Kizo

Kto gdzie wyruszył już w pole

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mtz_820    0

moj wujek dzisiaj posial nawoz pod jeczmien na 5ha jutro jak nie bedzie padalo to jedziemy uprawic to a w sobote posiac wszystko zalezy od pogody bo cos sie suje ostatnio i zapowiadaja na jutro deszcz ;/


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody3320    6

ja juz dzisiaj zakonczylem siac :P umylem sprzet i wprowadzilem do garazu i niech czeka do wrzesnia na zyto i pszenzyto :P teraz zabieram powoli sie za sianie nawozu na laki B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwis2    14

A mi jęczmień i pszenica już wzeszła,to co posiałem wcześniej, jutro siejemy buraki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ja już posiałem nawozy i wjechałem kultywatorem w środę, ale nie było jakoś okazji napisać :P


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Wczoraj zasiałem 1 ha mieszanki (owies 50%, jęczmień 20% pszenica 30%) :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja juz czekam na zniwa :D bo dzis dokonczylem wiosenne zasiewy ....o i jeszcze tylko ziemniaki ale to juz 2 rzedna sprawa


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja juz posiałem 8ha i jeszcze siejemy nawozy ale już w tym sezonie dwa razy się zaglibiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No dzisiaj pogoda ładna była i udało się zasiać jęczmień... (3ha) :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczek015    3

U nas już tydzień czasu pada ziemia jak gąbka wodą nasiąkła ciężko wejść nie mówiąc o wjechaniu ciągnikiem a tu jeszcze 4 ha jęczmienia do obsiania i ziemniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

U mnie były w planach opryski ale nie udało się. Za duży wiatr i zaczęły wyłazić deszczowe chmury. :D


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

u nas juz zasiane 30 ha owsa 7 ha rzepaku ( totalny niewypal) 20 ha psznicy jarej i 100 ha kukurydzy jeszcze ok 140 ;p


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

U mnie już zasiane i podsiane, tylko zostało mi zasadzić ziemniaki i zasiać kukurydzę.Teraz zaczynam pryskanie truskawek foliowych.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

U mnie już tylko pielęgnacja roślin została...

Wszystko zasiane posadzone [z burakami się udało :D ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi zostały tylko ziemnaiki i buraki pastewne

a zboże posiałem 2 tygodnie temu a wczoraj tak dolało że w jęczmieniu woda po kolana... będzie trzeba jeszcze raz posiać ale wjade chyba w maju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Mi tylko buraki zostały do posiania5.5ha ale pada.Posiałem zboza jarego 4.5 ha i 1.5 ha cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Zostało nam jeszcze 3ha do zasiania w tym 90arów ziemniaków ale nie wiem kiedy to skończymy bo jeszcze trochę mokro ale powoli idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Dziś rozwiozłem obornik jutro orka i nie długo kolejny siew mieszanki ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

U mnie zostało wywieść obornik i posiać jęczmień ;) ale na razie to chyba pogoda nie pozwoli bo na jutro ma byc deszcz i nici z wywozu obronika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

No to u nas szedł oprysk na rzepak i zboża, ale NH się zakopał, naszczęście zetor i 1224 dały radę, bo wczoraj była podobna akcja ale doszedł jeszcze Fendt 926 i też dsali radę, nie chcę myśleć co będzie jutro B) , bo będzie Nh pryskał u siebie i w razie W dzwoni po pomoc. Zostały mi jeszcze do zasiania mokradła i nie wiem kiedy dojdzie do skutku tam orka i siew, bo do tej pory tylko z talerzówką i to nie wszędzie dało radę wjechać.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj