Skocz do zawartości

Zdjęcie

gra rolnicza bardziej zaawansowana

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 03 maj 2011 - 15:19

gra rolnicza bardziej zaawansowana chciałbym zapytać czy istnieje jakaś gra rolnicza coś w sty6lu ls 2011 jednak (bardziej ambitna) bardziej rozbudowana tzn. np. żeby nie tylko móc orac, siać czy zbierać zboże jednak chciałbym by bardziej przypominało życie na wsi. Tzn. zadawanie zwierzętom jedzenia dojenie itp a nie jeżdzenie do skupu i koszenie trawy i wsypywanie do żłobu czy silos do qq.

Edytowany przez aster453, 03 maj 2011 - 15:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gra rolnicza bardziej zaawansowana Dzisiaj, 01:39
  •  

#2 Share PioneerLS

PioneerLS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Fotografia , Muzyka

Napisany 03 maj 2011 - 15:28

gra rolnicza bardziej zaawansowana Jak na razie LS11 to najlepszy symulator rolnictwa. Nie ma lepszego .
Z tego co piszesz można wywnioskować że grałeś tylko na oryginalnych maszynach. Jest przecież wiele map, maszyn i innych dodatków które urealniają tą grę ;P

#3 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 03 maj 2011 - 15:45

gra rolnicza bardziej zaawansowana agar simulator jeszcze jest no i cala seria american john deere farmer ale to juz nie symulator

#4 Share aster453

aster453

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 03 maj 2011 - 16:09

gra rolnicza bardziej zaawansowana nie, grałem też na modach ale to porażka większość się wysypuje i nie chce mi sie grać lub rozpoczynać gry od nowa polskie mapy raczej wg mnie dziecinada (błotko itp.) chodzi mi o bardfziej realne środowisko wiejskie. Od razu napiszę że nie chcę nikogo urazić jednak wg to troszkę mało. Ok zgodzę się że ls 2011 to najlepszy symulator jednak nie w pełni oddający to co na wsi się dzieje boćkowo i te inne mapki troszkę kiepskie

Edytowany przez aster453, 03 maj 2011 - 16:28.

#5 Share PioneerLS

PioneerLS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Fotografia , Muzyka

Napisany 03 maj 2011 - 16:33

gra rolnicza bardziej zaawansowana widzę że jesteś bardzo wymagający.. w takim razie czekaj na LS 2012. Bo jak na razie nic lepszego nie ma :) Pozdrawiam.

#6 Share kamills10

kamills10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 04 maj 2011 - 17:55

Jak na razie LS11 to najlepszy symulator rolnictwa. Nie ma lepszego .
Z tego co piszesz można wywnioskować że grałeś tylko na oryginalnych maszynach. Jest przecież wiele map, maszyn i innych dodatków które urealniają tą grę ;P

potwierdzam to serio ponieważ sam w to gram
stronki z modami do ściągnięcia:
1)ls-world.pl
2)ls-mods.com.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Hodowca2

Hodowca2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 11:24

gra rolnicza bardziej zaawansowana uważam , że lepszej gry jak LS do tej pory nie ma dostępnej!

#8 Share Grzegorz89

Grzegorz89

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 08 lipiec 2011 - 22:42

gra rolnicza bardziej zaawansowana Jest dok kupienia dodatek do LS,,Pro Farm 1'',podobno coś fajnego,i pod koniec września jak dobrze pamiętam ma wyjść jakiś symulator wyścigów czy jakoś tak np. kto najlepiej zaora pole itp. :)

#9 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 920 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 09:24

Tzn. zadawanie zwierzętom jedzenia dojenie itp a nie jeżdzenie do skupu i koszenie trawy i wsypywanie do żłobu czy silos do qq.

Przecież ls11 ma te rzeczy w standardzie... Masz ruchome krowy na pastwisku, które trzeba karmić żeby dawały mleko i żeby mieć obornik i gnojowice... Co ty jeszcze chcesz ? Jak wykosisz zboże to możesz wsypać do silosów na farmie albo sprzedać a skupie. Masz silosy na kiszonki. Teraz jest nawet owijarka do bel z sianokiszonką... Wystarczy wejść ma jakieś forum o ls11 i tam masz pełno dodatków. Wystarczy troche chęci i wszystko znajdziesz

Edytowany przez rafal4610, 09 lipiec 2011 - 09:26.

#10 Share kamills10

kamills10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 10:40

Przecież ls11 ma te rzeczy w standardzie... Masz ruchome krowy na pastwisku, które trzeba karmić żeby dawały mleko i żeby mieć obornik i gnojowice... Co ty jeszcze chcesz ? Jak wykosisz zboże to możesz wsypać do silosów na farmie albo sprzedać a skupie. Masz silosy na kiszonki. Teraz jest nawet owijarka do bel z sianokiszonką... Wystarczy wejść ma jakieś forum o ls11 i tam masz pełno dodatków. Wystarczy troche chęci i wszystko znajdziesz

to prawda ls 2011 ma te rzeczy w standardzie wiem ponieważ też mam ls 2011

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share DEVID

DEVID

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Kombajny New Holland Zwierzęta Motoryzacja i piękne kobiety

Napisany 11 lipiec 2011 - 19:27

gra rolnicza bardziej zaawansowana Mogę polecić Agrar simulator mam też LS 09 I 11 i naprawdę gra bardzo konkurencyjna można dokupować pola zatrudniać pracowników super grafika nie jesteś ograniczony jak W LS tylko do hodowli krów w AGRAR SIMULATOR 2011 występuje też świnie byki kurczaki króliki gęsi jelenie i dużo innych rozbudowujesz budynki bez ściągania żądnych modów po czasie udostępniaja się nowe maszyny Polecam