Skocz do zawartości

Zdjęcie

KRADZIEŻ

152 odpowiedzi na ten temat

#141 Share 90daniel

90daniel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 352 postów

Napisany 01 październik 2012 - 06:50

KRADZIEŻ z polskiego na nasze to bedzie chyba tak że dwie przyczepy z swojego pola. A tą trzecią to wjechał na pola innych i sobie trochę ziarna przygarnął.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KRADZIEŻ Dzisiaj, 07:01
  •  

#142 Share bratrolnika

bratrolnika

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 01 październik 2012 - 18:05

KRADZIEŻ aha, to ciekawie
Dodam jeszcze że w zeszłym roku znajomemu z wioski przez noc ukradli 10 okrągłych balotów słomy z pola
w tym roku tylko złośliwie sznurki w 5szt. poprzecinali

Edytowany przez bratrolnika, 01 październik 2012 - 18:08.

#143 Share Jakub512

Jakub512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 14 październik 2012 - 23:09

KRADZIEŻ U mnie jakieś 15 lat temu zginęły deski z budowy budynku gospodarczego, oczywiście na drugi rok ojciec spotkał te same deski na innym podwórzu w naszej wsi ^^ ale już nic się nie odzywał...
U mojego wujka, który mieszka kilka kilometrów dalej wieczorem podczas kolacji po wywózce obornika zaczęły szczekać psy, zanim wyskoczył na podwórze to już WOM nie było.
3 lata temu spuszczono paliwo z c360 i napewno był to ktoś z okolicy, bo ciągnik stał pomiędzy maszynami w krzakach i w okół było pełno gruzu, więc obcy by się tam zabił po ciemku, w dodatku uciekał pieszo przez pola, bo wygniótł zielonkę ale dalej ślad się urwał.
2 lata temu ktoś okradał małe garaże w domach letniskowych. Jeden znajomy mieszka 30 km od tego domku i zawsze przyjeżdżał autem, raz przyjechał rowerkiem i złodzieje myśleli, że w środku nikogo nie ma, więc sobie swobodnie weszli z brzeszczotami, bo chcieli rurki powycinać. Trochę się zdziwili, gdy zobaczyli właściciela w hamaku, tym bardziej, że to był dobry kolega ojca jednego z włamywaczy:) Po tym incydencie do dzisiaj jest spokój.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share Luc826421

Luc826421

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 29 październik 2012 - 18:19

KRADZIEŻ W zeszłym tygodniu w mojej wsi ukradli gospodarzom 4 krowy z pastwiska ale zaraz po tym incydencie złodzieje zostali złapani.

#145 Share HondaMtx

HondaMtx

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 745 postów
  • Lokalizacja:Sieradzice, gmina Kazimierza Wielka, woj Swietokrzyskie
  • Zainteresowania:rolnictwo, off-road, motoryzacja, motocross

Napisany 29 październik 2012 - 18:46

KRADZIEŻ Panowie dwa tygodnie temu 500 metrów ode mnie ukradli gościowi sznury tytoniu podobno około 500 sztuk zakosili. A w zeszłym tygodniu ktoś się na mojego małego pekińczyka przyczaił i ukradł :/ za jaja bym takich powiesił...
Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

#146 Share Luc826421

Luc826421

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 29 październik 2012 - 19:38

KRADZIEŻ Człowiek pracuje całe życie, a przyjdzie taki ...typek i kradnie dorobek życia; kilka lat temu znajomemu ukradli auto z garażu ( świeżo ściągnięte, nie zdążył przerejestrować), psa odużyli, kłódkę zrzucili, auto wyprowadzili i słuch po nich zaginął.

#147 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 29 październik 2012 - 19:43

KRADZIEŻ sąsiadowi w tamtym tygodniu w nocy ropę z władimirca spuścili. Ciągnik stał przed domem na ogrodzonym podwórku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#148 Share rami

rami

rami

• Members
  • PipPipPip
  • 768 postów
  • Zainteresowania:muzyka, taniec,majsterkowanie,spcery,ksiązka

Napisany 30 październik 2012 - 19:03

KRADZIEŻ u nas nas 2 tygodnie temu ukradli 1km odemnie ukradli 2 krowy które posiadał

#149 Share Bercik92

Bercik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 30 październik 2012 - 19:40

KRADZIEŻ tydzien temu ukradli nam z pola które znajduje sie pod korzenistem 5gwiazdowe stare brony zostawil tylko srodkowa rame w korzenistem jest taki jeden typek co chodzi po nocach i kradnie...ale za reke jego nie złapałem takze nie wiem...

#150 Share Luc826421

Luc826421

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 02 listopad 2012 - 18:19

KRADZIEŻ Dobrze, że złapali tych co ukradli 50 krów (trąbili o tym w polsacie), właśnie niedaleko mnie grasowali.

#151 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 04 listopad 2012 - 18:04

KRADZIEŻ w sąsiedniej wsi niedawno jakieś pijaczki włamały się do sklepu i ukradli wódkę i trochę czekolady :blink:

#152 Share Damianursus30

Damianursus30

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisany 04 listopad 2012 - 20:21

KRADZIEŻ hehe a ja tam się ciesze że w mojej okolicy nic nie kradną:) ale w sąsiedniej wsi gościowi ukradli kopaczke do kartofli

PS: Tak się zastanawiam po co ja wgl w ten temat zaglądam :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#153 Share Mateusz19980916

Mateusz19980916

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 138 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 22:12

KRADZIEŻ U nas jak kiedyś gospodarstwo przez 3 lata było opuszczone a jego poprzedni właściciel (wujek) miał wszystkie narzędzia, części itp. (z części można było złożyć prawie całą 60-tkę) to każdy jak coś potrzebował do zachodził jak do swojego i brał co trzeba, a jak my przejęliśmy gospodarstwo to oczywiście nikt nic nie wie. A najlepsze, jakoś miesiąc temu przyjeżdża gość i mówi, że wujek to kiedyś pożyczył od niego wiertarę stołową itp.,itd., to ciekawe czemu się po nią nie zgłosił od razu po śmierci wujka, a dopiero jak my przejęliśmy gospodarstwo. Przypuszczam, że on dal tą wiertarkę dla wujka bo widział, że zdolny a wujek honorowy to pewnie w zamian mu coś tam zrobił a ten teraz udaje głupiego. Wtedy go spławiliśmy to już się nie odezwał.