Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o ciągnikach marki New Holland

461 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Matiboos

Matiboos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 07 czerwiec 2010 - 17:25

Opinie o ciągnikach marki New Holland Jestem użytkownikiem ciągników NH i wiem co potrafią. Wybór ciągnika to rzecz indywidualna, nie każdy lubi te same rzeczy. Nie dawno wybierałem 3 ciągnik wybrałem NH gdyż jest lekki, zwrotny i oszczędny.

@Bobek_Farmer pokarz mi test w którym NH ma mniejszą moc o 20KM od podawanej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o ciągnikach marki New Holland Dzisiaj, 16:04
  •  

#242 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2010 - 17:41

Opinie o ciągnikach marki New Holland Proszę Cię bardzo:
http://www.dlg-test...._T7040_1208.pdf
http://www.dlg-test....VT_170_1105.pdf
http://www.dlg-test...._T6040_0509.pdf

Przykład inne marki:
http://www.dlg-test....e_7530_0808.pdf
http://www.dlg-test....io_415_0908.pdf
http://www.dlg-test....r_M640_0309.pdf
http://www.dlg-test....20_Cis_0409.pdf

Proszę popatrzeć na rubrykę ze spalaniem wyrażonym w l/ha. :)

#243 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2010 - 17:52

New holland To Bardzo dobry Ciągnik moim zdaniem lepszy od John deere,ponieważ o wiele mniej pali,skrzynia bez zarzutów Itp..
john deere jest troche wadliwy jeśli ktoś sie nie zgadza z moją opinia to niech napisze co ma do zarzucenia;p Powiedzcie Dlaczego jest Tak dużo john deere na Allegro.?? (a New hollandów zaledwie 3strony) Bo się
psują ,Duźo Palą aź czasami wszytko kominem wylatuje,Głupi (oryginalny) Filtr Oleju do john deere kosztuje ponad 400Zł (śmiech na Sali)
a do new holland do 200zł Więc to jest Bardzo Dobre porównanie;)
Mowie prawde i prosze się zgodzić z moją opinią:)W razie jakiegokolwiek kupna POLECAM NEW HOLLAND W razie jakichkolwiek informacji o New Hollandzie prosze pisać na PW ALBO GG
pozdrawiam:)))

:) :)

Zdecydowanie Bierz New Hollanda ;] Znacznie mniejsz Spalanie
Lepsza moC;] Lepsze Skrzynie. Mniejsze pieniądze i lepsza Robota;)Nie mówiąc o konforcie;]

To jak jesteś takim specem od porównywania to óświeć nas i w czym NH jest lepszy od np. JD ? Wytłumacz racjonalnie na czym wedłóg Ciebie polega lepsza skrzynia w NH? Lepsza moc w NH?
Wiesz w ogóle jak działa skrzynia w NH czy JD, że próbujesz je porównać płytkimi stwierdzeniami? Znasz zasady jej działania?
Podaj konkretne przykłady...

EDIT:Avendrion@ masz racje:D popatrzcie na wypowiedzi tego użytkownika.

Maciek w profilu masz napisane, że uprawiasz ,,przęźyto'' ??? jak to wygląda??

#244 Share Matiboos

Matiboos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 07 czerwiec 2010 - 18:35

Opinie o ciągnikach marki New Holland @Bobek_Farmer z tego co widzę to nie ma zbyt dużej różnicy biorąc pod uwagę inne ciągniki

#245 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 czerwiec 2010 - 19:03

Opinie o ciągnikach marki New Holland Popatrz na wykresy i weź pod uwagę, że moc to nie wszystkim liczy się moment... Swoje napisałem, opinię wyraziłem, argumenty przedstawiłem.

#246 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla bydła mlecznego, Muzyka electro house..:)

Napisany 30 lipiec 2010 - 17:38

Opinie o ciągnikach marki New Holland Panowie! Niema się co kłucić bo to do niczego nieprowadzi. Każdy ma inna opinie na temat kazdego ciagnika.
Wracając do tematu to bylem dzisiaj u dilera i bardzo bogato wyposarzony jest NH jak za ta cene i tak własnie wracajac do opini to faktycznie takie duze jest spalanie i awaryjnosc w NH bo jak czytalem od poczatku temat to az sie za glowe zlapalem...

I chciałem sie dowiedzieć czy seria T6000 ma swojego odpowiednika w Case, a jesli tak to jakiego i czym sie roznia.
Pozdrawiam.:D
Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

#247 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 08 sierpień 2010 - 20:38

Opinie o ciągnikach marki New Holland Witam. Posiadam New Hollanda td95d w ciągu 3 lat z awarii to tylko wadliwa pompa paliwowa i urwana linka od lift-o -matica. Osobiście, sądzę że ciągniki NH są dobre. A z awaryjnością to różnie bywa. Wszystkie ciągniki się psuja, wiadomo jedne mniej, drugie więcej, nie ma maszyn bezawaryjnych.

#248 Share Pako

Pako

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 19:54

New holland To Bardzo dobry Ciągnik moim zdaniem lepszy od John deere,ponieważ o wiele mniej pali,skrzynia bez zarzutów Itp..
john deere jest troche wadliwy jeśli ktoś sie nie zgadza z moją opinia to niech napisze co ma do zarzucenia;p Powiedzcie Dlaczego jest Tak dużo john deere na Allegro.?? (a New hollandów zaledwie 3strony) Bo się
psują ,Duźo Palą aź czasami wszytko kominem wylatuje,Głupi (oryginalny) Filtr Oleju do john deere kosztuje ponad 400Zł (śmiech na Sali)
a do new holland do 200zł Więc to jest Bardzo Dobre porównanie;)
Mowie prawde i prosze się zgodzić z moją opinią:)W razie jakiegokolwiek kupna POLECAM NEW HOLLAND W razie jakichkolwiek informacji o New Hollandzie prosze pisać na PW ALBO GG
pozdrawiam:)))

:D :D

Bardzo ciekawe stwierdzenia, ale zbyt mało przekonywujące argumenty. Jak dotychczas byłem przekonany, że starsze modele cieszą się na rynku wtórnym szerokim zainteresowaniem z powodu niskiej usterkowości.
Myślę, że skorygowanie opinii umożliwi udzielenie sobie odpowiedzi na pytanie
Co łatwiej sprzedaż 10 letniego AUDI, czy 10 letniego FIATA? Oczywiście myślę o tej samej klasie auta.

Zdecydowanie Bierz New Hollanda ;] Znacznie mniejsz Spalanie
Lepsza moC;] Lepsze Skrzynie. Mniejsze pieniądze i lepsza Robota;)Nie mówiąc o konforcie;]

#249 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 20:13

Opinie o ciągnikach marki New Holland ja osobiście pracuję 3 NH, TD60D, TD90D i T5060, jak dla mnie są to ciągniki najlepsze w swojej klasie (do fendta nie będę porównywał bo nie ma sensu)
sąsiad ma JD sztuk 4 w przedziale mocy od 80-240 KM i z naszych wspólnych obserwacji i doznań wynika iż komfort jest taki sam, spalanie JD jest minimalnie większe, koszty serwisu są zbliżone, z awaryjnością jak wszędzie trafi się wadliwy egzemplarz i tyle czy to w NH czy JD czy nawet Fendt nie ma reguły anie różnicy, a skoro nie ma różnicy to po co przepłacać skoro NH ma konkurencyjne ceny w porównaniu do JD. moje skromne zdanie :D

#250 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 wrzesień 2010 - 20:40

(...) z awaryjnością jak wszędzie trafi się wadliwy egzemplarz i tyle czy to w NH czy JD czy nawet Fendt nie ma reguły anie różnicy, (...)

jak to już koledzy wcześniej cytowali pewne słowa: ,,każda marka jest awaryjna ale siłą każdej marki jest to ile awaryjnych egzepmlarzy wypuści''

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 20:47

Opinie o ciągnikach marki New Holland według statystyki używanych ciągników fendt jest najmniej awaryjny, ale nie każdego stać na fendta dlatego ja znalazłem kompromis w postaci NH i jestem w pełni usatysfakcjonowany
oczywiście każdy ma swoje zdanie i zazwyczaj każdy wychwala to co ma, nie przekonasz się póki sam nie popracujesz danym sprzętem

#252 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 21:16

Opinie o ciągnikach marki New Holland Pracuje na NH T 6030 od jakiegoś czasu mam 220 mth i nie narzekam na taki ciągnik pozwoliły mi fundusze i taki kupiłem myślałem jeszcze o zetorze podobnej mocy jednak zrezygnowałem sąsiad ma zetorka 2 letniego chyba i tez sobie chwali co do jd i fendow nie wiem bo nikt w okolicy nie ma aczkolwiek muszę przyznać ze moim zdaniem i nie mowie tu o jakości (chociaż różnicy pewnie nie ma dużej)0 tylko o stylistyce to w środku nh podoba mi się bardziej niż jd ale to moje zdanie. No i jeżeli za jd mam dać 250tys a za nh np 220tys to po gwarancji zostanie mi 30 tys na naprawy a trochę już za to naprawie. Co do spalania to myślałem ze będzie troszkę lepiej...

