Kizo

Kto gdzie wyruszył już w pole

Polecane posty

pawel    4

Ja mam nadzieję że jak teraz trochę przymarznie to uda mi się dokończyć orkę zimową <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

To jeszcze nie zrobiłes u nas niektórzy robili juz w wrzesniu. a szczerz to nie wiem czy sie opłace teraz ją dokonczac nie lepiej na wiosne odrazu pod siew


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel    4

No wiesz jak glina trochę przwmarznie to łatwiej ją na wiosnę uprawić a póżno dlatego że tam rosła marchew i nie kopaliśmy do przechowaia tylko na bieżąca sprzedaż a wykopki skończuły się 15 grudnia a jest tak mokro że końcówkę trzeba było wynośić ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

u mnie wczoraj chlopaki ruszyli z siewem nawozów:)

jak zobaczylem 1. raz ciagnik z ciewnikiem to myslalem ze jada tylko probe robic i ze pewnie sie utopia,

jednak jak juz widzialem tego Agrotrona 6 raz z rzedu to znaczy ze dali rade:P

ciekawe co bedzie jak znow przyjdzie mróz?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni    2

u mas tez 1 gosciu w "cieple"dni pojechal 3p nawoz rozsiewac,zdolal ujechac doslownie 5m i zakopal sie po same blotniki :)

ledwie co wyciagneli go u5314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

tutaj to byl Agrotron tylko nie wiem bo z daleka ciezko mi je odroznic albo 105 albo 155 i rozsiewacz taki gdzies na tone


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Unas to tak dobry miesiąc temu co mrozu nie było to jeden kolo cały dzień z piastem zasuwał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ja juz rozsialem pod rzepak:D bo jak by ziemia niezmarla to bym tam predko niewjechal- bardzo mokre pole


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0

a w Polsce Wschodniej "B" jeszcze trzyma mróz,ziemia zamarżnięta na 15-20cm.Na razie jeżdzimy do lasu.Pole musi jeszcze trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

u mnie tez mroz jeszcze dobrze trzyma w lesie mam prawie koniec a w pole za kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ludzie po co w zime jeźdicie do lasu? Ja do lasu jade jak jest ciepło i sucho.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gufi    0

jak jest ciepło i sucho to przewaznie jest zakaz wjadu do lasu albo praca w polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Właśnie. A przecież nie wszyscy drewno kupują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam swój las, nie musze kupować drzewa. Przeważnie jeżdze na jesieni.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

dzisiaj pojechałem orać, w okolicach wrocławia wiosna ruszyła,sąsiedzi już mają zaorane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba99    0
Ludzie po co w zime jeźdicie do lasu? Ja do lasu jade jak jest ciepło i sucho.

Ja mam fajny las olchowy.Drzewa jak świece!Ale można tam wjechać jak ziemia dobrze zamarżnie.Niedawno sąsiad próbował władymircem i zagrzązł .Dopiero po ostatnich mrozach/nocą -18/ jest szansa .Ale dzisiaj zaczęła się odwilż po południu.Za parę dni znowu będzie sajgon. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Dzisiaj zapiołem brony do ruska a tu deszcz i grad jak podeschnie to jade!!!!!!a po pierwszym wyjade z talerzówką na poplony .Bak zalany na maxa tylko jechać w pole.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtii    9

moj biedny 5314 za glinie się strasznie slizga z ruską 4,dałem mu fory zastawiłem jedną skibe w domu i pojechałem na piaski, grad mnie zastał na polu :)

 

zaczeło padać,nici z pracy jutro :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj