Polecane posty

HuBU    3

pierwszy przejazd polowa, jedna normalnie , włączasz sciezke i automat co 4...powinno zadzialac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Panowie mam siewnik 3m opryskiwacz 12m. Zabiegi agrotechniczne wykonuje Ursusem c360 rozstaw wewnetrzny przednich kuł to 125 a tył 108 które lejki zamknac aby wyszła ścieżka dobrze bo na wiosne coś zaszeroko powychodziło mi 


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Aparaty sam ustawiasz jak chcesz na wezach w zbiorniku. Najlepiej jak jest 3 weze zamykane, bo 2 to malo.

1 przejazd  normalnie, 2 polowa, 3 robisz  sciezke potem co 4 zamykasz na kompie ustawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaspig    0

Przy opryskiwaczu 18m i siewniku 2,5m chyba nic nie da sie wykombinowac.Rozstaw ciagnika 137 cm.
Prawda? Czy moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Wiesz jezeli bardzo ci zalezy na sciezkach to siadz na spokojnie rozpisz sobie na kartce co i jak az wkoncu pojawi sie powtarzanie zamykania lejkow i tak w kolko troche jest przy tym roboty ale da sie jak kazdym innym siewnikiem


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaspig    0

Jezdzac " w tą i spowrotem" chyba nie da sie ustawic sciezek, a przynajmniej ja nie potrafie tego ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Chodzi ci ze jedna strona a nie w kolko ?jesli tak to da sie pisalem juz wczesniej


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michaspig    0

No tylko i wylacznie jedna strona na takiej szerokosci zajezdzanie w koło bylo by bez sensu. Z moich wyliczen w tym przypadku jednak powtarzalnosci lejkow nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

poszerz na 3m i będzie bez problemu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey87    3

Czy ja dobrze rozumiem ze aby zrobic sciezki pod te maszyny to pierwszy przejazd mam zasiac na pół siewnika drugi caly i w trzecim zamknąć za kołami? a później 3 przejazdy calym siewnikiem i w 4 znowu za kołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub3507    101

Nie. Pierwszy przejazd robisz na całym siewniku w drugim zamykasz na jedno koło w trzecim jedziesz dalej z zamkniętym na jedno koło a w czwartym jedziesz całym siewnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZYMANOX    480

Tylko 1 sposób jest prawidłowy.Dwa ślady robi się w jednym przejeździe!




Księga życzeń i zażaleń na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam ten sam problem z wyliczeniem, a ponieważ jestem za cienka w uszach na elektryczne wyłączanie po jednej ścieżce w drugim i trzecim przejeździe, kupiłam opryskiwacz 15 m i pasuje idealnie - trzeci przejazd robi ścieżki i szlus. Szkoda, że takie proste rozwiązanie pociąga za sobą koszty. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajkelPL    0

Witam. Szukałem na forum jak zrobić ścieżki technologiczne ale nie dałem rady :(. Mam siewnik Poznaniak 2,7m i opryskiwacz 10m. Siane i pryskane będzie przez Ursusa c360 3p. I tutaj moja prośba mógłby mi ktoś pokazać jak dokładnie je zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialas33
      Witam, Potrzebuje pomocy w ustawieniu ścieżek technologicznych w siewniku euro masz 2,7m, ścieżki pod opryskiwacz 12m. Dodam iż opisy że starszych modeli siewnikow nie pasują gdyż ścieżki załącza się elektroniczne sterownikiem
    • Przez agropiotrmosz
      Witam
      Czy próba kręcona przy rzepaku w poznaniaku S043 podaje równą dawkę na ha? czy siewnik później wysiewa inną wartość?
      Bo siałem rzepak i miałem ustawioną skrzynie na dawkę 3,7 kg /ha a w polu wychodziło więcej
       
       
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , wie ktoś ile razy zakręcic kołem w siewnika Poznaniak 6 so43/3c koło 4.00-16? Samą próbę wiem jak zrobić chodzi o te obroty koła bo na instrukcji mam inacZej napisane aniżeli na tabeli na pokrywie siewnika. I chodzi o obroty z uwzględnieniem 7% poślizgu.
    • Przez Majkelo
      Zapewne temat byl gdzies poruszany....
      Panowie jak rozwiazac problem sciezek technologicznych przy szer. opryskiwacza 18m i siewnika 3m.
       
    • Przez Krzysiu64
      Mam problem z siewnikiem poznaniak 6
      SO43/3 przy powtarzaniu próby kręconej siewnika  waga za każdym razem jest inna. Co jest tego przyczyną 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj