Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy beczkowóz a rejestracja ??

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Bob

Bob

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 01 maj 2011 - 14:45

Nowy beczkowóz a rejestracja ?? Za brak ubezpieczenia pojazdu takiego który powinien być ubezpieczony i dopuszczony do ruchu zgodnie z art 66 Ust PRD odpowiada właściciel, na oddzielnej polisie nie ogólnej z gospodarstwa. Sprawdź co podlega obowiązkowej rejestracji, mówi o tym art 81 PRD. A takich kierowców jak Ty to ja mam codziennie na drodze, jak im tłumaczę przyczynę kolizji. Aha i nie myl pojęć za co odpowiada UFG. PRD znasz z opowiadań kumpli na zasadzie ktoś coś słyszał???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy beczkowóz a rejestracja ?? Dzisiaj, 04:12
  •  

#22 Share Daniel1987

Daniel1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisany 01 maj 2011 - 15:38

Nowy beczkowóz a rejestracja ?? dobrze ze mi napisales ze za ubezpieczenie odpowiada wlasciciel bo juz mialem zaniesc polise sasiadowi....za jej brak odpowie fundusz gwarancyjny, ktory pozniej zajmnie sie wlascicielem...az taki jestes kolizyjny ze tak czesto tłumaczysz...w takim wypadku zycze szerokiej drogi...PRD znam z opowiadan kumpli i to oni mi dali prawo jazdy....mam 5 kategori i caly czas pytam kumpli jak mam jechac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Bob

Bob

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 01 maj 2011 - 16:22

Nowy beczkowóz a rejestracja ?? Nie kolego, pracuje w ruchu, jeśli wiesz co mam na myśli. Pozdrawiam fachowca od ubezpieczeń i UPRD.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share PawelWlkp

PawelWlkp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1156 postów

Napisany 18 czerwiec 2011 - 11:50

Nowy beczkowóz a rejestracja ?? Reasumując temat. Bob jako policjant wiesz chyba co piszesz bo tak wnioskuje z twoich wypowiedzi że pracujesz w policji. Będę śmigał z beczką po drodze dość ruchliwej. Wiadomo oświetlenie, trójkąt, kogucika nawet zainstaluje co bym był widoczny. Ale dowodu rejestracyjnego, przeglądu i ubezpieczenia nie musze mieć? Przy nowym sprzęcie nie było by problemu. Ale starego nie bardzo da się zarejestrować, bo na podstawie czego? No chyba ze zdjęciem bym poszedł do wydziału komunikacji bo za bardzo żadnych papierów do niego nie ma. I żadna kontrola drogowa mnie nie zagnie że muszę mieć jakiś kwit na beczke, bo nie musze.