Polecane posty

b0gdan    90

Osiem biegów pod obciążeniem. rolleyes.gif Bye, bye Dyna-6. biggrin.gif

w specyfikacji na razie dostępne tylko skrzynie 20/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Wie ktoś już kiedy będą dostępne w Polsce 6r od 105 km? W Hannowerze stał już 6125 R.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ja myślę że pokażą je w Poznaniu w lutym na Premierach.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu890    15

Seria 6R jest już w sprzedaży cenniki mają już dealerzy dzisiaj był u mnie przedstawiciel z chemirolu i przedstawił mi ofertę na JD 6R cena całkiem przyzwoita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szwaby mają już cennik on-line. tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

cos wysokie ceny mi oferuja 5100R za 48tys euro a tam pisze ze 56tys euro?? to skad wiadomo czy 6r tyle co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

gajor24 -->

1. Te twoje 48tyś to cena katalogowa?

2. Wyposażenie twoje i na tej stronie jest DOKŁADNIE takie samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

diler proponuje mi 5100R comfort za 175tys netto i w euro pisze w nawiasie ponad 47tys a na stronie pisze 57tys to jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

W tym konfiguratorze wszystkie ceny są zawyżone.

Edytowano przez MDSikor

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a nie wiem. dał mi oferte na 175 nie pytałem co i jak tylko czy mozna znegocjowac a on ze przy zakupie to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4

Czyli nie wiesz czy to katalogowo czy po upuście i w jakiej wysokości, ani co szczegółowo z wyposażenia jest w twoim ciągniku i w tym z konfiguratora, nawet nie wiadomo czy podał ci cenę z starego cennika czy nowego. To jak można porównać twoją cenę i z konfiguratora?

 

Ale to że wysokie ceny to już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

chłopie dał mi oferte na jd 5100R wazna do marca. napisał całe wyposazenie zaczynajac od opon a kończąc na tylniej wycieraczce. a co dalej to bede negocjował jak mi przyznaja kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Co do cen z konfiguratora to można je traktować jako bardzo orientacyjna, po pierwsze że są to ceny katalogowe producenta, po drugie że jest to cennik na rynek niemiecki, a tam mogą występować różnice cenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu890    15

W środe dostałem oferte z Chemirolu na 6150R skrzynia AUTOQUAD PLUS 20/20 - 40KM/H Z ECO SHIFT, kabina premium z amortyzacją hydrauliczną, lusterka teleskopowe, klimatronik, koła tył 620/70R42, przód 480/70R30, TLS, błotniki skrętne, immobilajzer, lodówka, siedzisko pasażera, pełne oświetlenie (oprócz ksenonó), system podgrzewania paliwa, pakiet zimnego startu II, kogut :D, wyłącznik układu elektronicznego, hamulce pneumatyczne przyczepy 2+1 i inne tam podstawowe rzeczy typu uchwyty na butelke, kubek, lusterko w środku, zaczep transportowy, rolniczy itp, przedni tuz sautera i obciążnik 900 kg cena 370 tys netto sądze ze cena dobra aż tak dużo JD nie podniósł cen na nowe ciągniki bo JD 6930 premium był wydatkiem ok 330 tys zł także moim zdaniem nie jest źle ;) czas realizacji do 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefiu890    15
Napisano (edytowany)

Chciałem 6930 premium bez żadych filtrów cząstek stałych czy też bez adblu no ale już nie można ich zamawiać niestety także bedzie musiał być z adblu lub z filtrem no i raczej własnie JD 6150R bo myśle że to przystępna cena w porównaniu z fendtem 716 z adblue który kosztuje w granicach 120 tys euro. Inny model nie wchodzi w gre bo w ARiMR we wniosku mam w przedziale 140 - 150 KM

Edytowano przez mefiu890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcok1920    0

W środe dostałem oferte z Chemirolu na 6150R skrzynia AUTOQUAD PLUS 20/20 - 40KM/H Z ECO SHIFT, kabina premium z amortyzacją hydrauliczną, lusterka teleskopowe, klimatronik, koła tył 620/70R42, przód 480/70R30, TLS, błotniki skrętne, immobilajzer, lodówka, siedzisko pasażera, pełne oświetlenie (oprócz ksenonó), system podgrzewania paliwa, pakiet zimnego startu II, kogut :D, wyłącznik układu elektronicznego, hamulce pneumatyczne przyczepy 2+1 i inne tam podstawowe żeczy typu uchwyty na butelke, kubek, lusterko w środku, zaczep transportowy, rolniczy itp, przedni tuz sautera i obciążnik 900 kg cena 370 tys netto sądze ze cena dobra aż tak dużo JD nie podniósł cen na nowe ciągniki bo JD 6930 premium był wydatkiem ok 330 tys zł także moim zdaniem nie jest źle ;) czas realizacji do 3 miesięcy

 

Witam.Te 370tyś netto to cena po promocyjnym kursie euro=3,7zl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj