Polecane posty

lukasz0602    2
Napisano (edytowany)

- Z John Deere jesteś o krok naprzód

- Z John Deere nabierzesz prędkości

- Poznaj doświadczenie przyszłości z John Deere

- Przygotuj się na R-ewolucję John Deere

Dowiesz się więcej już 22 czerwca.

 

Co myślicie o tej reklamie? Czyżby zapowiedź nowej serii? Np. 6R?

Edytowano przez yacenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Premiera nowego kombajnu albo ciagnika 7R ,W polsce nie bylo jeszcze premiery 7R tak wiec sprawa rozwiazana


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Napisano (edytowany)

skopiowali maskę z URSUSA :lol: :lol: :lol: URSUS nie opatentował maski i takie tego efekty ;)

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

O la boga wszystko wszystkim ale ten ciagnik jest do prawdy szkaradny

:blink:

Oczywiscie wyglad to nie wszystko liczy sie oczywiscie wnetrze ;) wiec ja sie pytam gdzie jest ta słynna rama bo tu jej zapewne nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

John_Deere_6210R-ea46a3c3bc8991a4.jpg

Ramę oczywiście widać trzeba się tylko dobrze przyjrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
Napisano (edytowany)

Najprawdopodobniej widzi ją w marzeniach hehe

O ile sie orirntuje ta seria tak jak slawna 6 D nie posiada ramy

Edytowano przez timasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuma    13

super wyglada ta 7.


"Siła w jedności, jedność w wierzę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

@timasz zaprawdę powiadam ci nie orientujesz się :lol:

niestety lepszych zdjęć na necie niema i tu też słabo widać ale podkreślam dla obeznanych w temacie na zdjęciu w poście #2 widać jak ta rama się zaczyna ale oczywiście według "ZNAWCÓW" tak szybko jak się zaczęła się pewnie skończy :P tu może też nie najlepiej to widać ale zawsze coś 7R1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

akurat w tym przypadku jest widoczna konsola do ładowacza, i rama przedniego TUZ, wię ciężko określić czy ciagnik posiada własną ramę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Trochę dziwne byłoby żeby konsola od ładowacza była przykręcona tylko do ramy tuz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Wiem i powiem więcej :D z tego co widziałem to u różnych producentów ładowaczy czołowych przednia część "łapiąca" ciągnik za konsolę przedniego mostu wraz z częścią 'łapiącą ładowacz" stanowiły wspólną całość występuje to nawet w konsoli JD dedykowanej dla bezramowej 5G no ale oczywiście tutaj mamy to wszystko połączone śrubami :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

I chwała im za to lecz jak dobrze mi wiadomo 7R to tradycyjnie produkt amerykański następca 7030 Waterloo i ma to się nijak do 6R-Mannheim i tu ta seria obejmie produkowane do tej pory 6030 i 7030 Premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Ale ja nie pisze o jakims 6R tylko o 7 r i nie ma on ramy trudno i darmo i nawet tradycja tu nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Dlatego też czytajmy ze zrozumieniem :P i wypowiadajmy się w tematach do tego przeznaczonych ;) .To jest temat o 6R B) , a o 7R jest w linku który podałeś :D

Podobnież największe modele będą miały symbole 6170R, 6190R i 6210R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ludzie co wy z tą ramą. Widać, że prospekty robią swoje i rama musi być. Bez ramy to niby co pęknie. To nie c 360 jeśli nie ma ramy to widac nikomu nie potrzebna. Dzisiaj każdy oszczędza i dobrze jeśli troche żelastwa zostanie. Pomnoży się przez ileś tam sztuk i będzie spory zysk w skali roku np. A ta maska to rzeczywiście nie popisali się może biura projektowe też do chin przenieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

z reguly to co jest tansze jest lepsze, ech...

 

z reguly to w prospektach nie pisza za wiele o ramie.

bez ramy jest wieksze prawdopodobienstwo, ze peknie, powstana luzy, przecieki.

nie peka dlatego, ze zdecydowana wiekszosc nie wykorzystuje mozliwosci ciagnika i na tym zeruja producenci. gdyby wozic na nich ciezary takie jak w folderach sie chwala to by dlugo nie pojezdzily.

dbasz o kondycje finansowa producenta ciagnikow czy swojego gospodarstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak to powiedział gość od eksploatacji maszyn, w Polsce mało kto dopłaci za lepszy produkt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652
Napisano (edytowany)

Producenci ciągników czy tam innych rzecz sami dbają o swoją kondycję. A co do ramy jd chwali się nią gdzie tylko może. Zauważyłem, że już nie raz dyskusja o tych ciągnikach sprowadzała się do braku lub posiadania ramy. Dbając o kondycję finansową gospodarstwa zwrócił bym raczej uwagę na koszty eksploatacji, wydajność. Rama jest dla mnie 2 nawet 3 rzedną sprawą. Co do pekania to prędzej tura czy tuz przedni czy tylny połamiesz niż ciągnik na pół peknie. Jak już mówiłem pękały 60 tki lub inne rzęchy w tych ciągnikach tej klasy z ramą czy bez raczej bym na to nie liczył.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

No bo jak zawiesisz to na 200konnym ciągniku co spowodowało peknięcie c360 to napewno nie ma na cos takiego liczyć :lol: Tego dużego odpowiednio przesiłować i też tak się może zdażyć B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj