Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modernizacja opryskiwacza

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zimonx

zimonx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 03 maj 2011 - 22:21

Modernizacja opryskiwacza Mam opryskiwacz Pilmet 1615 i belka jest rozkładana ręcznie ale chciałbym go zmodernizować o rozkładaną hydraulicznie. Jak to zrobić kupić używany hardi i przyłożyć belkę, czy może powierzyć to jakiejś firmie która modernizuje opryskiwacze? Proszę o rady

Edytowany przez zimonx, 03 maj 2011 - 22:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Modernizacja opryskiwacza Dzisiaj, 20:08
  •  

#2 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 04 maj 2011 - 06:14

Modernizacja opryskiwacza Zobacz jak to zostało rozwiązane w innych opryskiwaczach i odpatrz sobie najlepsze dla ciebie rozwiązanie, i sam zrób. Będzie najtaniej.

#3 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 04 maj 2011 - 06:33

Modernizacja opryskiwacza Bury producent KUTNA sprzedaje komplet lub mozesz zrobić samemu hydrałulike kupisz na giełdzie w SŁOMCZYNIE

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share zimonx

zimonx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 04 maj 2011 - 16:09

Modernizacja opryskiwacza A może ktoś ma już doświadczenie z taką modernizacją i dysponuję dokładnymi schematami i całą dokumentacją + katalog potrzebnych części?

Edytowany przez zimonx, 04 maj 2011 - 19:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7791 postów

Napisany 04 maj 2011 - 20:12

Modernizacja opryskiwacza Osobiście poszukał bym innego opryskiwacza, niż tego przerabiał. Ja za 12 tyś kupiłem Tecnome w super stanie, 24 metry o pojemności 4200 z komputerem który sam ustawia dawkę wody na ha.Fakt jest stary bo z 83 roku a jak go kupowałem to miał być z 93r.

Ewentualnie kupić za 6-7 tyś jakiś opryskiwacz i przełożyć lance.

#6 Share zimonx

zimonx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 04 maj 2011 - 20:24

Osobiście poszukał bym innego opryskiwacza, niż tego przerabiał. Ja za 12 tyś kupiłem Tecnome w super stanie, 24 metry o pojemności 4200 z komputerem który sam ustawia dawkę wody na ha.Fakt jest stary bo z 83 roku a jak go kupowałem to miał być z 93r.

Ewentualnie kupić za 6-7 tyś jakiś opryskiwacz i przełożyć lance.

Tylko że ten jest nowy i wiem że jeszcze parę lat mi posłuży bez problemów a z używanym to nie wiesz na co się trafi, jest większe prawdopodobieństwo że coś może się popsuć, a na pewno się popsuje podczas pracy. Właśnie się tak zastanawiam czy może nie kupić np hardi 1000l z lancą rozkładana hydraulicznie za ok 6 tys i nie przełożyć, ciężka sprawa.

#7 Share saherb

saherb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 05 maj 2011 - 09:08

Modernizacja opryskiwacza Trzeba było od razu kupić z hudraulicznym rozkładaniem belki, jeśli było to w ofercie. Jeśli jest nowy (na gwarancji) to nie powinieneś nic robić aż gwarancja się skończy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share zimonx

zimonx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 05 maj 2011 - 17:37

Trzeba było od razu kupić z hudraulicznym rozkładaniem belki, jeśli było to w ofercie. Jeśli jest nowy (na gwarancji) to nie powinieneś nic robić aż gwarancja się skończy.

Właśnie nie było w ofercie a opryskiwacz na już 4 lata więc jest po gwarancji, tak się zastanawiam czy rana mi wytrzyma taka belkę bo masz na pewno będę musiał wzmocnić.

Dodaj odpowiedź