Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przymrozek

86 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 03 maj 2011 - 08:14

Przymrozek

no i noc wyrownala ze rzadki biale sie az zrobily;/
temp do -5 spadla wiec lipa :/ posztywnialo wszysto :/ przemol87 czekam na Twoja probe z opryskiem :) heee

a skąd jesteś?

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przymrozek Dzisiaj, 20:44
  •  

#22 Share damiandcba

damiandcba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 03 maj 2011 - 08:25

Przymrozek U mnie chyba tej nocy jeszcze oszczędziło ale temperatura oscylowała na poziomie 0 stopni. Ciekawe czy ten środek coś daje ziemniaków na wczesne mam 20 arów więc jak kolega napisał na ha wychodzi 55 zł to nie tak drogo. Ciekawe czy poskutkuje bo wiedzie producent na etykietach to wszystko napisze:(

#23 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 03 maj 2011 - 08:45

Przymrozek ja asahi stosowałem w czasie suszy i po grzybie w ogórku. Efekt super. A ciotka mi mówiła już parę lat temu że oni w sadach to stosują właśnie po przymrozkach. I to działa

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 03 maj 2011 - 11:18

Przymrozek łodzkie,dzisiej temperatura spadla do 1 stopnia powyzej 0,mam nadzieie ze nie zmarzly lecz poprzedniej nocy sporo ziemniakow zmroziła i teraz sa czarne :unsure:
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#25 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1115 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 03 maj 2011 - 11:43

Przymrozek U mnie dzisiaj w nocy nie było przymrozku, wieczorem były opryskane asahi oby nie potrzebnie. Zobaczymy czy będzie widać efekt jak będą rosły bo kawałek zostawiłem nie opryskany.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#26 Share Badylarz

Badylarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 685 postów

Napisany 03 maj 2011 - 11:52

Przymrozek Wpisując w Google np:
http://www.google.pl...d4e38c430aaed0a

Pokazuje na noc -5 a to już mróz nie przymrozek. Oby się to nie sprawdziło.

#27 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 03 maj 2011 - 12:03

Przymrozek czyli ten środek anty przymrozkowy to nic innego jak biostymulator ? widać te biostymulatory są w takim razie najlepsze na wszytko :D jak spadnie śnieg i coś na polu zostanie trzeba będzie spróbować ;)

Edytowany przez 1piotr1, 03 maj 2011 - 12:03.

#28 Share pawcio21

pawcio21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 03 maj 2011 - 13:35

Przymrozek hee a mozna tym biosymulatorem na przymrozone ziemniaki prysnac ??? hee a ja z pod Goleniowa Zchoniopomorskie

#29 Share młody17

młody17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 03 maj 2011 - 15:33

Przymrozek u mnie tej nocy było +5 stopni, teraz jest 15, coś kapie z nieba, ale nie zanosi się na nic poważnego, choć z tym nic nie wiadomo. Ziemniaki już konkretne, szkoda by było. W pogodynce dla mojego terenu na najbliższe dni najniższa temp. +4 stopnie, oby się sprawdziło. Jutro może opryskam tym Asahi, żeby mieć czyste sumienie w razie "w". Powodzenia

#30 Share saszeta

saszeta

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2591 postów
  • Zainteresowania:robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu

Napisany 03 maj 2011 - 17:23

Przymrozek wielkopolska i dolny śląsk -4 kujawsko pomorski do -5. Od górnego śląska po podlasie śnieg. Także w łódzkim i mazowieckim przymrozki. Powodzenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 03 maj 2011 - 17:42

Przymrozek asahi nie chroni rosliny przed mrozem on jedynie zmniejsza skutki
poczytajcie http://www.asahi.pl/
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#32 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1332 postów

Napisany 03 maj 2011 - 18:55

Przymrozek Mam 20 arów jadalnych, które zaczynają sporadycznie wychodzić. Przeszedłem dzisiaj i je poprzykrywałem ziemią bo zapowiadają spory przymrozek! ;[

#33 Share damiandcba

damiandcba

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 03 maj 2011 - 19:06

Przymrozek A u mnie warszawa zapierdziela śnieg jak cholera. Ale mocno pada więc może nie będzie takiego mrozu bardziej boje się gdyby było gołe niebo co mówią na następne dni:( :( :(

#34 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 03 maj 2011 - 19:41

Przymrozek Dzisiaj ma być najgorzej, ten tydzień zimny, ja podejrzewam że to są już OGRODNIKI. ;)

Edytowany przez MAT912, 03 maj 2011 - 19:42.

#35 Share pawcio21

pawcio21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 03 maj 2011 - 20:08

Przymrozek gorzej gdy to nie sa ogrodniki;/ bo cos w naszym klimacie sie pitoli :/ i jak nie mroz to susza :/ i ciagle cos ;/ kiedys tego nie bylo:/

#36 Share matti6

matti6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,,Motoryzacja

Napisany 03 maj 2011 - 20:30

Przymrozek Ja dzisiejszej nocy pryskałem 2 h samą wodą zobaczymy co dało jeszcze się jutro szykuję o 3 pobudka ciągnik odpalać i na pole.Ja wypryskałem 800 l na dokładnie 2,60h a wy ile

Edytowany przez matti6, 03 maj 2011 - 20:31.

#37 Share pawcio21

pawcio21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 03 maj 2011 - 20:39

Przymrozek ja tez pryskalem ale co poweidziec o 4 bylo jeszcze dobrze liscie miekkie a przyszla 5 i dowalilo -4 a na pół hektara to dalem 800litrow i liscie zamarzly no i na dodatek jeszcze mgla taka przyszla i -1,5 stopnia bylo prze godzine :/ i lipa wyszla to dobre na male przymrozki jak lapie gdy slonce wschodzi i zaraz puszcza;/ i mi przypalilo:/ rzadki sie jeszcze biale zrobily ;/

#38 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 03 maj 2011 - 20:47

Przymrozek jak się rozpatrujecie na ta kwestie skoro u mnie prawie cały dzień padał deszcz i śnieg to chyba niema potrzeby podlewać w nocy , bo w końcu wody jest wystarczająco która by mogla oddać ciepło i ochronić ziemniaka w nocy ? sens podlewania jest chyba tylko w tedy jak jest sucho i przychodzi przymrozek dodam , że prognozują u mnie dziś w nocy -3

#39 Share pawcio21

pawcio21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 03 maj 2011 - 22:22

Przymrozek zachodnopomorskie ma byc -6 wiec chyba wszystko zalatwi:/ a jeszcze jest bezwietrznie wiec palenie nic nie da;/ lipa na maksa:/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share jaro1975

jaro1975

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 04 maj 2011 - 16:00

Przymrozek u mnie(dolnośląskie) dzisiaj nad ranem było -3 ja mam 1.5h ale były pod włókninami to je tylko lekko poprzypalało tam gdzie dotykały włóknin, 1h bez przykrycia niezostało nic niepomógł biostymulator. Zobaczymy dzisiaj ma być -1