Kizo

Kto gdzie wyruszył już w pole

Polecane posty

soltys    1

No u nas została jeszcze do posiania kukurydza 10 ha a potem trzeba sie za nieużytki brać bo doszło tego troche w tym roku B) ale już 4 dzień nie da sie wjechać w pole bo ciągle pada deszcz

a i jeszcz 0,8 marchwi i troche pietruszki trzeba posiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

U mnie została do posiania kukurydza 1,5 ha, a tak wszystko posiane i posadzone 3 tyg. temu, wszystkie zboża powschodziły już i bardzo ładnie śmigają B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas kuku, ale to dopiero jutro posiejemy. Dzisiaj będe uprawiał pod kukurydzę. A tak w ogóle to wszystko oprócz kukurydzy mamy posiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Wczoraj zasialiśmy buraki... 3ha. Pogoda dopisuje B)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

dzisiaj to moze i dopisuje a wczoraj cały dzien deszcza padał. Obornik nie wywieziony czyli i jeczmien nie posiany bo bagno na polu. Nie jest duzo bo 1,5 ha ale nie daje rady wjechac, gdyby pogoda do konca tygodnia byla taka jak dzis to moze by cos z tego bylo

 

A jak bedzie dalej lać to chyba maj mnie zastanie kiedy jeczmien zasieje B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Dziś pogoda dopisała pogoda więc nawozy pod rzepak rozsiane próbowaliśmy też wejść w pole żeby uprawić pod ziemniaki do połowy ładnie szło a dalej tylko dołki się robi i z sadzarką nie przejdzie B)

No ale może do końca miesiąca się posadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

No godzine temu została zasiana kukurydza, czyli grzebanie w ziemi na chwile się skończyło B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuczek015    3

przesiałem 1,5 ha. jęczmienia dziki zjadły :) B) :) :) :)

opryskałem rzepak na słodyszka tyle wody a on jednak się nie potopił , jakoś przejechałem choć woda na dołku była po górną krawędź opony przedniego koła w Farmerze tylko dwie ścieżki opuściłem jak woda zakryła mi przedni błotnik to zrezygnowałem bo bym miał wodę w kabinie :) :)

http://www.agrofoto.pl/forum/Rzepak-image57868.html

to jest ta ścieżka tylko wody jest troszkę więcej bo rzepaku w oczku nie widać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

u nas wiekszosc prac zrobiona,ale na laki ciagle nie mozna wjechac z nawozem,a juz dawno powinien byc wysiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

My dziś pryskaliśmy to siedzieliśmy na jednym kawałku dwa razy i odpuściliśmy trzeba czekać jeszcze jak słońce jeszcze lepiej przygrzeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj