Skocz do zawartości

Zdjęcie

KRADZIEŻ

152 odpowiedzi na ten temat

#41 Share PiotrW

PiotrW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 13:52

KRADZIEŻ Wpiszcie na alledrogo "alarm gsm" i macie w czym wybierać :) Karta w Play ma ważność na połączenia wychodzące 1 rok, w Hayah chyba też, w innych nie wiem. Więc 10 zł na rok to nie jest duży koszt, w porównaniu z potencjalną stratą.

Sam myślę poważnie o takim systemie alarmowym, 5-6 czujek, centrala z powiadomieniem gsm + 2 syreny, wewnętrzna w garażach, i zewnętrzna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KRADZIEŻ Dzisiaj, 04:57
  •  

#42 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:13

KRADZIEŻ

Wpiszcie na alledrogo "alarm gsm" i macie w czym wybierać :) Karta w Play ma ważność na połączenia wychodzące 1 rok, w Hayah chyba też, w innych nie wiem. Więc 10 zł na rok to nie jest duży koszt, w porównaniu z potencjalną stratą.

Sam myślę poważnie o takim systemie alarmowym, 5-6 czujek, centrala z powiadomieniem gsm + 2 syreny, wewnętrzna w garażach, i zewnętrzna.

I co kolego myslisz ze za 10zl bedziesz mial juz zamontowany system alarmowy na 5-6 czujek? Chyba wogule nic nie wiesz o takich systemach.montazu i kosztach.A zalozyc bubla na swoja udreke to nie problem.

#43 Share PiotrW

PiotrW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:17

KRADZIEŻ Te 10 zł to na doładowanie karty, bez nerwów :P około 1000 PLN planuje wydać, zamontuje sam.

Edytowany przez PiotrW, 23 grudzień 2011 - 14:18.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:22

KRADZIEŻ Jak uwarzasz.Widze ciagle jakie nieraz montowane sa systemy alarmowe i jak to puzniej dziala.Wiec mowie ze na byle co to szkoda kasy tylko

#45 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:31

KRADZIEŻ na czujniki ruchu bym se odpuścił, jak już to tylko czujniki montowane na drzwi, okna, bramę, gdzie system zadziała po ich otwarciu,

#46 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:37

KRADZIEŻ Ja sam sobie skonstruowalem czujnik otwierania drzwi z 2 ruznymi opcjami syglalizowania.Prosta budowa.A na brame to nie wiem czy warto montowac bo wiekszosc drobnych zlodzieji bram nie otwiera tylko wierzchem przechadza po plotach lub tna siatki. Pracuje w ochronie w zalodze interwencyjnej i wlasnie jezdze sprawdzac takie zalonczone alarmy.

#47 Share PiotrW

PiotrW

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:40

KRADZIEŻ W moim przypadku chyba lepsze będą czujki, skieruje na ściany z drzwiami i tyle. Bramy u mnie nikt nie będzie otwierał, siatkę sobie rozetną.
Alarm wyjdzie i tak taniej niż utrzymanie psa, który po spec-kiełbasie pójdzie spać. <_<

#48 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 14:42

KRADZIEŻ Dokladnie Na kazdego psa jest sposob.

#49 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 23 grudzień 2011 - 23:09

KRADZIEŻ teraz to złodzieje mają na wszystko sposób , psu coś rzucą zje i po pilnowaniu Dodany obrazek, kłódki rozwalą i już są w środkuDodany obrazek , i nie ma się w jak najlepszy sposób przed nimi zabezpieczyć Dodany obrazek a pomyślcie co to będzie jak będzie większe bezrobocie w Polsce bo każdy będzie chciał mieć co do gara włożyć i będzie jeszcze więcej takich ludzi lepkie ręce Dodany obrazek

#50 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 24 grudzień 2011 - 09:07

KRADZIEŻ wszystkie zamki pod 220v

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 10:11

KRADZIEŻ A puzniej odpowiedzialnosc w sadzie za narazenie zycia. Zlodziej jest na wiekszych prawach niz wlasciciel na swojej posesji.Ot nasze polskie prawo. Ja montuje u siebie proste czujniki otwierania drzwi[od srodka] z sygnalizacja a po takim ewentualnym otwarciu przejde do dalszych dzialan.

Edytowany przez milanreal1, 24 grudzień 2011 - 23:19.
cytowanie poprzedniego posta

#52 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)
  • Zainteresowania:Fotografia, Muzyka, Maszyny, Modele i dużo więcej.

Napisany 24 grudzień 2011 - 10:22

KRADZIEŻ Czytam wasze komentarze i zastanawiam się nad jednym. Dlaczego wy piszecie tutaj dokładnie o waszych zabespieczeniach? Nie zabraniam nikomu pisać ( nawet nie ośmieliłbym się), ale na AF wchodzą różni ludzie. :)

Edytowany przez patryk546, 24 grudzień 2011 - 10:23.

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

#53 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 10:43

KRADZIEŻ Nie sądzę , że złodzieje na wsiach przejmują się alarmami? .Przypuśćmy że się uda go złapać i co dalej?.Ano dalej wezwiemy policję, która go przesłucha i wypuści a potem możliwe że będą się mścili.Najlepiej zabezpieczyć garaże aby maksymalnie utrudnić włamanie. Lub dać złodziejowi manto tak aby nie wiedział od kogo.

#54 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 10:43

KRADZIEŻ Kolego ja akurat podpowiedzialem niektorym jak w prosty sposob mozna postarac sie zabezpieczyc swoje mienie. Mam w tym troche doswiadczenia bo juz 10 lat pracuje w ochronie i jezdze po ruznych obiektach na interwencje. NIE podaje swoich szczegulowych danych ani wytycznych gdzie umieszczane sa takie zabezpieczenia.A wiem ze nie wszystkie patenty dobrze sprawdzaja sie w praktyce.Wiem tez jak ciezko nieraz trzeba pracowac zeby cos sobie kupic a taka meda przychodzi i to sobie przywlaszcza robiac jeszcze wkolo szkody.I na to jestem ciety.

#55 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 10:44

KRADZIEŻ

Czytam wasze komentarze i zastanawiam się nad jednym. Dlaczego wy piszecie tutaj dokładnie o waszych zabespieczeniach? Nie zabraniam nikomu pisać ( nawet nie ośmieliłbym się), ale na AF wchodzą różni ludzie. :)

o kurcze, racja

#56 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 14:52

KRADZIEŻ raczej wątpię by złodzieje wchodzili na AF i czytali nasze posty ale nigdy nie wiadomo , i nie wiadomo też jak się zabezpieczyć przed złodziejem bo coś mu się stanie i my będziemy mieć o niego większe kłopoty niż on , i też przez przypadek niewinnym ludziom może coś się stać o to że chcieliśmy się zabezpieczyć przed złodziejem

#57 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów
  • Lokalizacja:I płyną spacerkiem, Patrząc w nieba lazur, Przez jeziora knieje, I Warmii i Mazur (...)

Napisany 24 grudzień 2011 - 15:08

KRADZIEŻ @klepk995 setki osób nie zarejstrowanych odwiedza tą stronę. Nie wiesz który spośród nich jest złodziejem, a który się do tego przymierza. Dzięki waszym opowieścią oni rosną w siłę.

#58 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 15:12

KRADZIEŻ @patryk546 w sumie masz racje na AF zawsze sporo osób jest i możliwe że też i złodzieje i wychodzi na to że tymi postami to nie pomagamy sobie tylko im wysyłamy zaproszenie do kradzieży z instrukcjami gdzie są jakieś zabezpieczenia przed nimi Dodany obrazek

#59 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 24 grudzień 2011 - 15:19

KRADZIEŻ No zobaczcie ile wyświetleń tego tematu, a ile wpisów, samo mówi za siebie, kto to czyta.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share patryk546

patryk546

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 123 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 15:27

KRADZIEŻ Radziłbym o zabespieczeniach porozmawiać na chacie. :)