#253 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 21 wrzesień 2010 - 21:51

Opinie o ciągnikach marki New Holland oj kolega przypomniał mi jeszcze o środowisku operatora, w NH o wiele przyjemniej się pracuje niż w JD Przemek (sąsiad od JD) sam przyznał że lepiej wykończony jest mój T5060 niż przykładowo jego 6630 Premium :D

#254 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 06:24

Opinie o ciągnikach marki New Holland To albo przez ostatnie parę lat NH tak się polepszyły albo JD skiepszczyły :D -żeby porównywać te dwa ciągniki to naprawdę trzeba sporej dozy odwagi cywilnej mieć :D .

#255 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 06:28

Opinie o ciągnikach marki New Holland Wiesz... ja ostatnio miałem przyjemność przejechać się JD 6420 SE ( jak to niektórzy mówią szajse ediszyn :D ) i wykonanie tego ciągnika w środku zdecydowanie in plus w porównaniu do MF 5425, NH T6030 Plus, a także DF Agrofarm. Tandeta plastików w tych sprzętach poraża :D Tak więc lepsze wnętrze w T5060 to raczej sci-fi :D

#256 Share Adriano1232

Adriano1232

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, muzyka i wiele innych

Napisany 22 wrzesień 2010 - 09:48

Opinie o ciągnikach marki New Holland Ja mam nh 70-56 bis już 8 rok od nowości przepracowane ponad 2000mth Traktorek nie jest duży bo zaledwie 70KM jednak spalanie ma na bardzo dobrym poziomie jednym słowem ursusa c 360 nie opłaca się nawet odpalać w porównaniu do nh Skrzynia przekładniowa gwarantuje dobrą moc dowodem jest to że ciągnik pracuje z pługiem 5 skibowym natomiast po sąsiedzku MTZ 82 z 4 skibami z taką samą prędkością. Ciągnik przez te lata praktycznie bez awaryjny wiadomo elektryka po jakimś czasie siadła ale wszystko da się poprawić we własnym zakresie co do części mechanicznych to urwałem 2 razy bolec od belki i rozszczelnił mi się bak paliwa ale to była wada fabryczna więc na gwarancji jeszcze został wymieniony.
Ogólnie to jestem zadowolony z NH jego wielkie zalety to:
-oszczędny silnik iveco
-krótki i zwinny
-lekki
-uniwersalny ( ciągnik zarówno na podwórko jak i w pole)
-tani w eksplatacji
-praktycznie bez awaryjny
-idealne synchronizowanie napędów przedniego i tylnego nie zdziera opon.
Nie wiem jak wygląda sytuacja w nowszych modelach ale zauważyłem ze wszystko jest o wiele delikatniejsze nie wiem może się mylę.

Co do JD to wielkim plusem tych ciągników jest rama której w moim NH nie ma:D
Adi1232

#257 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 10:19

Wiesz... ja ostatnio miałem przyjemność przejechać się JD 6420 SE ( jak to niektórzy mówią szajse ediszyn :D ) i wykonanie tego ciągnika w środku zdecydowanie in plus w porównaniu do MF 5425, NH T6030 Plus, a także DF Agrofarm. Tandeta plastików w tych sprzętach poraża :D Tak więc lepsze wnętrze w T5060 to raczej sci-fi :)

Z przewagą "fi" :)
@Adriano -jak połączyć lekki ciągnik z dobrym uciągiem ?-70 KM i 5 skib ? (po 20 cm na korpus ?) :D

#258 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 10:52

-idealne synchronizowanie napędów przedniego i tylnego nie zdziera opon.

To jakie nowe ciągniki nie mają idealnie zsynchronizowanych napędów???? Według mnie troche dziwny argument
@jaro a np ursusa 912 lub pochodnych 4 wolnossących robiących podorywke np w paxdzierniku nie widziałeś?? bo ja widziałem a taki 912 to chyba ma 76 polskich koników nie?
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#259 Share mateuszrolnik1

mateuszrolnik1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 12:56

Opinie o ciągnikach marki New Holland Widziałem reklamę w gazecie mają jakąś jesienną promocję i z tego co widziałem ceny traktorów New Holland są naprawdę atrakcyjne, wic jak chcesz kupić Nh to przejdź się na agro show i pogadaj ze sprzedawcami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 22 wrzesień 2010 - 17:31

Opinie o ciągnikach marki New Holland @Andrzej-nie napisałem aby powyżej "lekki" ?-a chyba polskich czwórek lekkimi nie nazwiesz ?