wirus07

Gdzie zamontować kontrolki

Polecane posty

wirus07    0

W którym miejscu przymocować kontrolki od kierunków przyczep żeby to jakoś wyglądało.Ja myślałem żeby je zamontować jak na zdjęciu(sory za jakość) a wy jak myślicie.

58fb4521034c1e06m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Może być.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446
Napisano (edytowany)

Może być,ale tam gdzie będziesz wiercić dziurę pod kontrolkę 1-przyczepy pod spodem jest uchwyt do przewodów.Jak nie jeździsz dużo z dwiema przyczepami to starczą tylko dwie kontrolki od ciągnika i 1-przyczepy.Można też zrezygnować z kontrolki od spadku ciśnienia powietrza.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus07    0
Napisano (edytowany)

Spadku ciśnienia powietrza jest wogule taka kontrolka? Jesli mówisz o tej nad stacyjką to jest od świecy żarowej

Edytowano przez wirus07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz508    3

O ile dobrze pamietam kontrolka spadku ciśnienia to ta czerwona, pierwsza w prawo od obrotomierza.

58fb4521034c1e06.jpg

 

Ale nie jestem do końca pewien, ta kontrolka paliła się ciągle w 3p, w którym zbiornik powietrza był wywalony ze względu na mocowanie tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ta na środku między zegarami jest od spadku ciśnienia powietrza.

W 3P jak jest świeca to tylko płomieniowa a nie żarowa ale kontrolki fabrycznie od niej nie ma,chyba że ktoś sobie podłączył.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

dokladnie ta miedzy zegarami jest od spadku cisnienia.....a te dwie czerwone po prawej stronie to do cisnienia oleju i ladowania.....ja bym juz nigdy nie robil kontrolek na przyczepy...jak nie przerywacz sie spali to kontrolka niby dziala a kierunek sie nie swieci...juz bym wolal zrobic osobne kontrolki na prawy i lewy kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

I tu się grubo mylisz,kontrolki od działania kierunkowskazów przyczep to bardzo dobre rozwiązanie dla bezpieczeństwa twojego i innych uczestnkiów ruchu.

A to że nie pokazują prawidłowo to znaczy że w kiepskim stanie masz instalacje elektryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

W nowszch 3p kontrolki od kierunkowskazów przyczep były fabrycznie montowane z lewej strony kolumny kierownicy, tam gdzie ty masz te dwa przyciski (chyba przyciski, bo zdjęcie jest niewyraźne)


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

instalacje mam nowki....w ciagniku i przyczepach....kontrolki sa bardzo dobre tylko jakosc przerywaczy jest kiepska...a wtedy moze byc juz duzo mniej bezpiecznie...kontrolka moze dzialac a to nie znaczy to samo ze w przczepie tez swieci...ile ludzi tyle mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirus07    0

@MichalR

to są przyciski od zapalania i świecy płomieniowej może obok nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kam78245
      Witam serdecznie 
      Próbowałem samemu rozwiązać problem lecz niestety, ale wiem że na Was można liczyc:) !
      Otóż, podczas próby rozruchu mojej 60tki rozrusznik na początku krecił jak zwykle lecz dosłownie po sekundzie zaczał wolniutko mielic i zgasł, zauważyłem jednocześnie błysk w skrzynce bezpieczników. Potem juz brak reakcji na przycisk start. Akumulatory są dobre, wszystkie światła i to co na prąd w maszynie działa...oprócz rozrusznika. Nie wiem jak prądnica bo jeszcze taka w nim jest ze względu na to że używam 60tki dwa razy na kwartał. Sprawdzałem klemy, mase 
      Proszę o pomoc 
      Pozdrawiam Kamil 
    • Przez Polski_czlowiek
      Jak naładuje akumulatory to padają następnego dnia albo w ten sam dzień
      Alternator chyba ładuje 
      Ursus c360 
    • Przez Mateusz100
      Witam ostatnio widziałem na internecie jak ktoś zrobił niby profesjonalną instalacje do ursusa c 360, a mianowicie puścił kabel od rozrusznika do puszki hermetycznej takiej instalacyjnej  ktorą umieścił w ciagniku i do tej puskzi ten kabel i za pomocą złaczek wago połączył tam do tego bezpiecznik na kablu samochodowy dał i jakieś właczniki i podłaczył lampy tylnie i przednie oczywiście ledowe. Moje pytanie czy to ma sens i będzie działać? od rozrusznika dał dwużyłowy kabel 2x1,5mm   jest od odpowiedni? Z tego co widziałem to kabel prądowy bezpośrednio do kostki wago i od niej innymi kablami do przełaćznikow dawał. Nie wiodziałęm żadnego rozłączania tego prądu ale niby mu to działa. Co wy na to jest to bezpieczne i dobre? Chciałbym to zrobić i zamontować lampy dwie ledowe ktore maja 29w jedna czyli razem niecałę 60w pobierają wytrzyma coś takiego? Oczywiście muszę wymienić prądnice na alternator bo inaczej to ciagnika nawet nie odpale haha o tym wiem.
    • Przez Bolo3
      Witam,mam problem z prędkościomierzem w claas arion 450 2021.Wszyqtjo działało dobrze aż tu nagle licznik przestał pokazywać prawidlową prędkość. Teraz jadąc 40km/h licznik pokazuje 4,6km/h. Pomoże ktoś co mogło się stać?
    • Przez Rafał2222
      Witam. Co raz bardziej rozrusznik w moim zetorze 5011 zaczyna wariować, tzn że chcę go zapalić wciskam start, ledwo kręci i puszczam start i naciskam  ponownie kręci dużo lepiej i pali. Czasami jest tak że jak w cisnę start to zaiskrzy aż. I teraz tak aku nowy. I ta śruba od elektromagnesu co idzie do rozrusznika nie ta od akumulatora tylko ta dolna jest skorodowana, to może robić taki efekt jak opisywałem? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj