Matey

Opinie o ciągnikach marki New Holland

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kris14    266

Firma ma w ofercie dużo sprzętu dobrej jakości, ale w przypadku niektórych modeli (np. TG) mogli trochę więcej popracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
Firma ma w ofercie dużo sprzętu dobrej jakości, ale w przypadku niektórych modeli (np. TG) mogli trochę więcej popracować...

Albo tdd też mogli go dopracować, ale za taką kase to nie jest zły ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
a moze coś wiecej?a co myslicie o ts 115 a?

Myślę że ts-a to spoko sprzeciki :( nawet spoko wyposarzone ;) i nawet podobają mi sie :(


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

Ts 115 A juz konicowka tych modeli teraz bedzie zadtapiony T6000

TSA to naprawde dobre ciagniczki

Ajakiego biezesz Plusa CZY Delte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

mialem zaszczyt pracowac nim u siebie w domu na testach tylko wersja TS125 PLUS z plugiem overum 4 skibowym obrotowym Na odkladnicach 40 i radzil sobie dobrze ale polecam go z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tvt    0

posiadam TVT 195 wczesniej posiadalem 135 mam jeszcze TL100A i niedawno temu sprawilem sobie ladowarke teleskopowom LMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalg2424    0

imponujaco-a można wiedziec gdzie kupowałeś?Z tego co napisałes masz prase powiedz ile balotów robisz rocznie i ile kosztuje zwiniecie słomy a ile sianokiszonki-chodzi mi o prase z rotorem.Aha i lie można zrobic balotów sianokiszonki dziennie.Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYCZEK7    0

A ja mam pytanie chłopaki co sądzicie o NH TM190??????????

bo jak dla mnie to pożądna maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

Mam znajomego który pracuje w serwisie NH nie chwali zbytnio tej marki. Kilku znajomych ma NH jeden przy TS 115 już 3 razy robili skrzynie biegów i nie działa jak powinna. Ogólnie na twoim miejscu brał bym JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olejniczek    3

W obecnych czasach tym bardziej w polsce to jest loteria gdy się bierze jakąkolwiek maszyne a zwaszcza ciągnik ! smutna rzeczywistość :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koris    0

pytanie do" tvt"mam napisany wniosek NH T7060 co onim powiesz skoro jestes serwisantem pozdro :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwin    0

dziwne :rolleyes:

czemu moj nh sie nie psuje?

4 lata ciezkiej pracy mojego nh i stacyjke tylko wymienilem ostatnio :)

 

mowa o TL100 oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75
posiadam TVT 195 wczesniej posiadalem 135 mam jeszcze TL100A i niedawno temu sprawilem sobie ladowarke teleskopowom LMA

 

Zrób zdjęcie tych 2 NH obok siebie. Jakoś w galerii nie widzę. A i ładowarkę też możesz obok postawić :rolleyes:

Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0
dziwne :rolleyes:

czemu moj nh sie nie psuje?

4 lata ciezkiej pracy mojego nh i stacyjke tylko wymienilem ostatnio :)

 

mowa o TL100 oczywiscie

 

olwin ile masz motogodzin w tej TL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tunis    0

Piotras a czemu to JD polecasz może tak Fenda;) albo jakies innej marki skoro NH taki kiepski jest. Ja mam TS135A i pięknie sie sprawuje żadnych problemów.

 

Byczek7 na twoim miejscu TM bym niebrał (starszy model i sporo pali) już lepiej T7000 albo T7500 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Jeżeli już bierzecie new hollanda (nie wiem jak to dokładnie jest teraz z tymi silnikami) ale polecał bym te z silnikami sisu diesel bo te iveco to straszni paliwożercy jak np nh tm 190. A i mam takie pytanko ile kosztuje taki nh około 135 koni? Może być z automatyczną skrzynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

szwagier brał w 2005r nhtd95d(zaraz beda fotki) nie miał z nim powarznych uszkodzen np siłownik w spomaganiu albo jabuszko od dzwi wytarte oraz inne

ale go chwali dali za niego 154tys i chodzi na 110ha z pługiem ibisem xxl 3x40 o lie sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
    • Przez adam1968z
      Witam pacjent to nh 8260. Wymienione przewody paliwowe ,nowy wskaznik poziomu paliwa ,płukany zbiornik a nadal się zapowietrza dzieje się tak podczas cięższych prac np orka, talerzowanie. co może dolegać.
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam wczoraj wyskoczył mi taki o to błąd co to oznacza?
      20210418_183517.mp4
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj