Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o ciągnikach marki New Holland

461 odpowiedzi na ten temat

#181 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:lubie to co robie a to jest najwazniejsze.

Napisany 01 luty 2010 - 22:35

Opinie o ciągnikach marki New Holland jak zwykle to samo-u sąsiada u kolegi. -bardzo bym prosił nie pisać takich opini bo to naprawde śmieszne co piszesz TrackLift-masz zetora to sie wypowiedz na jego temat i juz a nie pierdoły wypisujesz-moze miał wadliwą pąpe i coś widziałeś to zaraz takie cos wypisujesz a wymień inne awarie może co? moj NH spisuje sie świetnie i jestem z niego bardzo zadowolony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opinie o ciągnikach marki New Holland Dzisiaj, 14:03
  •  

#182 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 02 luty 2010 - 00:15

Opinie o ciągnikach marki New Holland Czy to tylko moje spostrzeżenie, czy jest tak, że im większy new holland, tym lepiej wykonany?

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#183 Share TrackLift

TrackLift

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja Sport Informatyka

Napisany 02 luty 2010 - 10:17

jak zwykle to samo-u sąsiada u kolegi. -bardzo bym prosił nie pisać takich opini bo to naprawde śmieszne co piszesz TrackLift-masz zetora to sie wypowiedz na jego temat i juz a nie pierdoły wypisujesz-moze miał wadliwą pąpe i coś widziałeś to zaraz takie cos wypisujesz a wymień inne awarie może co? moj NH spisuje sie świetnie i jestem z niego bardzo zadowolony.

Czytaj uważnie (przeczytasz kawałek i już piszesz posta jeśli umiesz to przeczytaj do końca :)) nie tylko on miał problemy z pompą jak coś :) i nie pierdoły jak coś bo to Ty możesz wypisywać pierdoły :) po pierwsze to jest temat "Opinie o ciągnikach marki New Holland" więc chyba wypisuje swoją opinie a Ty masz jakiś problem. Inne awarie to miedzy innymi hamulce, hydraulika, no a reszta to drobne sprawy jak przepalony wydech itd. ale miał częste problemy z pompą.

#184 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 02 luty 2010 - 10:43

Opinie o ciągnikach marki New Holland ja nie mam jakiejś wykreowanej opinii ale kilka razy jeździłem NH i jedyne co zauważyłem to moc deklarowana różni się od mocy którą ciągnik generuje, tzn jakieś ogólnie słabe są te ciągniki... ja jeździłem 120km a wrażenie jak by miał ze sto z małym hakiem, brakuje mocy przy obciążeniu
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

#185 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 02 luty 2010 - 11:19

Opinie o ciągnikach marki New Holland jak bedziesz miał NH to cos napisz o nim a to co tam gdzieś podsłyszłeś to moze zostaw dla siebie bo właśnie przez takie opinie robi sie bałagan na forum bo totalne pierdoły opowiadasz ze ma słabe chamulce czy tez zimą słabo pali bo to akurat sa bardzo silne strony tych ciągników i kazdy kto go ma to ci powie to samo wiec następnym razem pomyśl co piszesz i nie kłuć sie ze mną bo twoja wiedza na ten temat jest znikoma i nie warta totalnie nic.gdybym miał robić to samo to bym musiał pisać o wielu renomowanych markach jak JOHN DEERE i FENDT bo widziałem kilka razy jak serwis zawitał na polu u sąsiada czy też ściągano fenda z pola na lince a to poprostu były kłopoty z niewiedzy właścicieli wiec sie zastanów jak coś napiszesz na jakiś temat bo coś tam z daleka widziałeś czy też sąsiadka ci mówiła.

#186 Share TrackLift

TrackLift

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 02 luty 2010 - 11:39

Opinie o ciągnikach marki New Holland Szkoda mi Ciebie :) jeździłem tym NH i hamulce leciutko nie chodzą. To nie jest z żadnych plotek nie rozumiesz tego siła Ci to trzeba przekazać? Takie informacje mam z pierwszej ręki a nie z plotki jak to Ty z sąsiadką robisz. Chyba bym nie wymyślał tych awarii bo po co :) i brawa dla Ciebie że ciężkie odpalanie zimą to dobre strony haha szacun :) no jakoś osoby które mają te nh jakoś mi tego nie powiedziały dziwne :)
Wydaje mi się że nie wiesz co to opinia jest :) Mi te ciągniki nie podchodzą zbytnio do gustu ale to przecież jest moja opinia! czy ktoś musi się nią sugerować? nie!

#187 Share limousine

limousine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 02 luty 2010 - 11:44

Opinie o ciągnikach marki New Holland Moge potwierdzić ze NH-y dobrze palą zimą. A posiadam t5060 i u znajomego TM-y też dobrze palą.
Case 5140, NH T5060+MX T8, Zetor 7011, C330, Kramer 412

#188 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2010 - 11:45

Opinie o ciągnikach marki New Holland @TrackLift
Pisałeś o tylu usterkach, to może opisz każdą dokładnie. :) Awarie pomp się zdarzają, ale to wynika ze złej jakości paliwa głównie, jak kto woli NH jest czuły na jakość paliwa. Dodany obrazek Dużo zależy od samego przekazu i ubrania kluczowych kwestii w słowa. Dodany obrazek

#189 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 02 luty 2010 - 11:47

Opinie o ciągnikach marki New Holland prosił bym byś mi nie ubliżał skoro ja tego nie robie wiec sie zastanów co piszesz bo jesteś troszke za smarkaty-wiesz. poczytaj temat jak odpalają NH to zobaczysz co piszą tam uzytkownicy i moze wtedy zmienisz zdanie. Sam piszesz ze wszystko ci ktoś powiedział i twoja wiedz sie tylko do tego sprowadza wiec odpuśc sobie to gadanie i nie pisz juz nic bo nprawde sie ośmieszasz w oczach innyh uzytkoiwnikow i tak naprawde gdyby tu takie same opinie były jak twoje to by na to forum nik nie wchodził.

#190 Share TrackLift

TrackLift

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 02 luty 2010 - 11:55

Opinie o ciągnikach marki New Holland naprawdę tego nie robisz? a smarkaty to co to jest też sobie zważaj. widzę jak odpalają musiałem jednego już ciągnąć. NH TDD są super maszyny miód malina awaria przy nich rzecz nie możliwa pompy paliwowe to plus dla ciągnika, taka opinia pewnie Ci się podoba takie opinie każdy by chętnie czytał na forum ale potem jak by zakupił taką maszynę co niektóry mógłby się zdziwić

@Bobek_Farmer
jeśli pompa jest wymieniana kilkakrotnie przez krótki okres to chyba jest coś nie tak. Nie twierdzę że te ciągniki to jakaś masakra ale w porównaniu do innych jakaś usterka zdarza się częściej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#191 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:02

Opinie o ciągnikach marki New Holland niech jakiś mediator usunie konto tego użytkownika bo to co on wypisuje to śmiech na sali i jescze w dodatku mi grozi-no panowie tak nie może być.

#192 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 luty 2010 - 12:04

Opinie o ciągnikach marki New Holland Też znam taki przypadek, że pompę wymieniali, ale to wiązało się ze złą jakością paliwa. Serwis nawet nie oczekiwanie przyjeżdżał do rolnika, żeby sprawić jakość paliwa. Odnosząc się do różnych marek, to w większości przypadków awaria pompy wiązała się z badaniem jakości paliwa i ustaleniem przyczyny usterki.

#193 Share TrackLift

TrackLift

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:08

niech jakiś mediator usunie konto tego użytkownika bo to co on wypisuje to śmiech na sali i jescze w dodatku mi grozi-no panowie tak nie może być.

chyba moderator :) ortografii też się naucz patrząc co na niektóre Twoje posty i piszesz nie na temat. Ja mam złą opinię tylko do tego modelu. O co Tobie człowieku chodzi? Ja tylko pisze opinie na temat NH TDD a Ty zaraz skaczesz na mnie jak bym pisał opinie o Twojej matce :)

#194 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:30

Opinie o ciągnikach marki New Holland jak masz c 330 to sie wypowiedz na jej temat a nie o NH piszesz-ja tez nie twierdze ze to maszyny bezawaryjne ale to co ty piszesz jest bez sensu chodz moge sie zgodzić z tym ze pompy przeciekały w niektórch modelach ale to wszystko ale z tym ze nie pala zima i hamulce mają awaryjne to naprawde wyssane z palca i tylko człowiek o znikomej wiedzy na ten temat moze cos takiego napisać-pozdrawiam .A pozatym pisząc coś o mojej matce to chyba przeginasz i pokazujez w ten sposób do jakich czynow jesteś zdolny.

#195 Share Marcin 80

Marcin 80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 322 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:39

Opinie o ciągnikach marki New Holland Mam nh td80d niecałe 4 lata 1000mth zero awarii, za tą cenę może być

#196 Share TrackLift

TrackLift

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:44

jak masz c 330 to sie wypowiedz na jej temat a nie o NH piszesz-ja tez nie twierdze ze to maszyny bezawaryjne ale to co ty piszesz jest bez sensu chodz moge sie zgodzić z tym ze pompy przeciekały w niektórch modelach ale to wszystko ale z tym ze nie pala zima i hamulce mają awaryjne to naprawde wyssane z palca i tylko człowiek o znikomej wiedzy na ten temat moze cos takiego napisać-pozdrawiam .

nie mam c330 no z tymi hamulce to się zdarzyło u jednej osoby ale nie o to chodzi że awaryjne tylko trochę ciężko chodzą może to tak tylko u niego ale do wciśnięcia hamulca trochę siły trzeba było włożyć nie mam dużej wiedzy o tych ciągnikach to prawda. Czemu bez sensu? Tak się stało co zrobisz może to tylko wyjątek ale się zdarzyło.

#197 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 02 luty 2010 - 12:58

jak zwykle to samo-u sąsiada u kolegi. -bardzo bym prosił nie pisać takich opini bo to naprawde śmieszne co piszesz TrackLift-masz zetora to sie wypowiedz na jego temat i juz a nie pierdoły wypisujesz-moze miał wadliwą pąpe i coś widziałeś to zaraz takie cos wypisujesz a wymień inne awarie może co? moj NH spisuje sie świetnie i jestem z niego bardzo zadowolony.

ja zabiorę głos w sprawie formalnej dotyczącej takich postów. jeżeli widzę że do sąsiada przyjeżdża serwis trzy razy na miesiąc i on twierdzi że ciągnik super , to według ciebie mam mu wierzyć? nie chodzi tu o konkretną markę. często bywa tak (już kiedyś ktoś o tym pisał) że właścicielowi ciężko się przyznać że ciągnik i to w dodatku markowy ma jakieś awarie , a niestety czasami takowe występują.

#198 Share PRZEMEK321

PRZEMEK321

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 422 postów

Napisany 02 luty 2010 - 13:06

Opinie o ciągnikach marki New Holland wojtas-zgadzam sie z tobą bo w kazdym ciągniku moze sie przytrafić awaria i nie ma to znaczenia czy to fendt czy pronar ale jeśli ktoś nie wie co sie stało to niech nie pisze i wprowadza kogoś w błąd bo o to naprawde na tym forum nie chodzi.

#199 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 02 luty 2010 - 13:07

Opinie o ciągnikach marki New Holland A te małe NH to jakie hamulce maja?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#200 Share TrackLift

TrackLift

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 02 luty 2010 - 13:10

wojtas-zgadzam sie z tobą bo w kazdym ciągniku moze sie przytrafić awaria i nie ma to znaczenia czy to fendt czy pronar ale jeśli ktoś nie wie co sie stało to niech nie pisze i wprowadza kogoś w błąd bo o to naprawde na tym forum nie chodzi.

Zapewne chodzi o mnie bo się mnie uczepiłeś :) Jeśli bym nie wiedział to bym nie pisał o tym chyba oczywiste :)