek79

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 30 październik 2013 - 12:52

Opinie o ciągnikach marki New Holland Interesują mnie wszystkie opinie o ciągniku t6.120, od ceny jaką można wynegocjować u poszczególnych dealerów, awaryjność, spalanie, koszty serwisowania itp. Ciekawi mnie również jaką moc będzie ten ciągnik miał wbite w dowód bo w PROW mam zaniżoną moc do 110 KM. Koledzy napiszcie ile procent rabatu można uzyskać przy wyprzedaży starego rocznika

#432 Share T7-200

T7-200

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 30 październik 2013 - 19:31

Opinie o ciągnikach marki New Holland klek79 - z tego co widać na stronie new hollanda to T6.120 ma 110 km znamionowej a więc do ARiMR.
Spalanie - ciężko zarzucić coś do spalania w ogóle chyba wszystkim modelom nh. Cene musisz wynegocjowac sam, choć cena to tylko cena (no chyba, że różnica 15.000 zl to rozumiem), najwazniejsze to kupic gdzies gdzie jest dobry szybki serwis. Kazdy ciagnik kiedys bedzie mial awarie i co wtedy? dla mnie przy wyborze najwazniejszy byl serwis.

#433 Share Passatb4

Passatb4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 15 grudzień 2013 - 17:23

Opinie o ciągnikach marki New Holland Pytanie do użytkowników NH z adblue.
Głównie chodzi mi T6.155.
Jest się czego bać czy nie?
I tak oriętacyjnie na ile litrów paliwa wystarczy zbiornik adblue?

#434 Share T7-200

T7-200

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 03:58

Opinie o ciągnikach marki New Holland Ad Blue - nie masz się czego bać. U mnie chodzi wiosną, latem, jesienią i zimą też (odśnieżanie).

Co drugie tankowanie paliwa wypada zatankować adblue.

#435 Share cezarykkaminski

cezarykkaminski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 19:27

Jeszcze ewentualnie rozpatrywał bym model T4 PowerStar 55 nie wiem ile on kosztuje? a przede wszystkim jak się sprawuje jeżeli ktoś ma takiego to proszę o informację, ile palą itp.

Silnik w T4 pracuje z mniejsza prędkością roboczą - w tym modelu jest poprawiona szybkość obrotu wałka wom, więc pije mniej niz w innych modelach. Jesli potrzebujesz traktora do precyzyjnych prac, ale w małym gospodarstwie, to 0,108 km/h prędkości będzie odpowiednie - PowerStar tyle może osiągnąć. Jeśli chodzi o cene, to jeszcze w grudniu były jakieś promocje i można bylo kupić go nawet za 100 tys. netto, ale jak jest teraz, nie wiem - zadzwoń do dilera i zapytaj.

#436 Share Didrzej

Didrzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 30 styczeń 2014 - 20:30

Opinie o ciągnikach marki New Holland Dzienki cezarykkaminski za info, no ale temat u mnie już zamknięty bo ciągnik zamówiony....
pozdrawiam.

#437 Share cezarykkaminski

cezarykkaminski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 31 styczeń 2014 - 10:55

Dzienki cezarykkaminski za info, no ale temat u mnie już zamknięty bo ciągnik zamówiony....
pozdrawiam.

Na czym stanęło, na New Holland? :)

#438 Share Didrzej

Didrzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 02 luty 2014 - 12:43

Opinie o ciągnikach marki New Holland Tak na New Holland.

#439 Share Joskin-1029384756

Joskin-1029384756

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 luty 2014 - 20:24

Opinie o ciągnikach marki New Holland Witam!
Co lepiej kupić New Holland TD 5 105 czy Zetora Forterre 105 napiszcie opinie pozdrawiam. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1680 postów

Napisany 02 luty 2014 - 20:26

Opinie o ciągnikach marki New Holland zetor będzie cięższy , do ryciu w polu pewnie lepszy,
zależy na ile hektarów i w jakiej roli ma pracować.