Zaloguj się, aby obserwować  
vojt4s

Remont przyczepy HL 8011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
vojt4s    3

Witam przedstawiam wam remont mojej przyczepy co prawda to dopiero poczatek z biegiem czasu postaram sie dodac nowe zdjecia z postepu prac.

 

p10706049u3o.jpg p1070571xnzv.jpg p1070598fuoo.jpg p10706008uvk.jpg p10706012usf.jpg p1070572en4i.jpg p10705736njy.jpg p10705749uor.jpg p1070577xusg.jpg p10705811una.jpg p1070582hnzi.jpg p1070586kumd.jpg p1070597bu2o.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi napisać co przy niej będziesz robił poza tym co zrobiłeś? Czyli nowe burty i podłoge tez jakie koszta na razie poniosłeś ? rama była twoje czy kupiłeś jeżeli tak to za jakie pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vojt4s    3

co do kosztow to zrobie zestawienie na koncu co do prac to burty juz kupilem z wrzesni nowa podloga, instalacja elektryczna, pneumatyczna, hydrauliczna wszystko to w najblizszym czasie pokaze jeszcze jak wygladala przed remontem.

 

p1030851b8o4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

No widzę kolego że fajnie sobie szykujesz sprzęt,tacy ludzie jak ty mi się podobają.

Jak burty mają być nowe to warto było wypiaskować to podwozie,była by wtedy jak nówka.

Z tych zdjęć lepiej zmontuj jakiś film,lepiej się wtedy ogląda.

Ode mnie 5/5 :D


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vojt4s    3

Mysle, ze za koncu to zrobie filmik ;) a co do piaskowania to mam ok 250 km do firmy piaskujacej wiec postanowilem dobrze wyszlifowac i pomalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

wiesz moze gdzie sa numery ramy w tych przyczepach bo ja zrobilem remont kapitalny w styczniu i mam tylko tabliczke znamionowa a nymery musze gdzies wyskrobac ale gdzie ich szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vojt4s    3

oj nie mam pojecia ale mam jakas tabliczke na zaczepie ale byla zamalowana jak kupilem ta przyczepe wiec Ci nie pomoge no chyba, ze gdzies mi sie rzuca w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

wiesz moze gdzie sa numery ramy w tych przyczepach bo ja zrobilem remont kapitalny w styczniu i mam tylko tabliczke znamionowa a nymery musze gdzies wyskrobac ale gdzie ich szukac?

U mnie są nabite z lewej strony tuż za wygięciem ramy.

Muszę przyznać remont pierwsza klasa. Jaką farbą malujesz? Sam robię właśnie remont takiej Hl-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

lambogrand numery w hl 8011 są na samym poczatku ramy głównej, tóż nad lewym przednim kołem, chyba ostatnie dwie cyfry po myślniku to rok budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

Ile farby potrzebowałeś na pomalowanie ramy? Ramę malowałeś raz czy dwa razy? Wcześniej pomalowałeś jakimś podkładem czy od razu kolorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj