Skocz do zawartości

Zdjęcie

KRADZIEŻ

152 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Daniel89

Daniel89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 02 lipiec 2011 - 21:43

KRADZIEŻ jakieś 5 tygodni temu chcieli ukraść złom o wartośći 5 tyś.

tylko nie wiedzieli że mamy psa ktury nie szczeka hahahahahahha. a drugiego niestety zatruli

rano ja wstaję a tu pies cały czerwony pysk hahahh.

nieżle żula załatwił , jak on jego złapał to mu dokumenty wypadły i wujek tylko do samochodu i rura
a załatwił to po swojemu.haah

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KRADZIEŻ Dzisiaj, 19:05
  •  

#22 Share 1994szymon

1994szymon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Zainteresowania:to co każdego na AF: rolnictwo, motoryzacja i komp:)

Napisany 05 lipiec 2011 - 16:33

KRADZIEŻ Współczuje
Mi także ukradli ciągnik (c-360 1981r świeżo po remoncie). Mówi sie trudno. Mi skradziono 27-28marca 2007r. kiedy tego typu ciągniki miały najwyższe ceny (mój był wart ok. 20-25 tys).A powiedz czy kilka dni przed kradzieżą było coś dziwnego? U mnie jakieś 3 noce przed kradzieżą psy non-stop szekały(specjalnie je drażnili by domownicy w czasie kradzieży nie zwracali uwagi na szczekanie), albo też dzeń albo dwa przed kradzieżą przyjechało trzech chopoków czerwonym busem (rejestr był tutejszy, bo potem policja powiedziała że to były rejestracje skradzione z innego samochodu) i (podobno) wykupywali worki od nawozów. Dziwne było to że cały czas rozglądali się po podwórku ipytali się czy psy są groźne. Ja moge mówić o szczęściu w nieszczęściu bo tego dnia schowaaliśmy do stodoły MF 255, a normalnie nie chowaliśmy i to go uratowało . Mam nadzieje że moim przykładem ostrzegłem innych. Tej nocy zgineły 4 ciągniki: 2x c-360(jeden mój), c-330M i MF 255 = 80-90tys zł

#23 Share karol012011

karol012011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 06 lipiec 2011 - 19:04

KRADZIEŻ to uwas ostro kradną,umnie i w okolicy cisza nic nie ginie .Raz jedynie zgineło mi 20litrów ropy z ciągnika ale to było 3 lata temu i do tego to swój spuścił <_< ;[

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share lukasz345

lukasz345

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze---->NH

Napisany 06 lipiec 2011 - 19:45

KRADZIEŻ Mi jednej nocy skradziono 1 t ziemniakow z piwnicy, po 10t chodzono by wyniesc i zgnily wszystkie, pilę motorową polska Dolpima, elektryczną remingtona, gwintownice i szlifierke katową.Dam wszystkim dobrą radę, schowajcie piły łańcuchowe do domu(poważnie), w jakims pomieszczeniu, bo jest to towar bardzo chodliwy, na kazdym targu w uzywkach za stowe mozna przebierac. teraz ma HQV 345, wyryte imie i nazwisko na rozruszniku i ramie lezy w domu i juz mi nie ukradną.

#25 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 09:25

KRADZIEŻ U mnie w wiosce też ropa gineła, sąsiedzi mieli po 3 psy, a ja jednego (taki że najpierw gryzł a potem szczekał, bez problemu kład amstafa sąsiada)i mi nigdy nic nie buchneli puki miałem tego psa, gdy psa zabrakło to z ciągnika ropka wyparowała i wałek od rozrzutnika razem z ropą. Najlepsze było jak wujek z rana wyszedł zapalić ciągnik a tu zonk rozrusznik nie kręci więc zawołał sąsiada mechanika (rozrusznik był kilka dni wcześniej naprawiany i myślał że coś w nim znowu się popsuło) a się okazało że rozrusznika nie ma :lol:

#26 Share lampo 60

lampo 60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Zainteresowania:wszystko i nic.

Napisany 13 lipiec 2011 - 21:33

KRADZIEŻ W powiecie sochaczewskim w zagłębiu sadowniczym we wtorek w nocy skradziono nową Agrole - wartosc 30 tys. Złodzieje przymierzali sie do kradziezy drugiej nowej Agroli, nowego Landini sadownika, Kuboty sadownika i ursusa 3502. Na szczęscie zabrakło im nocy na kradziez wszystkich sprzętów. Byli profesjonalnie przygotowani, mieli zółtego busa do przewozenia osób i duzą cięzarówke lawete.

Słyszałem niepochlebne opinie o pewnym serwisie Agroli w okolicy Grójca. Pracownicy tego serwisu byli przyłapani na kradzieży sprzętów rolniczych. Gdyby ktos cokolwiek wiedział, proszę o kontakt.

#27 Share 2xandrzej360

2xandrzej360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 20 grudzień 2011 - 23:16

KRADZIEŻ u nas również kradną i sobie z tego nic nie robią nikt im nic nie może zrobić a policja umarza sprawy a paliwo ginie narzędzia i elektronarzędzia i to jest dramat :(

#28 Share ilidan

ilidan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 38 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 07:20

KRADZIEŻ

pół kuzyn hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
myślałem że z krzesła spadnę :lol: :lol:

Na złodziei nic nie poradzisz, raczej w okolicy sprzedawać nie będą

jak nic nie poradzisz zajomy widlami przejechal po grzbiecie takiego jednego jak z garazu prze okno wychodzil. a tamten lump go sadem straszyl za okaleczenie ciala i spawarki nie chcial oddac. ale co najlepsze w mleczarni sie szybko roznioslo kto to. i juz niejeden pod oslona nocy (jak delikfent ze sklepu wracal) sprawiedliwosc mu wymierzyl.
Boże widzisz a nie grzmisz
-Widzę tylko plastik prądu nie przewodzi

#29 Share daromen89

daromen89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Elektronika

Napisany 21 grudzień 2011 - 08:20

KRADZIEŻ U mnie w okolicy złodzieja pogryzł pies tak że pogotowie w nocy go zabrało jak przyszedł sobie na złodziejstwo, to jeszcze odszkodowanie dostał za pogryzienie a po co był na cudzym podwórku o 3 nad ranem nikt się nie pytał:D

#30 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 21 grudzień 2011 - 09:28

KRADZIEŻ No to ostro jak sie takie akcje u was dzieją U nas odpukać nic w wiosce nie ginie- były kiedyś takie przypadki ale nie było to jakąś plagą Ale najlepszą akcję to przeżył mój wujek który pracował kilka lat temu u przedsiębiorcy i rolnika i jak pojechał pryskać pole to zostawił na chwilę sprzęt i opryski by pójść do drugiego pracownika coś się spytać Wraca a oprysków nie ma a jedyne miejsce gdzie można było je ukryć to pobliskie jezioro - pracodawca zgłosił to na policję ale zamiast zwykłej kradzieży zgłosił też możliwość skażenia środowiska W moment rozpętała się afera , strażacy, policja itd i zaraz znaleźli bańki z opryskami w jeziorze oraz winnych i dostali całkiem spora karę za swój czyn - a pewnie za zwykłą kradzież to by się wymiar sprawiedliwości z nimi cackał jak z jakiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share GRGOJ

GRGOJ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 09:57

KRADZIEŻ i to może być dobra metoda @maroon

#32 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 10:09

KRADZIEŻ

U mnie w okolicy złodzieja pogryzł pies tak że pogotowie w nocy go zabrało jak przyszedł sobie na złodziejstwo, to jeszcze odszkodowanie dostał za pogryzienie a po co był na cudzym podwórku o 3 nad ranem nikt się nie pytał:D

To się nazywa głupota polskiego prawa. To ten złodziej powinien zapłacić za cało akcje pogotowia i policji.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#33 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 10:36

KRADZIEŻ Prawo nakazuje tak zabezpieczyć obejście aby pies nie wyszedł poza nie .Psa można puścić luzem od 22 do 6 godz.Brama musi być zamknięta aby obcy nie otworzył z zewnątrz z podświetlona tabliczką ostrzegawczą , wskazany dzwonek.Wiem coś o tym bo to przerabiałem .

#34 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 21 grudzień 2011 - 14:26

KRADZIEŻ można kupić fajny system alarmowy z czujnikami na drzwi, okna,bramy, gdy dochodzi do niepożądanego otwarcia , uruchamia się syrena , i jednocześnie system wysyła sms na komórkę właściciela o włączeniu się alarmu, koszt 2000zł

#35 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 17:10

KRADZIEŻ Masz jakiś link do tego urządzenia alarmowego?

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#36 Share dasiu87

dasiu87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, dobra książka ,w wolnych chwilach basen

Napisany 21 grudzień 2011 - 17:40

KRADZIEŻ w okolicy Łęczycy woj łódzkie jakiś miesiąc temu skradziono Fortere 11141 te samej nocy posąsiedzku próbowali ukraść proxime 8441 ale gospodarz miał zabezpieczenie własnej roboty i nie mogli odpalić, a troszeczkę wcześniej jakieś 3 miesiące temu c 360 z opryskiwaczem ciąganym i jeszcze nie używany pług owerlum 3 obrotowya ;[ dodam jeszcze że kradzieże były w bardzo gęsto zabudowanych wsiach a fortera stała w garażu przy domu

#37 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 21 grudzień 2011 - 18:31

KRADZIEŻ

To się nazywa głupota polskiego prawa. To ten złodziej powinien zapłacić za cało akcje pogotowia i policji.

W takich sytuacjach dzwonisz na policję a nie na pogotowie, wtedy masz kradzież z włamaniem i już ci guzik zrobią, jak złodziej sam się zgłosi to masz za pogryzienie ;)
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#38 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 22 grudzień 2011 - 08:49

KRADZIEŻ

Masz jakiś link do tego urządzenia alarmowego?

poszperaj w necie, dodam że do systemu dokupujesz startówkę sim, i wiadomo jak telefon za każdy wysłany sms koszt, no i trzeba doładowywać

#39 Share 2xandrzej360

2xandrzej360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 22 grudzień 2011 - 23:47

KRADZIEŻ nieco ukrywać złodzieje są bezkarni !! po 2 tygodniach policja umarza sprawy tak jest bynajmniej umie :(

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share SAUTER

SAUTER

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 12:05

KRADZIEŻ

poszperaj w necie, dodam że do systemu dokupujesz startówkę sim, i wiadomo jak telefon za każdy wysłany sms koszt, no i trzeba doładowywać

Tutaj ciekawe kamerki gsm z powiadomieniem http://www.mdh-syste...kamery-gsm-edge
http://allegro.pl/ka...2010376256.html i lampa z nagrywaniem i szczekającym psem

Edytowany przez SAUTER, 23 grudzień 2011 - 12:13.